Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 484 Posty · 72835 Wyświetlenia
  • Moja skromna kolekcja już się pojawiła na forum 🙂 , wszystkich chętnych wrażeń zapraszam [url=http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?p=34607#34607]TUTAJ[/url] :super: z :piwo: <!-- s:piwo: --> .

  • hehe i dwoje tych ludzi połaczyła fabia 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="kornat"]hehe i dwoje tych ludzi połaczyła fabia 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Nooo fajnie nie :hurra:

  • [quote="MirekS"]Nooo fajnie nie :hurra: <!-- s:hurra: -->[/quote]
    jednak skoda to skoda 😄

  • [quote="kornat"][quote="MirekS"]Nooo fajnie nie :hurra: <!-- s:hurra: -->[/quote]
    jednak skoda to skoda 😄 [/quote]

    oby tylko nie było skoda+skoda= szkoda 😛

    [b]Miruś[/b] ale narobiłeś tych fotek :szok:

  • [quote="Loni"]
    oby tylko nie było skoda+skoda= szkoda 😛 <!-- s:P --> [/quote]
    nie tak byc nie moze 😜

  • [quote="Loni"]oby tylko nie było skoda+skoda= szkoda 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    Ech też masz pomysły [b]Lonuś[/b], ja myślę, że [b]skoda+skoda=nowa skódka[/b] :zawstydzony: i tego Wam szybko życzę, bo Mateo potrzebuje kumpli do zabaw na zlotach 🙂

    [quote="Loni"][b]Miruś[/b] ale narobiłeś tych fotek :szok: [/quote]

    Hehe większość jest tym razem autorstwa[b] Dorotki[/b] :super:

  • [quote="MirekS"][quote="Loni"]oby tylko nie było skoda+skoda= szkoda 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    Ech też masz pomysły [b]Lonuś[/b], ja myślę, że [b]skoda+skoda=nowa skódka[/b] :zawstydzony: i tego Wam szybko życzę, bo Mateo potrzebuje kumpli do zabaw na zlotach 🙂

    [quote="Loni"][b]Miruś[/b] ale narobiłeś tych fotek :szok: [/quote]

    Hehe większość jest tym razem autorstwa[b] Dorotki[/b] :super: [/quote]

    Ślicznie dziękuję[b] Doci [/b]za fotki są super :super: ale tylko te na których mnie nie ma 🙂

    [b]Miruś[/b] więc czas pomyśleć o powiększeniu rodzinki to Mateuszek bedzie miał się z kim bawić 😛 a w przyszłości też pić jak już tata nie bedzie dawał rady 😛

    ps. Ucałowałeś [b]MAŁEGO[/b] ode mnie ? :hyhy:

  • [quote="Loni"]ps. Ucałowałeś MAŁEGO ode mnie ? :hyhy: <!-- s:hyhy: -->[/quote]

    to bylo dobre naprawde 😄
    tak jak chlopaki pisza, teraz czekamy na malego fabianka 😛

    PS Adas zostawiles u mnie w aucie kamizelke od garnituru :piwo:

  • [quote="Loni"]fotki są super :super: ale tylko te na których mnie nie ma 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Właśnie te są najlepsze 🆗 , a ta ...

    to poprostu bajka :zawstydzony:

    [quote="Loni"][b]Miruś[/b] więc czas pomyśleć o powiększeniu rodzinki to Mateuszek bedzie miał się z kim bawić 😛 a w przyszłości też pić jak już tata nie bedzie dawał rady 😛 [/quote]

    Spokojnie, spokojnie 🙂 wszystko w odpowiednim czasie 😉 , tatuś zawsze będzie dawał radę :super:

    [quote="Loni"]ps. Ucałowałeś [b]MAŁEGO[/b] ode mnie ? :hyhy: [/quote]

    Jeszcze nie :zawstydzony:

  • Imiona dla dzieci mamy zarezerwowane : chlopczyk Fabian a dziewczynka Octavia 🙂 jeszcze tylko zmiana nazwiska na Skoda i nic tylko patrzec jak dostaniemy jakas skode za darmo :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    [b]Adaś[/b] jakim cudem Twoja kamizelka znalazla sie u [b]Zygusa[/b] w fabce :?: ja widzialem ze gdzies znikliscie w srodku weselicha ale zeby .... :zawstydzony:

  • hehe, tak jakos wyszlo 😄 <!-- s:D -->
    razem nigdzie nie znikalismy

  • Ja również jeszcze raz zyczę wam wszystkiego naj... naj...
    Klaudia kazała ucałować Loni i Wojtasa !!!
    I powiedziała " Loni wyglada jak księżniczka" 🙂 🙂 <!-- s:) -->

    Pozdrowionka dla całej ekipy ! !!! ANIA

  • Mam pytanie wysąłełm dwie wiadomośi prywatne ale w moim profilu nie widnieja jako wiadomości wysąłne tylko wiadmosści do wysałnia why?Czy te wiadomości doszły do wskazanych przeze mnie osób czy musze na coś kliknąć...dodam, że szukałem jakieś ikonki wysli zaznaczone lub wyśli wiadomości "do wysąłnia" nic nie ma i stąd moje pytanie :zabawa: <!-- s:zabawa: --> pozdrawiam

  • One leżą w skrzynce odbiorzej adresata i jak adresat otworzy wiadomość wtedy ona u ciebie z folderu "do wysłania" trafi do "wysłanych"

  • ooo i teraz już wszytsko wiem:-)dzięki bardzo

  • [quote="WRC"]Ja również jeszcze raz zyczę wam wszystkiego naj... naj...
    Klaudia kazała ucałować Loni i Wojtasa !!!
    I powiedziała " Loni wyglada jak księżniczka" 🙂 🙂 <!-- s:) -->

    Pozdrowionka dla całej ekipy ! !!! ANIA[/quote]

    Ślicznie dziękujemy za życzenia i całuskiiii :super: również słodkie buziolki dla Klaudynki 🙂 a z tą księżniczką to chyba przesada 😛

  • Oj nie badz juz taka skromna. Wygladalas bajecznie i nie jeden to powie. :super: <!-- s:super: -->

  • Mirku a moglbys wrzucic filmiki z bramy?? bo chyba robila dorotka.

  • Oki wrzucę, szczerze zapomniałem, że ich nie wrzuciłem, :hyhy: <!-- s:hyhy: --> chyba mam amnezję.