Witaj na forum Fabia Club Polska

MirekS

Temat utworzony · 45 Posty · 10321 Wyświetlenia
  • [b][size=125]Imię/Nick:[/size][/b] [size=125][color=red][b]Mirek / MirekS[/b][/color][/size]

    [b][size=117]Miasto:[/b][color=blue][b]Kraków[/b][/color][/size]
    [b]E-mail:[/b] <a href="mailto:cegs@interia.pl">cegs@interia.pl</a><!-- e -->
    [b]GG/Tlen: ---

    [b][size=117][color=green]Dane dotyczące Fabii:[/color][/size][/b]

    [b]Model:[/b]

    • Combi

    [b]Wersja wyposażenia:[/b]

    • Elegance

    [b]Rok produkcji:[/b]

    • 2002 rok

    [b]Kolor:[/b]

    • [color=green]Zieleń Petrol[/color]

    [b]Pojemność silnika:[/b]

    • 1.9 T[color=red]DI[/color]

    [b]Moc:[/b]

    • 74kW / 101KM

    [size=117][color=green][b]Wprowadzone modyfikacje w Fabii:[/b][/color][/size]

    [b]Silnik:[/b]

    • Seria

    [b]Zawieszenie:[/b]

    • Seria

    [b]Układ wydechowy:[/b]

    • Seria
    • Chromowana końcówka wydechu

    [b]Wygląd zewnętrzny:[/b]

    • Pas przeciwsłoneczny na przedniej szybie
    • Lusterka w kolorze nadwozia
    • Zaciski hamulcowe przód i tył w kolorze żółtym
    • Lampy tylnie typu Lexus

    [b]Wnętrze:[/b]

    • Podłokietnik
    • Chromowane klamki wewnętrzne
    • Chromowana gałka zmiany biegów
    • Chromowane rygielki
    • Chromowany przycisk skórzanej rączki hamulca ręcznego
    • Elektryczny szyberdach
    • Nakładki na pedała od wersji RS
    • Ledowe podświetlenie progów przednich drzwi
    • Ledowe podświetlenie bagażnika

    [b]Audio:[/b]

    • Radio Blaupunkt
    • CB President Johnny II + antena President Dakota

    [b]Felgi:[/b]

    • Oryginalne skody Aluminiowe R14

    [b]Opony:[/b]

    • Letnie Good Year Duragrip 185/60 R14
    • Zimowe CONTINENTAL 185/60 R14

    [b]Inne (dodatki): [/b]

    • Brak

    [color=green][size=117] :!: [b]Foto: [/b] :!: [/size][/color]

    [b]P.S.[/b] Chcesz wyrazic swoja opinie lub o cos zapytac .. [b]zapraszam do komentowania.[/b]

  • Wreszcie dopiąłem swego i kupiłem to co chciałem combi i TDI.
    Pewnie [b]Was[/b] nie zaskoczę, ale trafiłem na ... piękną fabię w wersji elegance, silniczek 74kW ( 101KM). Ma co prawda jeden feler kolor, ale na to byłem zmuszony przymknąć oko. Poniżej zamieszczam jedno zdjęcie i idę ochłonąć dzień pełen wrażeń, kieszeń lżejsza i setki kilometrów za mną. A spalanie na przyzwoitym poziomie 5,6 litra na 100km przy prędkości rzędu 150-170km/h i włączonej klimie :hurra: <!-- s:hurra: --> .

