Witaj na forum Fabia Club Polska

Loni

Topic created · 87 Posts · 40074 Views
  • foty nie aktualne 🙂 znajac zycie to [b]Loni[/b] ujawni fabke w dniu zlotu 😛 <!-- s:P -->

  • Ojjj tam nic takiego nie zmieniałam tylko doprowadzałam ją do poprzednigo wyglądu +/- takie tam... :zawstydzony: <!-- s:zawstydzony: -->

    [b]Michael[/b] wielkie dzięki :padam: co do czystości to zgadzam się non-stop mam wrażenie że jest brudne pewnie dlatego że jest czarne :zakrecony:

  • a jaktam lampy dotarly w odpowiednim kolorze i modelu....?

  • [quote="manii"]a jaktam lampy dotarly w odpowiednim kolorze i modelu....?[/quote]

    ... tak dotarły ale i tak wolałam te co miałam wcześniej czyli te co Ty masz 😞 ale cóż.... i tak myślałam jeszcze po FL no ale wyszło inaczej 😉 <!-- s;) -->

    ps. najwyżej na zlocie zamienię 😛

  • [quote="Loni"]

    [b]Michael[/b] wielkie dzięki :padam: co do czystości to zgadzam się non-stop mam wrażenie że jest brudne pewnie dlatego że jest czarne :zakrecony: <!-- s:zakrecony: -->[/quote]

    E nie ma się czym przejmować 😉 musiała byś spod myjni nie odjeżdżać żeby było czysyte cały czas 😉

  • Patrząc na fotki które tutaj masz i ze zlotu to jestem pod wrażeniem zmian które wprowadziłaś w fabce.. 😄 <!-- s:D -->
    Mam kilka pytań:
    Reflektory (przednie) zamawiałaś z allegro? masz tam zwykłe żarówki czy xenon? tam jest H1?
    Jak i czym malowałaś bębny/zaciski?

  • Ojjj z tym autem to bardzo dużo się działo ;( te zdjęcia są chyba jeszcze z 2006 roku, później już było tylko gorzej, po oddaniu w ręce siostry fabka dostawała w tyłek z każdej strony aż nóż w kieszeni się otwierał 😕 pod względem mechanicznym jak i optycznym była jakaś masakra 😞 po powrocie z Anglii zaczęłam ją reanimować i wprowadziłam kilka zmian 🙂 <!-- s:) --> (fotki rzucę później).
    Co do lamp z przodu tak mam je z allegro akurat miałam takie szczęście że sklep miał fajną obniżkę ponieważ jedno mocowanie było ułamane, lampy nowe, wystarczyło pokleić i jest 🆗

    Żarówki H1 po małej przeróbce 😉

    Zaciski malowane zestawem Foliatech 🙂

  • [quote="Loni"]
    Żarówki H1 po małej przeróbce 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Dlaczego po przeróbce? (w opisie pisze ze są H1)

    masz elektryczne sterowanie?

  • [quote="zdono"][quote="Loni"]
    Żarówki H1 po małej przeróbce 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Dlaczego po przeróbce? (w opisie pisze ze są H1)

    masz elektryczne sterowanie?[/quote]

    ... źle się wyraziłam chodzi o przeróbkę wkładu w lampach bo H1 nie mieszczą się w otworki 😉

  • [quote="Loni"][b]Układ wydechowy:[/b] Tłumik sportowy - dwururka 😉 <!-- s;) -->
    [/quote]

    Ten tłumik brzmi bosko 🙂 a wygląda jeszcze lepiej 😄
    Jak podjechałaś na zlocie to głowa sama o 180* leci w stronę autka 😉
    Gdzie można taki dopaść? 🙂

  • [quote="Voytaz"][quote="Loni"][b]Układ wydechowy:[/b] Tłumik sportowy - dwururka 😉 <!-- s;) -->
    [/quote]

    Ten tłumik brzmi bosko 🙂 a wygląda jeszcze lepiej 😄
    Jak podjechałaś na zlocie to głowa sama o 180* leci w stronę autka 😉
    Gdzie można taki dopaść? 🙂 [/quote]

    ... o kurcze 🙂 ja już mam go powoli dosyć a mam go dopiero od maja tak wyje że maskara 😉 dokładnie nie wiem jaki to model :niepewny: Pan od tłumików jak mnie zobaczył powiedział: "Mam tu coś specjalnego dla Pani co będzie fajnie brzmiało i pasowało do Pani autka" 🙂 więc sam mi go polecił 🙂 chociaż ja chciałam coś troszkę innego, ale że miałam wycięty zderzak pod poprzedni tłumik nie miałam za dużego wyboru (wchodził jeszcze w gre owal) i tak mam znowu dwururke 😉

    Wielkie dzięki za miłe słowa :padam:

  • w wolnej jezdzie spoko .. ale jechac tym po autostradzie przez jakies 3 h to mozna swira dostac :zakrecony: ale fakt dzwiek jest fajny :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • [b]Loni[/b], jeszcze raz w sprawie lamp.. jak wygląda sprawa z silniczkiem? bo słyszałem ze nie idzie przełożyć i trzeba kupić nowy.. jak to wygląda u Ciebie?

  • [quote="zdono"][b]Loni[/b], jeszcze raz w sprawie lamp.. jak wygląda sprawa z silniczkiem? bo słyszałem ze nie idzie przełożyć i trzeba kupić nowy.. jak to wygląda u Ciebie?[/quote]

    ... nic nie trzeba przekładać (przynajmniej ja nie musiałam) zakładasz lampy, podpinasz do kostki i gotowe 🙂 <!-- s:) -->

  • [b]Loni[/b] gdzie ta aktualizacja fotek 🙂 Czekamy i czekamy a tu nic 🙂 <!-- s:) -->

  • Mam nadzieję że jeszcze w tym tygodniu uda mi się zrobić jakieś foteczki i od razu wrzucę 😉 <!-- s;) -->

  • [b]Loni[/b], obiecujesz foty już dwa tygodnie 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Loni"]Mam nadzieję że jeszcze w tym tygodniu uda mi się zrobić jakieś foteczki i od razu wrzucę 😉 <!-- s;) -->[/quote]
    rule no. 1 - nie obiecywać 😛

  • [quote="kapi"][quote="Loni"]Mam nadzieję że jeszcze w tym tygodniu uda mi się zrobić jakieś foteczki i od razu wrzucę 😉 <!-- s;) -->[/quote]
    rule no. 1 - nie obiecywać 😛 [/quote]

    ... bardzo dobrze napisane 🙂

    Mam nadzieję że nie długo zaktualizuje te fotki :rotfl:

  • 1,5 miecha mineło, [b]Loni[/b] gdzie fotosy? 🙂 <!-- s:) -->

Log in to reply