Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264584 Views
  • Mnie też 8.10 powinien pasować :super: <!-- s:super: -->

  • mnie również, a czy Kraków, czy Katowice to mnie to jest egal 😉 <!-- s;) -->

  • może jakies konkrety co i gdzie i Wszyscy sie stawiaja bo jak nie to w ................... :zabawa: <!-- s:zabawa: -->

  • ocp ma co dwa tygodnie spota raz w rakowie raz na śląsku możecie dołączyć do nas bedzie raźniej

  • 8 pasuje, tylko wlasnie co robimy. Ja obstaje za Krakowem, bo dawno sie tu nie spotykalismy 😄 <!-- s:D --> a jak by nie bylo, to historia spotow poludniowych zaczela sie wlasnie w Krakowie.
    Niestety mam teraz urwanie na uczelni, wiec raczej ciezko bedzie cos mi zalatwic. Poscigac sie moze jak cos 🆗

  • Ja pisze od razu (w razie watpliwosci), ze czekam az cos bedzie ustalone 😉 i wtedy zamierzam sie dostosowac bo MŁODY musi wkoncu ten podlokietnik kupic :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • własnie konkrety PROSIMY 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Ja 8 tak na 70% reflektuję.

  • Zadacie konkretow. Prosze bardzo. Niedziela 8 pazdziernika, miejsce Krakow, parking po d IKEA. Godzina ok 14??
    Posiedzimy w Macu, poogladamy fury, moze podjechac wieczorkiem na spot MTK aby sie poscigac troche. Atrakcje to juz na miejscu sie wymysli, bo sam nie wiem. Nikt nic nie pisze na co ma ochote 😄 <!-- s:D -->

  • ja mam ochote nieustającą na witamine S ale chyba nie oto chodziło

  • [quote="Zygus"]Zadacie konkretow. Prosze bardzo. Niedziela 8 pazdziernika, miejsce Krakow, parking po d IKEA. Godzina ok 14??
    Posiedzimy w Macu, poogladamy fury, moze podjechac wieczorkiem na spot MTK aby sie poscigac troche. Atrakcje to juz na miejscu sie wymysli, bo sam nie wiem. Nikt nic nie pisze na co ma ochote 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Jestem jak najbardziej za 😉 i zrobie wszystko aby sie zjawic 🆗

  • Ja oczywiście też postaram się zjawić 😄 <!-- s:D -->

  • ja mam pytanie nie macie ciekawszych pomysłow mc donald i mc donald oraz ikea a co np z gokartami bilard kregle anie tylko mc donald i mc donald
    przecież tutaj od jakiegoś czasu na tym forum wieje nudą i nic sie nie dzieje

  • Jak czytales wczesniej to proponowalem gokarty, ale nie bylo odzewu. Ale tez zeby sie pobawic na gokartach troche dluzej, to trzeba miec troche wiecej hajsu, niz na posiadowke w macu np 😄 <!-- s:D -->

  • [b]Zygus[/b], my w ocp robimy posiadówke co dwa tygodnie w knajpie gdzie sie nażremy (najemy do syta) i płacimy mniej niż w mc donaldzie

  • Ale ja nie koniecznie sie upieram na maca, moze isc na pizze czy gdziekolwiek do lokalu i posiedziec. Tak jakos sie utarlo ze zawsze siedzimy w macu, bo jest duzo miejsca.

  • robimy tego spota czy nie :mur: <!-- s:mur: -->

    chociaż ja wole gdzieś bliżej 🆗

    propozycja BYTOM działeczka

    Atrakcje :

    1. koszenie trawy ( ktoś musi załatwić kosiarke reczna spalinową )
    2. wkopanie 40 mb kabla ziemnego w glebe
    3. ognisko ,
    4. spiew ,
    5. tańce
      i co sie komu zapragnie
  • Gokarty to też super pomysł 🙂 tylko gdzie i jakie koszta??? Wie ktoś? :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Młody Twoja propozycja nie znajdzie zbyt duzego zainteresowania 😛 😛 <!-- s:P -->

    ... ale gokarty to calkiem fajny pomsyl 🙂 jak by byla mozliwosc to bysmy mogli zrobic wyscigi na czas :hyhy:

  • Hmm, gokarty to wydatek rzedu 10-15zl za ok 6-8 minut jazdy. Dokladnie nie pamietam. Zeby cos dluzej pojezdzic to trzeba by bylo juz zostawic troche grubsza kaske.

Log in to reply