Witaj na forum Fabia Club Polska

Głośniki tył

Temat utworzony · 237 Posty · 123551 Wyświetlenia
  • A wiec...
    pewnie czesc z Was tak jak ja ma glosniki w tylnej polce. Jak wiecie polka jest ciezsza i pewnie lubi sie wyrywac... Ja sie meczylem sporo czasu, pozniewaz wyrwaly mi sie zatrzaski (zaczepy mocujace) od tych trojkatnych plasikow na ktorych trzyma sie polka.
    Przy ostrzejszej jezdzie lub jezdzie po wybojach, polka poprostu spadala i wisala tyko na sznurkach... krew mnie zalewala i wywalilem wszystko w celu ulepszenia mocowan.
    Kombinowalem i wykombinowalem, a efekty w plikach zalaczonych.

    Btw dla mnie to idiotyzm, ze skoda nie zrobi takiego patentu co sobie zrobilem seryjnie ...

    Aaa dla tych, ktorzy nie wiedza jak to wygladalo przed przerobka, to byla tylko ta poprzeczna szyna pomalowana na czarno. ( na zdjeciu pierwszym od gory po prawej stronie)

    Teraz pora na testy 😛 zobaczymy jak bedzie hehe poki co dzisiaj jezdzilem i nie bylo trzeszczenia, ani spadania wiec chyba bedzie dobrze 🙂 <!-- s:) -->

  • :przestraszony: Hildas ty to słaby nie jesteś, normalnie jak by z fabryki wyszło :hyhy: <!-- s:hyhy: -->
    Hildek moze powinieneś otworzyć małą manufakturkę 🙂

    Ps. gdzieś pisałeś że masz dostęp do szrotu :?: to ja mam prośbe zorientuj sie ile kosztuje ta szybka od liczników, bo mam maznięta klejem i tak troche już mnie to wkarwia 🙂

  • sie zorientuje, ale z tego co pamietam chcialem dla siebie czerwone wskazowki od rs jakis rok temu i sprzedawali tylko cale zegary ~200zl.

    znalazlem jeszcze http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=108637399<!-- m -->

    i sam sie zastanawiam czy nie kupic 😛

  • [quote="Hildek"]sie zorientuje, ale z tego co pamietam chcialem dla siebie czerwone wskazowki od rs jakis rok temu i sprzedawali tylko cale zegary ~200zl.

    znalazlem jeszcze http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=108637399<!-- m -->

    i sam sie zastanawiam czy nie kupic 😛 [/quote]

    może tak kup zegary, a ja odkupie od ciebie szybke 😛 :hyhy: ale nie róbmy OT.

  • U mnie tylna półka dzielnie znosi głośniki już przeszło 5 lat i się nie urywa, [b]Hildek[/b] musisz zwolnić na dziurach :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • pewnie i tak, ale mi na akretach tez spadala 😛 <!-- s:P -->

    Ja mam dziurwy piaskowy dojazd pod dom wiec wiesz...tak czy siak musze tam jechac 😞

  • Moja Półka tez jush 4 lata znosi głosniki i jest ,,prawie'' jak nowa 🙂 🙂 🙂 <!-- s:) -->

  • hehe widocznie tylko ja lubie dziury i szybkie ostre zakrety 🙂 <!-- s:) -->

  • Dzięku za chęci [b]x[/b], ale już dawno zakupiłem radio ms 402. Mój błąd, że nie napisałem. Głośniki jakoś tam brzęczą z tyłu. Tylko lekkie problemy z basme ma ta skompa instalacja (tzn muszę bas dać w ustawieniach radia na minus żeby nie buczało). Ojcu to wystarczy, a jak ja z nim jade to też czasme coś można posłuchać

  • Zmień ojca bo przez niego nie możesz spokojnie żyć i dobrze zrobić FABII.... :evil: <!-- s:evil: -->

