Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264584 Views
  • [quote="abenek"]To będzie mój pierwszy raz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

    czasami pierwszy raz jest super 😄

  • "czasami"-mam nadzieję że ten będzie OK 😄

  • [quote="abenek"]"czasami"-mam nadzieję że ten będzie OK :-D[/quote]

    napewno bedzie OK :mrgreen:

  • Myślę, że 16 będzie OK, tak, żeby autka mogły jakieś zdjęcie jeszcze zaliczyć przy świetle dziennym 😎 , kręgle też popieram 😄 .
    [b]PINEK[/b] myślę, że wiosenny zlocik możemy zrobić u Ciebie w bielsku tylko pomyśl nad jakimś fajnym miejscem 😉

  • Spoko [b]Mirek[/b] wiosenny w Bielsku 😄 Co do Krakowa to 16 moze byc jak dla mnie. Fajnie bedzie bo duzo osób sie szykuje 😄 i poznamy nowych klubowiczów. Tylko ze jak nas tak duzo bedzie to to jeden tor na kreglach chyba nie starczy 😉

  • Masz rację jeden tor może być mało, to co może zgłoszą się osoby chętne na przybycie.

    1. MirekS
    2. Pinek
    3. Zygus
    4. Loni
    5. Abenek
      Ach przepraszam 😢 😢 😢
      i oczywiście prezes FCP
      [b]WOJTAS[/b]
  • Mirus zapomniales o mnie 😞

  • [quote="Wojtas"]Mirus zapomniales o mnie :-([/quote]

    A prezes swoja bryka czy jak zwykle na doczepke?? :mrgreen:

  • [quote="Zygus"][quote="Wojtas"]Mirus zapomniales o mnie :-([/quote]

    A prezes swoja bryka czy jak zwykle na doczepke?? :mrgreen:[/quote]

    no jak by to wygladalo jakby prezes jezdzil swoja bryka 😄

  • [quote="Zygus"][quote="Wojtas"]Mirus zapomniales o mnie :-([/quote]

    A prezes swoja bryka czy jak zwykle na doczepke?? :mrgreen:[/quote]

    Ja myślę, że prezes przyjedzie służbowym pociągiem 😉

  • wow - to też będzie mój pierwszy raz 😄 <!-- s:D --> na pewno będzie super:D:D:D

  • [quote="Adaś"]A ma ktoś czas wcześniej bo ja mam egzmain na 11ta 😄
    to chyba dotre troche wcześniej niż na 16ta :] <!-- s:] -->[/quote]

    Ale my właśnie o 16 mówiliśmy 😉

  • To super może jeszcze kilka osób z OCP nas odwiedzi :mrgreen: tam też są fajne chłopaki 😉

    [b]Lestek & Abenek[/b] my już się postaramy aby Wasz pierwszy raz był "niezapomniany" hihihi 😎

  • No spoko adas, przyjedziesz wczesniej to zajmiesz miejsce na kreglach :mrgreen:
    A tak powaznie to na ktora bylbys mniej wiecej??

  • [quote="MirekS"][quote="Zygus"][quote="Wojtas"]Mirus zapomniales o mnie :-([/quote]

    A prezes swoja bryka czy jak zwykle na doczepke?? :mrgreen:[/quote]

    Ja myślę, że prezes przyjedzie służbowym pociągiem 😉[/quote]

    na koncie FCP jest troche funduszy to na sluzbowy wyjazd napewno wystarczy :mrgreen:

  • [quote="Wojtas"]na koncie FCP jest troche funduszy to na sluzbowy wyjazd napewno wystarczy :mrgreen:[/quote]

    Jak juz prezes przyjezdza to niech nie zapomni o ramkach dla mnie i mirka 😄

  • [quote="Zygus"][quote="Wojtas"]na koncie FCP jest troche funduszy to na sluzbowy wyjazd napewno wystarczy :mrgreen:[/quote]

    Jak juz prezes przyjezdza to niech nie zapomni o ramkach dla mnie i mirka :-D[/quote]

    to ile ma byc sztuk :?: <!-- s:?: -->

  • [quote="Loni"]To super może jeszcze kilka osób z OCP nas odwiedzi :mrgreen: tam też są fajne chłopaki 😉

    [b]Lestek & Abenek[/b] my już się postaramy aby Wasz pierwszy raz był "niezapomniany" hihihi 8)[/quote]

    nie wątpię 😎

  • jesli uda mi sie to bede tyle że fabke czeka reanimacjoa i montaż xenonków

  • [quote="Zygus"]Jak juz prezes przyjezdza to niech nie zapomni o ramkach dla mnie i mirka :-D[/quote]

    O moich rameczkach to prezes już dawno zapomniał 😢 .

    W sumie potrzeba 4 rameczki:
    MirekS - 3 sztuki
    Zygus - 1 sztuka

Log in to reply