Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1 i F2] gadżety do naszy fabii - temat zbiorczy

Temat utworzony · 101 Posty · 22280 Wyświetlenia
  • co sądzicie na temat "[shadow=red][b]BREWKI[/b][/shadow]" tak sie zastanawiam :?

    kupić - przykleić 😉

    co polecacie na allegro jest 2 oferty :

    1. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=62245517<!-- m -->
    2. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=62545073

    brał ktoś coś u Nich

    jakiś inny dobry dostawca

    interesuje mnie kolor [color=black][b]czarny [/b][/color] najlepiej czarny plastik taki aby nie trzeba było lakierować ( plastik taki jak na klamkach - lusterkach - oczywiście zwykłych czarnych )

    czy w ASO mają coś takiego - bo nie widziałem

    za obszerne wypowiedzi z góry Bóg zapłać 😄

  • Jak dla mnie wywalenie 92-209 zl( tyle kosztuja brewki na pierwszej ze stronek ktore podal wolf) to lekkie przegiecie.
    Przeciez to jest kawalek plastiku, ktory po przyklejeniu nie "pracuje". Praktycznie nie ma sie jak zniszczyc.

    Ja kupilem na allegro okulary

    http://fcp.strefa.pl/phpBB2stare/album_pic.php?pic_id=178<!-- m -->

    dalem bodajze 40zl, nie pamietam bo bylo to juz z 2 lata temu.
    Okularki trzymaja sie jak nowe, i naprawde nie wygladaja gorzej.
    Trzeba tylko umiejetnie je przykleic, mi sie to troche nie udalo. Ale czlowiek sie uczy na swoich bledach 😄

    Takze jak dla mnie to ja bym bral i sie nie zastanawial.
    Ale jak chcesz to poczekaj jeszcze chwile, bo Wojtas zalatwia jakies znizki w sklepie z takimi gadzetami, moze wtedy to bedzie bardziej oplacalne.

  • [quote="Zygus"]....Ale jak chcesz to poczekaj jeszcze chwile, bo Wojtas zalatwia jakies znizki w sklepie z takimi gadzetami, moze wtedy to bedzie bardziej oplacalne.[/quote]

    czy "zalatwia" to moze brzydko powiedziane 🙂 ... jestem w trakcie negocjacji warunkow wspolpracy :mrgreen: jesli wszystko juz bedzie wiadomo to zrobie odpowiedni temat itd 🙂 <!-- s:) -->

  • No ja też sobie kupiłam z allegro i jestem w trakcie ich założenia 😉 Ciekawe jaki będzie efekt końcowy :roll:

  • A ja widziałem w Ostrawie na giełdzie za 300 koron brewk z Carbonu wygladały zajebicho - bo firmowe "MILO-TEC".
    I uważam że lepij kupić drożej ale zato porzadniejsze .Tanio to psy żerom.

  • ja kupilem i po przymiarce wykonalem czynnosc lamania .. wogole nie pasowaly, zwykly tandetny odlew :twisted:

  • może jakieś fotki i namiary byłbym wdzieczny szukam czarnych jak smoła plastik nic do malowania

  • Witam!
    Chcę kupić i założyć owiewki na przód. Na Allegro znalazłem dwóch producentów: Heko i Autoplex. Czy ktoś może się wypowiedzieć o ich jakości??? A może jakiegoś innego producenta?
    Pozdrawiam

  • Witam na forum.
    Z tego co slyszalem, czytalem to ludzie chwalili Heko, o tym drugim producencie nie slyszalem.
    Aha, podobno nie zaleca sie owiewek gdy ma sie elektryczne szyby.