  • Hmmm x ciekawa instalacja, co do tanich niemarkowych radji - czasem da sie znalezc jakiegos "rodzynka" co niezle zagra (oczywiscie dosc proporcjonalnie do ceny).
    A co do tylnych glosnikow jestem zwolennikiem dobrego zestawu na przod + szkrzynka basowa na tyl najlepiej zamknieta 25cm
    (szybki czytelny basik), a co do radyjka to niestety nadal mam stare wysluzone radio Sony,
    bez mp3 i innych bajerow ale dziala i narazie musi starczyc.
    A jezeli juz montowac tyl to dobre szerokopasmowe 100mm...
    Z tanich produktow polecalbym : http://www.sinuslive.pl/product_info.php?cPath=23&products_id=227&osCsid=2624e4373b9def9b74f99466ef4bc7a5<!-- m -->
    Ja posiadam juz 😄 Sinuslive sl16 + neo25s na przod (czekaja na montaz) i po wstepnych odsluchach graja wyjatkowo dobrze jak na swoja cene 😄
    Pozdrawiam maniakow audio.
    Icex!

  • Chce zamontować głośniki z tyłu w kombiaku!! niestety niewiem jakiej są one wielkośći?? a i następne pytanie czy moge je podłączyć bezpośrednio do radia MS 202?? niechce żebyście mi to odradzali bo słyszałem jak gra i naprawde mi się podoba potrzebuje tylko tych dwóch inforacji

    A i jeszcze pytanie do kogoś mądrego! w najbliższym czasie chce także montować głośnik basowe w bagażniku co musze kupić aby je zamontować??

  • Radio ma wyjście na wzmacniacz?Z czego chcesz zasilać suba?

  • proponuje caly setup do zabudowy od kabli po glosniki i jednostke sterujaca

  • [quote="fabiarz"]A i jeszcze pytanie do kogoś mądrego! w najbliższym czasie chce także montować głośnik basowe w bagażniku co musze kupić aby je zamontować??[/quote]

    rozumiem ze o sobek ci chodzi jezeli chcesz robic glosnik basowy to nie oplaca sie wzucac glosnikow normlanych z tylu bo tylko bede psoly efekt lepiej lepsze z przodku kupic co beda dawaly wysokie i srednie tony a z tylu poldzie bas i do tego potrzebujesz kabel z aku podrodze bezpiecznik wzmak glosnik skrzynia no i mozna kondensator wszystko zalezy co za glosnik chcesz dac albo glosniki 😉 <!-- s;) -->

  • Witam :zdrowko: <!-- s:zdrowko: --> chce założyc do mojej fabii combi glosniku do tyłu i teraz mam problem:

    • jakiej wielkośći zmieszcza sie tam głosniki?
    • jakiej firmy polecacie głosniki?
      Z tyłu nie bede zakładał zadnej skrzyni basowej itd, bo potrzebny mi jest cały bagażnik! Z góry dziekuje za odp. Pozdrawiam :zdrowko:
  • a co powiecie o tych głosnkach?? _> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=219056197&msg=Twój+e-mail+został+wysłany<!-- m -->.
    Dowiedziałem sie ze w fabi combi z tyłu mieszcza sie glosniki 4x6

  • Też mam JBL-y tyle, że w tylnej półce. W oryginalne miejsca nigdy nie montowałem także nie wiem jakiej wielkości wchodzą. Proponuję załóż sobie w półeczce dużo lepsza jakość, a bagażnik nie zablokowany - minus trzeba wyciąć dwie dziury.

  • [quote="MirekS"]Proponuję załóż sobie w półeczce dużo lepsza jakość, a bagażnik nie zablokowany - minus trzeba wyciąć dwie dziury.[/quote]tylko ze ja mam Combi a nie zwykła fabie! Pozdro :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • Z tego co czytam po roznych forach to duzo osob nie poleca montazu na tyle. Podobno lepiej zalozyc cos lepszego na przod, plus wygluszyc drzwi