Witaj na forum Fabia Club Polska

Zniżka w ASO - Kraków!!

Temat utworzony · 21 Posty · 23089 Wyświetlenia
  • Kolejna dobra wiadomosc. Dzieki wspolpracy z OCP udalo sie zalatwic rabat w krakowskim ASO. Jest to:

    [size=134][b]Inter Auto
    ul. Kocmyrzowska 1a
    [/b][/size]
    Rabat jaki udalo sie uzyskac to 10% na robocizne oraz 15% na czesci.
    Mysle ze Nas to satysfakcjonuje :lol: <!-- s:lol: -->
    Oczywiscie rabat nalezy sie wylacznie autkom KLUBOWYM.
    Jesli bedziecie po raz pierwszy korzystac z rabatu to prosze sie skontaktowac z kierownikiem serwisu [b]Januszem Bystrym[/b], w celu weryfikacji naleznosci klubowej. Telefon kontaktowy to: [b]508 097 913.[/b]

    Dodatkowo jesli kogos zachecimy do kupna nowego auta, mozemy liczyc na sporego gratisa od InterAuto.!!

  • Ja tam jestem skutecznie wyleczony z ich usług, jak byłem u nich na zakończenie gwarancji to miałem autko 100% sprawne, a w trzy miesiące później na wiośnie ze skodą to mi chcieli pół auta wymienić. Czego oni tam nie znaleźli. W sumie same części wyliczyli na 2 tys plus robocizna.
    Mieli niestety pecha bo trochę się w temacie orientuję i w kozi róg nie dałem się zapędzić. Poza tym jest tam pewien mistrz z brodą którego wiedza wydaje mi się pozostawia wiele do życzenia, stwierdził on mianowicie, że "...przysiadły mi tłoki...". Z takim stwierdzeniem spotkałem się pierwszy raz w życiu. No ale cóż on jest specjalistą, a ja samoukiem amatorem 🙂 <!-- s:) --> . I do dziś jeżdżę na tych przysiadniętych tłokach i nic się nie dzieje, powiem więcej dwukrotnie objechałem nad morze jadąc 130-150 km/h.
    Tu chciałem go bardzo serdecznie pozdrowić :heej: .

  • Ja raczej nie mogę nażekać na ten serwis- zresztą tam kupiłem auto, ale żebym był zadowolony zawsze to też nie mogę powiedzieć. Uporczywe skrzypienie przedniego zawieszenia głównie zimą są wstanie usunąć na krótki czas wymianą gum satbilizatora co i na dłuższą metę nic nie załatwia. W zasadzie oprócz przegladów serwisowych to koło autka mi nic nie robili (no te gumy i raz łączniki stabilizatora jeszcze na gwarancji), dostałem kartę srebrną stałego klijenta także jakieś rabaty tam mam (chyba 5% na części i 10% na robociznę). A.. i zawsze muszę przypominać o umyciu autka po przeglądzie-lubią zapomnieć a za to płacę.

  • [quote="abenek"]Ja raczej nie mogę nażekać na ten serwis- zresztą tam kupiłem auto, ale żebym był zadowolony zawsze to też nie mogę powiedzieć. Uporczywe skrzypienie przedniego zawieszenia głównie zimą są wstanie usunąć na krótki czas wymianą gum satbilizatora co i na dłuższą metę nic nie załatwia. W zasadzie oprócz przegladów serwisowych to koło autka mi nic nie robili (no te gumy i raz łączniki stabilizatora jeszcze na gwarancji), dostałem kartę srebrną stałego klijenta także jakieś rabaty tam mam (chyba 5% na części i 10% na robociznę). A.. i zawsze muszę przypominać o umyciu autka po przeglądzie-lubią zapomnieć a za to płacę.[/quote]

    Srebrną kartę dają wszędzie, więc nie poszaleli. U mnie natomiast umyli samochód, choć wyraźnie prosiłem, żeby tego nie robili z uwagi na mrozy.

    Skrzypienie z przodu usunęli na dwa tygodnie i cały czas twierdzą, że brak możliwości ustawienia ogrzewania w pozycji nawiew na szybę nie jest usterką.

  • [quote="mdr"]cały czas twierdzą, że brak możliwości ustawienia ogrzewania w pozycji nawiew na szybę nie jest usterką.[/quote]

    Jak to nie jest usterką, a czym :?: Ja na Twoim miejscu bym im nie odpuścił :krzeslem: <!-- s:krzeslem: --> .

  • Dopiero co odebralem autko po przegladzie.
    Znizki dziaja, nie ma zadnych problemow z ich uzyskaniem 😛 <!-- s:P -->
    Dodatkowo na niektore orginalne czesci, tj filtry, gumy itp jest rabat [b]20%[/b]
    Mam nadzieje ze taka oferta skusi co po niektorych do odzwiedzenia Inter Auto, przy okazji najblizszego przegladu :hyhy:
    Naprawde patrzac dlugo falowo, robienie przegladow w ASO jest korzystne dla nas jak i dla naszych skodzinek.
    Ile zaplacilem i ile na co rabatu dostalem opisuje w temacie [url=http://fcl.pl/forum/viewtopic.php?t=482&start=90]przegląd[/url]

  • Zygus - wybieram się koło 11 kwietnia na przegląd roczny, czy osoba do której się mam zwrócić w sprawie rabatu to jest nadal ta sama w Inter Auto w Krakowie?