  • [quote="Zygus"]Witam na forum.
    Z tego co slyszalem, czytalem to ludzie chwalili Heko, o tym drugim producencie nie slyszalem.
    Aha, podobno nie zaleca sie owiewek gdy ma sie elektryczne szyby.[/quote]

    dla mnie takie owiewki to wies... ale jak kto lubi 😉 <!-- s;) -->

    polecam poczytac : http://autokacik.pl/showthreaded.php?Number=274252812

  • [quote="Zygus"]Aha, podobno nie zaleca sie owiewek gdy ma sie elektryczne szyby.[/quote]

    :?: :?: :?: :szok: <!-- s:szok: -->

  • polecam Heco :] <!-- s:] -->

  • A ja nie mam owiewek i też żyję....... :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

  • [quote="MirekS"][quote="Zygus"]Aha, podobno nie zaleca sie owiewek gdy ma sie elektryczne szyby.[/quote]

    :?: :?: :?: :szok: <!-- s:szok: -->[/quote]

    No tak slyszalem, nie wiem czy to prawda. Ale chodzi o to ze szyba elektrycznie domykana moze natrafic na opor owiewki i wtedy moze silniczek spalic.
    Albo cos w tym stylu, dokladnie nie pamietam :oczami:

  • Ja mam owiewki firmy HEKO i jak narazie nie narzekam :] oczywiscie na poczatku tak jak napisał[b] PIO69[/b] elektryczne szyby muszą sie do nich przyzwyczaić oraz trzeba zwiekszyc ilosc tasmy dwustronnej zeby trzymały sie lepiej 😉 <!-- s;) -->

  • Ja posiadm juz owiewki ponad 2 lata i nie mam z nimi problemow .. oczywscie na poczatku musze sie troche wpasowac .. i z domykaniem szyby jest troszke ciezko .. ale to kwetsia 2-3 dni jak pisal [b]PIO[/b] ... niestety firma ktora produkuje te owiewki starsznie oszczedza na tasmie .. dlatego zalecam zeby nakleic na kazdym wolnym kawalku tasme dwustronna we wlasnym zakresie 🙂 <!-- s:) -->

    Niestety musze przyznac [b]PIO[/b] racje z ta widocznoscia .. poprostu trzeba wiecej krecic glowa 🙂 .. ale ten "bajer" bardzo przydaje sie podczas deszczu kiedy szyby paruja :hyhy:

  • [quote="Zygus"][quote="MirekS"][quote="Zygus"]Aha, podobno nie zaleca sie owiewek gdy ma sie elektryczne szyby.[/quote]

    :?: :?: :?: :szok: <!-- s:szok: -->[/quote]

    No tak slyszalem, nie wiem czy to prawda. Ale chodzi o to ze szyba elektrycznie domykana moze natrafic na opor owiewki i wtedy moze silniczek spalic.
    Albo cos w tym stylu, dokladnie nie pamietam :oczami: [/quote]

    AHA...

  • [quote="waku"][quote="Zygus"]Witam na forum.
    Z tego co slyszalem, czytalem to ludzie chwalili Heko, o tym drugim producencie nie slyszalem.
    Aha, podobno nie zaleca sie owiewek gdy ma sie elektryczne szyby.[/quote]

    dla mnie takie owiewki to wies... ale jak kto lubi 😉 <!-- s;) -->

    polecam poczytac : http://autokacik.pl/showthreaded.php?Number=274252812[/quote]

    Ja musza mieć ze względu na dzieci.

  • [quote="Zygus"]Aha, podobno nie zaleca sie owiewek gdy ma sie elektryczne szyby.[/quote]

    Dokładnie tak z tego powodu mam do wymiany cały podnośnik szyby szlak trafił prowadnice linki i jakieś kułeczka stanowczo nie polecam do szyb elek.

  • moze troche OF ale mi tez sie zepsulo to samo (podnosnik itp...) nie mam zadnych owiewek, mialem przyciemniane szyby, dlatego powiedzieli w ASO ze to wina zakladu, ktory to robil.... ale po przyciemnieniu, az do momentu zepsucia minely 2 lata a czesto otwieram szyby... wiec cos tu chyba nie gra i sadze ze to chyba seryjna wada 😛 <!-- s:P -->