Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264584 Views
  • to juz moim zdaniem dluzsza rozrywka by byla by partia w kregle 🙂 cenowo podobnie a zawsze to jakas rywalizacja :evil: <!-- s:evil: -->

  • jak chcecie to mozecie juz w ta srode potrenowac z łocp na torze daytona w krakowie od 20 jestesmy a potem jakies żarło

  • no tak kregle to fajna zabawa, kto byl wtedy pewnie potwierdzi. Ile osob by sie pisalo na spot kreglarski??

  • [quote="djczas"]jak chcecie to mozecie juz w ta srode potrenowac z łocp na torze daytona w krakowie od 20 jestesmy a potem jakies żarło[/quote]

    I po ile placicie, macie jakies znizki??

  • mamy zniżki około 30 zeta za pół godziny jak dobrze pamietam

  • No ja jestem jak najbardziej ZA :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • i znowy cisza

  • i tak mineły wakacje spota nie było
    podobnie bedzie w innym temacie świeższym i tymi optymistycznymi słowanmi dobijam organizatorów spotów na tym forum

  • [b]Loni[/b], nadzieja matką... jest juz połowa wrzesnia i co dalej nic

  • [quote="Speedy"]Niestety, ale cóż my możemy na to poradzić! Forum umiera śmiercią naturalną, a marzy mi się, żeby funkcjonowało tak jak forum OCP![/quote]

    to jednak nie będzie spota :?: nie no ludzie kochani... to że Warszawa nic nie organizuje, ale Południe :?: wstyd :!: <!-- s:!: -->
    Forum OCP dawno tam niezaglądałem co prawda, ale fakt, faktem organizacja na forum i ogólnie uczestnictwo na nim (czyli pewnie i na spotach) było bardzo dobre.

  • Spot bedzie jak najbardziej przynajmiej na to sie zanosi. Padla propozycja by wyjsc znowu na kregle, spoko nie ma problemu, tylko przyjedzcie.
    Data 8 pazdziernik spotykamy sie pod IKEA i jedziemy do plazy na kregle.

  • jak dla mnie oki 🙂 więc wstępnie deklaruje(my) obecność 🙂 <!-- s:) -->

  • Wiec prosze sie wpisywac na liste kto bedzie i na ile procent 🆗 <!-- s🆗 -->

    1. Zygus i Basia 99,999999999% (nigdy nie wiadomo 😄 )
  • 8 październik 2006, a nie lepiej zrobić w sobote :?: moze bym sie do Was pofatygował 🙂 <!-- s:) -->

  • Mi sobota rowniez pasuje, nie wiem jak innym. Z mila checia bysmy cie przywitali 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Kuwa macia!!! :cenzura: Czemu na północy nic się nie dzieję? :wsciekly: <!-- s:wsciekly: -->
    Ja do Was raczej na spocik się nie wybiorę.

  • Jeśli chodzi o mnie to nie gwarantuje, bo nieoczekiwanie moge miec jakies zabezpieczenie w weekend, ale jak bede mial wolne to napewno sie zjawie. Tak to jest juz moja robota.

  • No coz mogw powiedziec ze pojawie sie na 95 %. Wesele dzien wczesniej i nie wiem c zy promile zostana.....

  • [quote="djczas"][b]Loni[/b], nadzieja matką... jest juz połowa wrzesnia i co dalej nic[/quote]

    [b]djczas[/b] ten spocik niestety nie odbył się z przyczyn nie dokońca zależnych ode mnie /bardzo mi przykro/ 😕 Jest już ustalona kolejna data /8.10/ spotu w Krakowie więc gorąco zapraszamy 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="djczas"]i tak mineły wakacje spota nie było
    podobnie bedzie w innym temacie świeższym i tymi optymistycznymi słowanmi dobijam organizatorów spotów na tym forum[/quote]

    No cóż czasem i tak bywa.....

Log in to reply