  • [quote="abenek"]Zygus - wybieram się koło 11 kwietnia na przegląd roczny, czy osoba do której się mam zwrócić w sprawie rabatu to jest nadal ta sama w Inter Auto w Krakowie?[/quote]

    Tak dalej kierownikiem jest ten sam czlowiek. Czyli wszytsko tak jak pisane jest w pierwszym poscie. Dzwonisz do kierownika i przez niego sie umawiasz na serwis.
    Po przegladzie czekam na relacje, jak cie potraktowali 😄 <!-- s:D -->

  • Mnie tam raczej dobrze traktują, nie miałem problemu z nimi jeszcze , od 3,5 roku serwisuje u nich autko, ale rabat ekstra dla klubowiczów trzeba wykorzystać. 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Zygus"]Kolejna dobra wiadomosc. Dzieki wspolpracy z OCP udalo sie zalatwic rabat w krakowskim ASO.[/quote]

    Byłem dzisiaj u Murawskiego, ale na chwilę obecną nie mogą niczego zaoferować, bo szefowie zakazali udzielania rabatów na usługi i części. Może następnym razem porozmawiam z szefem serwisu, to dowiem się czegoś więcej.

  • [quote="mdr"]Byłem dzisiaj u Murawskiego, ale na chwilę obecną nie mogą niczego zaoferować, bo szefowie zakazali udzielania rabatów na usługi i części. Może następnym razem porozmawiam z szefem serwisu, to dowiem się czegoś więcej.[/quote]

    Musisz uderzyc z kierownikiem serwisu, to on jest odpowiedzialny za rabaty w serwisie. Tak jest przynajmniej w Interze.
    Natomiast jesli bysmy chcieli cos wiecej uzyskac od ASO, jakas reklame, to wtedy trzeba pisac pismo do jakis tam biurokratow 😄 <!-- s:D -->

  • Witam po przeglądzie. Wszystko OK.rabat na robociznę 10%. Materiałów nie było ponieważ był to przegląd roczny bez wymiany oleju. Powodem mego przybycia na ten przegląd była korozja przedniego błotnika. A żeby można było złożyć reklamację trzeba mieć prowadzoną książkę serwisową.
    PS.
    Czy w ramach napraw gwarancyjnych ktoś z klubowiczów otrzymał auto zastępcze i czy coś musiał za nie płącić?.

  • [quote="abenek"]Materiałów nie było ponieważ był to przegląd roczny bez wymiany oleju.[/quote]

    To znaczy masz olej w silniku rok i go nie wymieniłeś?

  • Tak niestety mi wypada 15tyś.robię w 8-mcy- także miałem na tym przeglądzie 81,5 tyś km, normalnie bym przeciągnął do 90 tyś , ale chodziło mi o reklamacje perforacji błotnika.

  • [quote="Zygus"]Rabat jaki udalo sie uzyskac to 10% na robocizne oraz 15% na czesci.
    Mysle ze Nas to satysfakcjonuje :lol: <!-- s:lol: -->
    Oczywiscie rabat nalezy sie wylacznie autkom KLUBOWYM.[/quote]

    Obecnie kierownik serwisu w Inter Auto na ul. Zakopiańskiej proponuje 15% na usługi i 10% na części. Nie wiem od czego to zależy, ale poprzednim razem rabat był nieco większy.

  • W Inter Auto na Kocmyrzowskiej kierownik dawał rabat 15% na oryginalne części i 10% na zamienniki i robociznę.

  • No roznie to bywa, nie pamietam dokladnie wiec moge sie mylic, ale wydawalo mi sie ze dostalem 20% na czesci przy ostatniej wizycie na kocmyzrowskiej.
    Ile by nie bylo, fajnie ze jest 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="Zygus"]No roznie to bywa, nie pamietam dokladnie wiec moge sie mylic, ale wydawalo mi sie ze dostalem 20% na czesci przy ostatniej wizycie na kocmyzrowskiej.
    Ile by nie bylo, fajnie ze jest 🆗 <!-- s🆗 -->[/quote]

    Pewnie, ale na kartę stałego klienta (każdy ją dostaje) jest 10% i 5%.

  • [quote="mdr"]Pewnie, ale na kartę stałego klienta (każdy ją dostaje) jest 10% i 5%.[/quote]

    Dokładnie więc ceny usług już sobie tak wyliczyli jakby karty nie było.

  • [quote="mdr"]kartę stałego klienta (każdy ją dostaje[/quote]

    Ja tam nie dostalem, chyba trzeba si eupominac o ta karte, bo tak sami z siebie to pewnie nie daja 😄 <!-- s:D -->