Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 326089 Wyświetlenia
  • Trochę mnie temat ominął, w każdym razie dobrze zrobiłeś biorąc 1.4 te silniczki mają dobrą opinię. [b]Zygus[/b], [b]vanhouse[/b] tylko mnie tu nie linczować, że jestem przeciw 1.2.

  • [quote="vanhouse"]1.9 (tylko nie SDI)[/quote]
    a dlaczego nie?
    Ostatnio mi pali 4,3 na 100 a dynamika wystarczająca, to co z nim nie tak? 🙂 <!-- s:) -->

  • brak turbiny

  • no ale coś za coś, - brak mocy w zamian za bardzo niskie spalanie i niezniszczalność 🙂 <!-- s:) -->

  • A ja chetnie bym sie zamienil na takiego SDI 😉 Ta sama moc a jaka oszczednosc w spalaniu.. 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="MŁODY"][b]mp cossy [/b]

    motyw jest fajowy ale prosba

    jak bys mógł zmienic kolory liter i tła ( robisz to za pomoca jakiegoś programiku )

    bo litery maja kolor szary - siwy i tło też ma kolor szary - siwy

    np sms nie napiszesz - wiadomości tło szare i litery też szare

    i podesłać na e-maila[/quote]
    wejdz sobie na zedge.net zaloguj sie jest darmowe i rob co tylko chcesz....

  • [quote="vanhouse"][b]Ciacho[/b] w TDI spalanie nie jest dużo wyższe 🙂 <!-- s:) -->

    Ja nie krytykuje oceniam tylko fakty 🙂 [/quote]
    Rozumiem 😉

    no ale w TDI trzeba sie przejmować prawidłową eksploatacją turbinki, a w SDI sobie ciśniesz i jeździsz jak chcesz bez żadnych konsekwencji przy zachowaniu jeszcze niższego spalania a to jest bezcenne jak dla mnie 🙂

    [quote="wolfmk"]A ja chetnie bym sie zamienil na takiego SDI 😉 Ta sama moc a jaka oszczednosc w spalaniu.. 🆗 [/quote]
    no, jeden rozsądny 😉

    trochę nie rozumiem, ktoś mi pisze ze w SDI występuje "brak mocy" a sam jeździ 1.2 o takiej samej mocy 🙂 To może ja od dzisiaj też będę pisał że 1.2 to ledwo sie toczy i przy tym dużo pali 😄 i kto ma racje?

  • Mam do was takie pytanko

    Tydzień tamu wstawiłem do komisu passata pojechałem dzisiaj dowiedzieć sie czy jest jakieś zainteresowanie autkiem i okazało sie ze z auta zniknęły tylne oznaczenie VW i boczne znaczki GL

    Gosiu mi wciska ze znaczków musiało już nie być jak oddawałem auto
    Sa ponoć niby chętne dwie osoby na autko tylko sie zastanawiają jeżeli autko nie pójdzie w przyszłym tygodniu chciałbym je odebrać
    I teraz moje pytanie czy komis musi mi zwrócić jakaś kase za te brakujące znaczki czy może tak porostu umyć ręce
    I czy jeżeli nie chciał by oddać kasy albo skombinować takich samych znaczków to czy jest sens dzwonić na Policje

    Przy oddawania autka dostałem Umowe komisu-pokwitowanie ale nic tam nie ma o odpowiedzialności komisu jest tylko punkt
    1-Autko jest moja własnością i nie pochodzi z kradzieży

  • [quote="vanhouse"]Jak masz zdjęcia a masz, to możesz im je przestawić, rejestracja jest więc wiadomo że to Twoje auto, szkoda tylko że na zdjęciach nie masz daty i godziny to by bardzo pomogło bo tak mogą mówić że zdjęcia były robione jakiś czas temu i jak oddawałeś to ich nie było.

    Ale czy ma sens się dla 3 znaczków sądzić?[/quote]

    Sensu sądzić się nie ma
    Ale czego mam być ja stratny parę zł

  • [quote="vanhouse"]Miałem okazję przejechania się SDI i stwierdzam że jest słabszy od 1.2 benzyny [/quote]
    Mój sąsiad ma 1.2 64km i jadę z nim równo moim sdi, jak dla mnie to jednak nie ma różnicy 🙂 <!-- s:) --> ale pewnie też zależy od danego egzemplarza...
    a że pojemność duża, a moc mała to sie zgadzam, no ale taki urok wolnossących diesli.
    [quote="vanhouse"]Jak bym teraz miał okazję to bym wybrał tylko 1.9 TDI zrezygnował bym nawet z dodatkowego wyposażenia dla tego silnika. [/quote]
    oj tak, coś w tym jest 🙂 i tarcze z tyłu gratis 🆗