    [url=http://img91.imageshack.us/my.php?image=img1229ug1.jpg][img]http://img91.imageshack.us/img91/4270/img1229ug1.th.jpg[/img][/url]

  • No [b]Miruś [/b]super fura i super wybór :super: gartuluję :zdrowko: lepiej być nie mogło 🙂 teraz trzeba rameczki przypiąć naklejeczke przylepić i zrobić [b]Dorotkę[/b] klubowiczką :hurra: chyba że niebieska fabka idzie do sprzedania? :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

    Ps. a kolorek wcale nie jest zły, bardzo przyjemny kolor "nadziei"-> pewnie na to że bedzie mało paliła a długo i sprawnie jeździła 🆗 powodzenia 😄

  • [quote="Loni"]chyba że niebieska fabka idzie do sprzedania? :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->
    [/quote]

    Niebieska fabka zostaje w u mnie i w klubie :super: , do sprzedania idzie frycia :rozpacz: , szkoda jej fajna jest. Teraz mam dylemat którą fabką jechać na zlocik 16 grudnia :niepewny:

  • gratuluje furki - oby długo i dobrze służyła 🙂 <!-- s:) -->
    combi & turbodiesel to dobra prognoza na przyszłość 🆗

  • to zanalazłem

    GRATULACJE lepiej nie szło trafić combi i TDI - miodzio 🆗 <!-- s🆗 -->

    która przyjedziesz to wszyscy wiemy 🆗

  • no to trza bedzie wziąść kierowce i ją opić,mirek gratulacje
    mam końcówke do kombika jak chcsz to ci ja przywioze
    :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • No gratki, ladnie ci sie trafilo, choc nawet kombi nie jest tak duze jak merol, ktorego chiales wczesniej 🙂 <!-- s:) -->
    Ale przynajmnie wszystko zostaje w rodzinie.
    I widze na zdjeciu ze na alusach stoi??
    Pochwal sie cos wiecej

  • [quote="MŁODY"]która przyjedziesz to wszyscy wiemy 🆗 <!-- s🆗 -->[/quote]

    Niestety nie dam rady nią przyjechać 16, dlaczego wyjaśnię na zlocie.

    [quote="WRC"]no to trza bedzie wziąść kierowce i ją opić,mirek gratulacje
    mam końcówke do kombika jak chcsz to ci ja przywioze
    :hurra: [/quote]

    Tylko muszę sprawdzić czy nie mam dwóch rurek w wydechu bo TDI chyba miały dwie, jutro napisze, jak jest jedna to możesz wziąść. Jutro odpiszę.

    [quote="Zygus"]I widze na zdjeciu ze na alusach stoi??
    Pochwal sie cos wiecej[/quote]

    Tak na aluskach, ale niestety nie na oryginalnych :rozpacz: , fabryczne poszły do jego drugiego autka octy, mi niestety pozostały nie co gorsze z zimówkami. Będę się chwalił więcej tylko mi musicie dać trochę czasu bo mam lekki zakręt, dziś odebrałem mieszkanie i w związku z tym multum załatwiania, znów będzie mnie mało na forum, ale obiecuję, że odrobię od lutego.

  • [b]Adaś[/b] wirusuik narazie będzie musiał poczekać 😉 <!-- s;) -->

  • gratuluje!!!kombi TDI to jest to co mi się marzyło....jeszcze raz GRATULUJĘ :super: 🆗 :piwo: <!-- s:piwo: -->

  • Dzięki :zawstydzony: <!-- s:zawstydzony: -->

  • [quote="WRC"]mam końcówke do kombika jak chcsz to ci ja przywioze
    :hurra: <!-- s:hurra: -->[/quote]

    Mam dwie rurki, nie jestem pewny czy da się ją założyć, może wrzuć jakąś fotkę.

  • Znalazłem tylne [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=282290482]lampy[/url] u gościa który mi sprzedał też do poprzedniej fabiuli, tylko ten wzór :dobani: , a innych na sieci brak :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

  • Ojjj ten model też mi się za bardzo nie podoba :dobani: <!-- s:dobani: -->
    [b]Miruś[/b] cierpliwości nie zniechęcaj się,napewno coś w końcu uda się znaleść fajnego :super:

  • [b]abenek[/b] autko sprawuje się super, na brak mocy też nie narzekam, choć jak by było więcej to bym nie pogardził, rakietka już mała jest, teraz przynajmniej się nie zastanawiam czy wyprzedzać czy nie hehe.
    Co do chipa narazie brak kaski na te cele, mieszkanko porzera każdą złotówkę, także trzeba to odłożyć w czasie.

