Witaj na forum Fabia Club Polska

Pytanie - ocynk

Temat utworzony · 24 Posty · 10973 Wyświetlenia
  • koledzy odnośnie korozji fabia są miejsca w których jest niestety rdza sprawdźcie za tylnymi nadkolami w okolicy progu nadkole obija o blachę i stad ta rdza miałem to malowane na gwarancji 2 razy to o czym kolega pisał za chlapaczami to też niestety prawda

  • a moja, pomimo 4 lat eksploatacji i tylko 25 tys kilometrow, pomimo ze stoi niestety pod chmurka 😞 to jednak nie ma nawet maluskiego bąbelka. Znaczy sie zdrowiutka jest 🙂 Za to pamietam ze we fiacie seicento, pomimo ze tez nigdy nie byl bity bo obydwa samochody mam (fiata mialem) od nowosci to zrobil mu sie na tylnej klapie, tak po srodku, nie wiadomo skad, wlasnie taki brzydki pryszcz wielkosci 5 na 5mm. No ale fiat to fiat. Tymbardziej ze przez 5 lat tez stal na zewnatrz i wiecej stal niz jezdzil bo sprzedajac go mialem 32 tysiace na zegarze 🙂 <!-- s:) -->

  • Ja mam auto garażowane (5 lat) w zeszłym roku robiłem próg od strony pasażera tak jak pokazuje kolega łycha. A teraz czeka mnie to samo od strony kierowcy. To jakiś niewypał z tymi progami :dobani: <!-- s:dobani: -->

  • U mnie też ruda zaczęła jeść bagażnik. To na szczęście zostanie zrobione na gwarancji bo rocznik auta 2004.
    Gorzej jest z dachem. Tuż nad przednią szybą pojawiły się ogniska rdzy. Tu niestety ASO odmówił bo była kiedyś wymieniana szyba po za ASO. Więc czeka mnie malowanie.

    Czy ktoś zna dobry i w miarę tani warsztat lakierniczy w okolicy Wa-wy?
    Wstępna wycena w Auto-Blaku wyniosła 1500. Trochę dużo jak za jeden (choć duży) element.