    A wracając do tematu to za jakieś półtora roku wymienić chce sdi na nową Fabie, wiadomo że bym chciał TDI, może być nawet 1.4 ale raczej mnie stać nie będzie, więc w związku z tym myślę że najlepsza opcja benzynowa to 1.4 85KM 🙂

    a co do wyglądu, jest trochę wydziwaczony, ale Panowie, to nadal Fabia i bije konkurencje dość poważnie swoimi walorami praktycznymi, co tam wygląd 🙂

  • Na bocznych widać zostały dziury :rozpacz: <!-- s:rozpacz: --> wygląda to tak jak by ktoś kierunki wymontował

  • [quote="vanhouse"]Ale wolał bym dopłacić 2-3 tyś i mieć ładne auto...[/quote]
    no kto wie, jestem bardzo ciekawy cen nowej Ibizy 🙂 <!-- s:) --> ponoć ma być sprzedawana u nas już od września...

  • Ale ruszyłem temacik, szkoda tylko, że nie na temat :zawstydzony: . Ja tam najwolę moje TDI, trzeba jechać spokojnie to się jedzie, trzeba dołożyć do pieca też jest czym 🙂 <!-- s:) --> .

  • Znaczki to pół biedy choć bym nie odpuścił, ale ciekawi mnie jak Ci przyjdzie odebrać autko za tydzień, to czego jeszcze będzie brakować.

  • [quote="MirekS"]Ale ruszyłem temacik, szkoda tylko, że nie na temat :zawstydzony: . Ja tam najwolę moje TDI, trzeba jechać spokojnie to się jedzie, trzeba dołożyć do pieca też jest czym 🙂 <!-- s:) --> .[/quote]

    Dokładnie, niestety nie mam już fabii tylko większą siostrę ale też TDI mogę powiedzieć tylko tyle, że jest czym teraz jechać.
    Wracając do głównego tematu Fabia II wogóle mi się nie podoba, niestety. Teraz jak miałbym wydawać pieniądze na Fabię II to chyba bym odszedł niestety do innej marki. Pewnie zaraz zostanę zlinczowany przez posiadaczy Fabii II. Dlatego dołożyłem "trochę" kasy i zostając przy marce skody kupiłem OII (z dobrym rabatem jako kolejne autko skody) choć takie duże auto nie jest mi tak bardzo potrzebne. 😄

  • Dzis ukradli mi radio JVC z fabi. Nic nie jest porysowane nic ułamane poprostu wygląda to tak jakby tata nie zamknął auta a mysle ze jest to mozliwe pniewaz mamy central w kluczyku i mógł sygnał nie złapac. Teraz mam pytanie do Was czy lepiej kupic nowe orginalne skodowskie radio czy panel ? bo ceny są podobne.

    P.S Jeżeli umiesciłem temat w złym dziale prosze o jego przeniesienie.

  • Wspolczuje utraty radia 😞 <!-- s:( -->
    Ja tez bym sie w SKODOwskie nie pchal.. Mnie jakosc kompletnie nie zadowala oryginalnych odtwarzaczy SKODA.

  • Co za chamy 😞 Strach cokolwiek kupić..Kolega pojechał do szkoły Hanią po Tuningu dośc ładnym i mu ją porysowali 😕 co za ludzie poprostu..Nie kupuj Skdowskiego 😕 Do 300zł kupisz porządne radyjko z usb Nawet 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="Oskarus"]Co za chamy 😞 Strach cokolwiek kupić..Kolega pojechał do szkoły Hanią po Tuningu dośc ładnym i mu ją porysowali 😕 co za ludzie poprostu..Nie kupuj Skdowskiego 😕 Do 300zł kupisz porządne radyjko z usb Nawet 😉 <!-- s;) -->[/quote]
    A ja panowie musze przyznac ze jestem zadowolony z mojego radia, nie potrzebuje co prawda zadnych bajerow i skodowskie symphony dziala dobrze. wazne sa glosniki. i wszystko gra i nie musze tego wyciagac za kazdym razem jak wysiadam z auta. muzyki mam na codzien bardzo duzo z racji profesji dlatego radio w aucie traktuje jako mily umilacz czasu a nie jak wiekszosc podjezdza na stacje benzynowa wychodzi z auta i puszcza na caly regulator zeby kazdy zoabczyl jakiego umcyk umcyk slucha 🙂

  • Też jestem cały zły bo niedść że dzis radio ukradli to jeszcze wczoraj mandat dostałem za przechodzenie przez tory kolejowe :mur: <!-- s:mur: --> A wracając do radia mogli byscie jakies radio polecic do 300zł najlepiej mp3. W jakim my świecie żyjemy że wszystko kradną. Ale dobrze że nic innego w aucie nie poniszczyli i na zewnątrz.