  • [b]MirekS[/b], przesiadka z 1.4 MPI na 1.9 TDI - właśnie to uczucie,nie trzeba się zastanawiać czy się da wyprzedzić. :super: <!-- s:super: -->

  • Tak zdjęcia z zlotu, galeria osobosta dopiero będzie, póki co to chciałbym lampy i gril w niej zmienić, ale zobaczymy jak kaska pozwoli 🙂 <!-- s:) -->

  • Widzę Mirku że masz szyberdach w drugiej Fabce, mam kilka pytanek co do niego a mianowicie;

    • był seryjny czy może dorabiałeś ?
    • jak to się wogóle spisuje w upalne dni ?
    • czy przypadkiem nie cieknie albo czy rdza się gdzies wokół niego nie pojawia ?

    Pytam bo upały zaczynają mi dość mocno w aucie doskwierać, montaż klimy jest zupełnie nieopłacalny a montaż szyberdachu moja kieszeń może jakoś by zniosła 😉 ale narazie zbieram informacje jak to sie sprawuje itp 🙂 . U siebie na osiedlu widuje codziennie Opla Corsę B z szyberdachem oklejonym taśmą izolacyjną 😉 <!-- s;) --> a takie widoki mnie powstrzymują przed inwestycją.

  • [quote="Dziewiarz"]Widzę Mirku że masz szyberdach w drugiej Fabce, mam kilka pytanek co do niego a mianowicie;[/quote]

    Mam, mam 🙂 <!-- s:) -->

    [quote="Dziewiarz"]- był seryjny czy może dorabiałeś ?[/quote]

    Seryjny.

    [quote="Dziewiarz"]- jak to się wogóle spisuje w upalne dni ?[/quote]

    W upalne dni jesteś w stanie szybko wystudzić wnętrze do temperatury otoczenia, ale też powoduje bardzo szykie nagrzewanie czubka głowy 😕

    [quote="Dziewiarz"]- czy przypadkiem nie cieknie albo czy rdza się gdzies wokół niego nie pojawia ?[/quote]

    Nie cieknie, bo jest profesjonalnie zrobiony w fabryce wraz z rynienkami do odprowadzenia wody, obniżoną podufitówką by wszystko się pomieściło, w pełni elektryczny, rdzy brak. Wszystko co jest fabrycznie zmontowane nie odzwierciedli tego co jest dokładane, ja osobiście bym się nie zdecydował na zakładanie w nieznanym warsztacie. Miałem styczność z paroma szyberdachami w autkach które oglądałem i praktycznie 90% miała ślady po przeciekach.

    [quote="Dziewiarz"]Pytam bo upały zaczynają mi dość mocno w aucie doskwierać, montaż klimy jest zupełnie nieopłacalny a montaż szyberdachu moja kieszeń może jakoś by zniosła 😉 ale narazie zbieram informacje jak to sie sprawuje itp 🙂 . U siebie na osiedlu widuje codziennie Opla Corsę B z szyberdachem oklejonym taśmą izolacyjną 😉 a takie widoki mnie powstrzymują przed inwestycją[/quote]

    Osobiście nie jestem zwolennikiem otwartego dachu, zbieg okoliczności, że akurat na taką trafiłem. Jak byłby dokładany zrezygnowałbym z zakupu, a że seria to wziąłem. Moje osobiste odczucie jest takie, że jak uchylisz tylnie obie szyby efekt jest identyczny, a głowa nie grzeje się od słońca. Według mnie jeśli sam dokładasz są to wyrzucone pieniądze. Klima to jest jedyne co fajne na upalne dni.
    Powiem Ci szczerze, że dopóki teraz nie pojeździłem z uchylnym dachem to miałem o nim lepsze zdanie w rzeczywistości uważam jak wyżej napisałem.