Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] Lakierowanie plastikow

Topic created · 150 Posts · 40711 Views
  • Super [b]Zygus [/b] :hurra: ja też mam pomalowane klameczki w kolorze nadwozia /czarne/ale u mnie nie widać różnicy :rozpacz: a u Ciebie poprostu :super: <!-- s:super: -->

  • [quote]no no rosnie nam LAKIERNIK[/quote]

    Do dobrego lakiernika jeszcze mi bardzo daleko. Narazie jestem taki pseudo lakiernik 😄 <!-- s:D -->

    [quote]Podsunales mi kolejny pomysl - juz wiem co sobie pomaluje (tylko nie bic prosze:P) [/quote]

    Bardzo mi milo, i czekam na efekty twojej pracy

  • No no chlopaki przerabiajcie swoje fabki .. moze na III zlocie FCP Wy zdobedziecie puchar :hyhy: albo Nasza jedyna klubowiczka 😛 odrazu mowie ze nie spoczalem na laurach i juz mam kilka nowych projektow odnosnie mojej fabki :evil: <!-- s:evil: -->

  • [quote="Wojtas"]juz mam kilka nowych projektow odnosnie mojej fabki[/quote]

    To bys sie moze pochwalil, a nie siedzial cicho :zabawa: <!-- s:zabawa: -->

  • [quote="Zygus"]To bys sie moze pochwalil, a nie siedzial cicho :zabawa: <!-- s:zabawa: -->[/quote]

    oj Zygus nie wiesz jak to jest w "tuningu".. lepiej pomysl najpierw wykonac a potem sie mozna ewentualnie pochwalic 🙂

    zgapiacze czaja sie za kazdym rogiem :luka:

  • No Wojtasa spijemy na spocie to wyśpiewa wszystkie swoje plany,a tak Zygus ładenie to zrobiłeś ,ino załóż jeszce fajne fele i bedzie Git. :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • Fele beda juz na wiosne, te co mialem tzn

    [url=http://img136.imageshack.us/my.php?image=0000870yk3.jpg][img]http://img136.imageshack.us/img136/5585/0000870yk3.th.jpg[/img][/url]

  • no nareszcie 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [b]Zygus[/b] fajne te fele :super: czekamy jak już Twoja fabka będzie miała "nowe buciki na nóżkach" 😉 <!-- s;) -->

    Ps.Hehehee może i ja na III zlociku Was czymś zaskocze 😛 bo również planów troszkę mam .... :hyhy: 😉

  • [quote="Loni"]bo również planów troszkę mam .... [/quote]

    Wszyscy maja jakies plany, a nikt nic nie pisze. Nic dziwnego ze nie ma co czytac na forum 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Zygus"]Wszyscy maja jakies plany, a nikt nic nie pisze. Nic dziwnego ze nie ma co czytac na forum 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    Racja, klamki 🆗

  • [quote="aleks-1967"]Dajcie spokój z jakimiś okleinami. Zróbcie profesjonalnie, metalizowanie całego elementu i macie po kłopocie. Taniej. Pewniej. Ładniej. 🆗 <!-- s🆗 -->
    http://www.metalizowanie.pl/[/quote]

    Wy na połódniu to nawet macie łatwiej z takimi sprawami....

    Ja szukam kogoś kto może mi pomóc w chromowaniu.

  • Może tu coś znajdziesz
    Casa Interiors International Sp. z o.o.
    ul. Gdańska 9
    89-632 Brusy
    +48 (52) 398 34 17
    +48 (52) 398 29 39
    Metalizowanie

    Dambi Sp. z o.o.
    ul. Gdańska 9
    89-642 Rytel
    +48 (52) 398 55 55
    Metalizowanie

    "Ergo" Przedsiębiorstwo Usługowo-Wdrożeniowe Sp. z o.o.
    ul. Okólna 14
    80-298 Gdańsk
    +48 (58) 522 36 79
    Metalizowanie

  • [quote="sobi"]a mam takie pytanko, zeby wyjąc klamki wewnetrzne to trzeba zdejmowac caly boczek drzwi ??[/quote]

    Najlepiej sciagnac boczek bo nie odczepisz linki od klamki bez sciagania boczka. Pozatym bedziesz widzial dokladnie jak ta klamka sie trzyma i nie urwiesz zaczepow.

  • Wielkie dzięki aleks-1967. 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Niezle wyszly te klameczki 🙂 <!-- s:) -->

  • a ja nie polecam foli :dobani: <!-- s:dobani: -->

    nic nie zastapi porzadnego pomalowania 🆗

  • [quote="MŁODY"]a ja nie polecam foli :dobani: <!-- s:dobani: -->

    nic nie zastapi porzadnego pomalowania 🆗 [/quote]

    ... i tu sie z Toba niestety nie zgodze... tata w octavi mial pomalowane /i to porzadnie :mad: /. Po pewnym czasie wygladalo to jak jedna wielka ... :dobani: /chociaz uzyl do tego bardzo dobrego sprayu co wizualnie wygladalo jak pometalizowane/ i dlatego ta chale obkleil folia i jest 🆗

    Ps. przynajmniej ta folia ma bardzo ladny wyglad poniewaz posiada drobinki ktore nadaja refleks swietlny :super:

  • [quote="Loni"][quote="MŁODY"]a ja nie polecam foli :dobani: <!-- s:dobani: -->

    nic nie zastapi porzadnego pomalowania 🆗 [/quote]

    ... i tu sie z Toba niestety nie zgodze... tata w octavi mial pomalowane /i to porzadnie :mad: /. Po pewnym czasie wygladalo to jak jedna wielka ... :dobani: /chociaz uzyl do tego bardzo dobrego sprayu co wizualnie wygladalo jak pometalizowane/ i dlatego ta chale obkleil folia i jest 🆗

    Ps. przynajmniej ta folia ma bardzo ladny wyglad poniewaz posiada drobinki ktore nadaja refleks swietlny :super: [/quote]

    loni chyba zartujesz , to kto mu to malował :?: :?: :?:

Log in to reply