Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264588 Views
  • Witam

    Tak się złożyło ze pierwszy post piszę na tym właśnie topiku.
    Jestem zainteresowany spotkaniami Fittness Clubu to świetny pomysł i okazja do spotkań
    możecie mnie dopisać do fitness clubu i jeśli tylko będę miał czas to chętnie będę wpadał trochę się poruszać
    Jak dla mnie może być kosz, siatka, p.nozna, :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • no nareszcie sie doczekalem kolejnego chetnego na gierke, bo przedstawicieli FCP malo cos. Narazie nie wiadomo co i jak bedzie z sala, ale w niedziele jest okazja by pograc w pilke nozna. Gramy 1,5 h wiecej szczegolow w ponizszym temacie:
    http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=2137<!-- m -->

  • [quote="enigma2s"]Witam
    Tak się złożyło ze pierwszy post piszę na tym właśnie topiku.
    Jestem zainteresowany spotkaniami Fittness Clubu to świetny pomysł i okazja do spotkań
    możecie mnie dopisać do fitness clubu i jeśli tylko będę miał czas to chętnie będę wpadał trochę się poruszać
    Jak dla mnie może być kosz, siatka, p.nozna, :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->[/quote]

    Może wreszcie uda się nam zebrać pełny skład.

  • Może ktoś będzie chciał pooglądać te pełnoletnie cuda [url=http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/garbusy-zjada-do-kryspinowa,938674,415]ZAPRASZAM[/url] do lektury 🙂 <!-- s:) -->

  • jeszcze nie wiem co bedzie ze mną mam planowany wyjazd do tesciów
    dam znać w sobotę czy bede czy nie
    kurcze ale w niedziele o 14 jest F1??!! dobrze ze są powtórki

  • to ten spot aktualny?? jesli tak to o ktorej godzinie?? Pozdrawiam

  • chyba będę [b]ja Młody i Lesio_ Dj[/b] więc faktycznie dajcie znać czy ktoś się pojawi ???i czy to aktualne

  • hmm... generalnie to by mi dzis pasowalo ale moze ktos zdecyduje czy spotykamy sie czy nie :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • ja bede 🆗 <!-- s🆗 -->
    a wy .............

  • [quote="enigma2s"]kurcze ale w niedziele o 14 jest F1??!! dobrze ze są powtórki[/quote]

    Ja będę miał formułę 1 w radiu w drodze z środkowej polski o ile będzie transmisja.

  • [quote="enigma2s"]kurcze ale w niedziele o 14 jest F1??!![/quote]

    Kurde znowu o 14, ostatnio tez tak gralismy i tez byla F1.
    Ale Kubica sie jeszcze najezdzi mlody jest, pozatym powtorki sa 😛 <!-- s:P -->

  • to ja chętnie wpadnę, jeśli tylko coś nie wypadnie.. 🙂 <!-- s:) -->

  • No ja byłem ale sam 17-17,30 :mur: :dobani: <!-- s:dobani: -->

  • no mnie niestety wypadl tak jak pisałem wcześniej wyjazd do teściów ale następnym razem skorzystam.

  • Kto moze niech przybedzie, Kto nie moze przyjedzie nastepnym razem 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="jack 07"]No ja byłem ale sam 17-17,30 :mur: :dobani: <!-- s:dobani: -->[/quote]

    przepraszam jack 07
    czekałem cały tydzień aby sie spotkać ale spr rodzinne zaważyły w ostatniej chwili

    wyślij mi nr komórki sms-kiem nie miałem Cie jak poinformować
    wisze :zdrowko:

  • [quote="Zygus"]No niestety gierki nie bylo. Okazalo sie ze jest jakies rozpoczecie obozu i sala zajeta.
    Przez caly lipiec nie bedziemy mogli grac, o sierpien trzeba sie pytac dyrektora.[/quote]

    Wymyśliłeś coś z IKS-em? Mamy jakieś miejsce do grania? Jeśli nie, to może będziemy grać w poniedziałki co tydzień gdzieś na zewnątrz np. w siatkę?

  • nie narazie nic. W sumie to nawet sie nie zgadalismy jakos na ten temat.

  • [quote="Zygus"]nie narazie nic. W sumie to nawet sie nie zgadalismy jakos na ten temat.[/quote]

    Niestety poza postami, to zainteresowanie ruchem jest bardzo małe, ale szkoda by było, gdyby była przerwa, bo później ciężko będzie zacząć.

  • [url=http://miasta.gazeta.pl/krakow/5,35815,4300176.html]Parę zdjęć ...[/url]

Log in to reply