Witaj na forum Fabia Club Polska

Klubowicz on the road

Temat utworzony · 445 Posty · 135716 Wyświetlenia
  • To i ja się dopiszę w pobliżu radia kraków widziałem ostatnio 2 razy czerwoną combiaczkę na limanowskich numerach.

  • [quote="enemik"]przyznać się czyja ciemnozielona F1 HB stoi na czyżynach a konkretniej okolice Dywizjonu ?? bo Ktoś koło mnie mieszka tylko nie moge wyczaić kto 😄 czy to Była fabka naszego byłego klubowicza ? jak pisał Zyguś czy może włożycz karteczke z ponownym zaproszeniem na forum 😄 <!-- s:D --> ?[/quote]

    Kolega Enemik chyba z moich okolic 🙂

  • [quote="dark"][quote="enemik"]przyznać się czyja ciemnozielona F1 HB stoi na czyżynach a konkretniej okolice Dywizjonu ?? bo Ktoś koło mnie mieszka tylko nie moge wyczaić kto 😄 czy to Była fabka naszego byłego klubowicza ? jak pisał Zyguś czy może włożycz karteczke z ponownym zaproszeniem na forum 😄 <!-- s:D --> ?[/quote]

    Kolega Enemik chyba z moich okolic 🙂 [/quote]

    pewnie tak Ujawnij sie oklej 😄 najczesciej można mnie spotkać na czyżynach na Reymonta na azorach i w hucie

    ps pozdrowienia dla Mirka czy w hmm poniedziałek dzień do dnia tak ipodobny ze juz nie wiem dokladnie czy poniedzialek to byl czy wtorek:D nie jechałeś może na łowińskiego tak mi sie własnie kolor rzucił w oczy bo kombi w tym kolorze to rzadkość w KRK 😄 a pech chcial ze mi poszedl bezpiecznik w CB to nie miałem jak wołać

  • Wczoraj 16.06.2010, godzina około 14:05-08, czerwona F1 Kombi widziana na Alei Pokoju w Krakowie dojeżdżając do ronda Dywizjonu 308. Posiadała lampy przednie w stylu "Endżel ajs" - które coraz bardziej mi się podobają 😛 <!-- s:P -->

    Klubowa ?

    Pozdrawiam
    sid

  • [b]enemik[/b] minęło prawie 2 tyg. być może i to ja byłem, mnie najłatwiej rozpoznać po lexach z tyłu drugiej takiej nie ma w polsce (chyba), natomiast co do koloru pojawiła się niedawno druga w kraku taka jak moja, jednak w wersj cllasic z czarnymi lusterkami i bez bocznych listew oraz w benzynie.

  • Dziś około 14 na parkingu przy Almie w Krakowie widziana czerwona F1 kombi, przejeżdżając nie zwróciłem uwagi czy widzę naklejkę klubową czy to jakieś odbicie było. Tak czy owak pozdrawiam 😄 <!-- s:D -->

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="sid"]Dziś około 14 na parkingu przy Almie w Krakowie widziana czerwona F1 kombi, przejeżdżając nie zwróciłem uwagi czy widzę naklejkę klubową czy to jakieś odbicie było. Tak czy owak pozdrawiam 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    być może byłem to ja bo byłem w Castoramie mam mały remont więc dopiero teraz nadrabiam zaległości 🙂

  • [quote="enemik"][quote="sid"]Dziś około 14 na parkingu przy Almie w Krakowie widziana czerwona F1 kombi, przejeżdżając nie zwróciłem uwagi czy widzę naklejkę klubową czy to jakieś odbicie było. Tak czy owak pozdrawiam 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    być może byłem to ja bo byłem w Castoramie mam mały remont więc dopiero teraz nadrabiam zaległości 🙂 [/quote]

    No właśnie konkretnie pod Castoramą 🙂

    Pozdrawiam
    sid

  • to jak pod castoramą to byłem ja godzina i dzien się zgadzają 1l olejnej duluxa kupowałem 😄 😄 😄 😄 😄 no to pozdrawiam :zdrowko: 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="enemik"]to jak pod castoramą to byłem ja godzina i dzien się zgadzają 1l olejnej duluxa kupowałem 😄 😄 😄 😄 😄 no to pozdrawiam :zdrowko: 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    A to w taki razie raz jeszcze :zdrowko:

    Zygus widziany (05.08.2010) na ul. Stella-Sawickiego w Krakowie około 17:30... dogoniłbym Cie ale czerwone mnie zatrzymało 😛

    Pozdrawiam
    sid

  • KrzysiekGdynia widziany na parkingu koło Ikei w Gdańsku Pozdrawiam 🙂 <!-- s:) -->

  • Przyznawać się kogo jest zielona F1 HTB / KR 28xxJ / , alu + brewki zaparkowana na ul. Miechowity w Krakowie pod sklepem około 13:35 (28.08.2010) ? 😜

    Pozdrawiam
    sid

  • To jest fabka naszego byłego klubowicza też ją często spotykam tak jak ktoś wcześniej pisał jeździ nią starsza pani

  • [quote="enemik"]To jest fabka naszego byłego klubowicza też ją często spotykam tak jak ktoś wcześniej pisał jeździ nią starsza pani[/quote]

    No to teraz wiem już wszystko 😛 <!-- s:P -->

    Pozdrawiam
    sid

  • Pozdrowienia dla [b]Zygus'a[/b] czy to nie przypadkiem Ty dziś jechałeś przez Dywizjonu koło garaży równoległą do Dąbrowskiej kolo 15.30 jako drugie auto za mną i za białym Seatem Inca takim dostawczakiem widziałem w lusterku 😄 ale nie było jak przychamowac bo seacina siedział mi na dupie ja skręciłem w lewo za szarym blokiem i seat tez a Ty pojechałes prosto 😄 😄 😄 <!-- s:D -->

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 18-09-2010, 20:53[/i] ][/size]
    Pozdrowienia dla Dawida szturmanKRK chyba wiesz gdzie i kiedy jak mnie wyprzedzałeś to już się kapnąłem czy dobrze widziałem zawitały nowe światełka na tyle

  • [b]enemik[/b], całkiem mozliwe, żonka tam teraz pracuję więc czasem tam bywam.

  • Czy fabka Zygusa upolowana dzisiaj (27.09.2010) około 1:40 w nocy pod blokiem się liczy 😛 <!-- s:P --> ?

    Pozdrawiam
    sid

  • [b]sid[/b], ja o tej porze to grzeje wyrko 🙂 pewnie ze sie liczy .. kwestia tylko pod ktorym blokiem :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • [quote="Wojtas"][b]sid[/b], ja o tej porze to grzeje wyrko 🙂 pewnie ze sie liczy .. kwestia tylko pod ktorym blokiem :hyhy: <!-- s:hyhy: -->[/quote]

    Ja akuratnie po szpiegowsku wracałem z pracy, a że blok Zygus'a mam po drodze ... 😛

    Pozdrawiam
    sid

  • no właśnie może skończmy z tym wypisywaniem, bo jeszcze ktoś wtopę zaliczy, że stoi pod nie tym blokiem co trzeba i grzeje wyrko, ale u kogoś innego 😄 <!-- s:D -->