Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] Lakierowanie plastikow

Topic created · 150 Posts · 40712 Views
  • Właśnie zmieniłem kolor ramki środkowego nawiewu powietrza. Nie bawiłem się w malowanie, naklejanie folii, itp, dałem do metalizowania. Efekt uważam jest super. Kosz takiej zmiany to około 15zł.

  • :przestraszony: <!-- s:przestraszony: --> super.

    Cena również dość atrakcyjna.

  • ale superowe.

  • Robiles tylko srodkowa kratke?? Pozostale tez bedziesz robil??

    Czy mozna cos takiego zrobic tylko w innym kolorze??

  • Na razie zrobiłem środek bo chciałem jakoś rozjaśnić deskę. Zakład, w którym to robiłem przerabia w ten sposób klamki, uchwyty i gałki do mebli więc wydaje mi się że z kolorem nie powinno być problemu.

  • musze poszukac takie zakladu u siebei w miescie, bo klamki wewn chromowane to mi sie marza juz od jakiegos czasu :oczami: <!-- s:oczami: -->

  • Klamki wewnętrzne i gałkę zmiany biegów już mam chromowane. Dlatego czegoś brakowało mi na desce. Szukaj w Panoramie Firm pod "Metalizowanie". Powodzenia. 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Zygus"]bo klamki wewn chromowane to mi sie marza juz od jakiegos czasu :oczami: <!-- s:oczami: -->[/quote]

    Ja takie mam w standardzie od nowości 😛

  • [quote="MirekS"]Ja takie mam w standardzie od nowości 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    Nie kazdy jest takim szczesliwcem :zalamany:

  • Zygus jak znajdzieszw krakowie ten zakład to daj znać też może cos takiego zrobię sobie 😛 :] <!-- s:] -->

  • [quote="aleks-1967"]Właśnie zmieniłem kolor ramki środkowego nawiewu powietrza. Kosz takiej zmiany to około 15zł.[/quote]

    jeżeli byłbyś uprzejmy dac namiary na ta firmę tzn nazwe , adres , telefony i z kim to załatwiłeś

    ja miałem super folie ale - nie jest to efekt który chciałem mieś , wiec może twój sposób były lepszy

    ja równiesz chce sobie zrobić nawiewy kpl w chromie i cały czas szukam klamek , zależy jak by wyszeł nawiem może i na klamki bym sie zdecydował bo nowe to koszt około 75 pln za sztuke na allegro idzie dostać już za 100pln kpl ale niewiadomo na co sie trafi

    a jak z ścieralnością bo wszelakie uchwyty meblowe po jakimś czasie sie wycieraja :suchy: <!-- s:suchy: -->

  • W Częstochowie jest kilka takich zakładów: "ALMET" tel. 3659929; "ERKA" ul. Kopernika 41 tel. 3244247; Powęska Jacek ul.Żarecka 101 tel. 3233856. Jest też w powiecie gliwickim w Żernicy Technipol ul. Nieborowska 66 tel. (32) 3301061. Generalnie nazywa się to Metalizacja próżniowa. 🙂 <!-- s:) -->

    Scieralność: uchwty w meblach muszą się wycierać bo często się je dotyka, tutaj chyba nie ma takiej konieczności.

  • A robili Ci to na poczekaniu ,czy zawoziłes im te wlociki?

  • U mnie to trwało kilka dni. Miałem bardzo zatłuszczoną ramkę od środków do konserwacji kokpitu. Więc nie pokryło dobrze za pierwszym razem. Generalnie trwa to jeden do dwóch dni. 😐 <!-- s:| -->

  • [quote="MŁODY"]a jak z ścieralnością bo wszelakie uchwyty meblowe po jakimś czasie sie wycieraja :suchy: <!-- s:suchy: -->[/quote]

    U mnie po prawie 90 tys km są jak nowe 🙂

  • [quote="MirekS"]U mnie po prawie 90 tys km są jak nowe 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Ale ty masz orginalne wiec sie nie liczy 😛

  • Czy znalazl ktos w koncu jakis zaklad w krakowie co bylby w stanie to wykonac.....
    Tylko nie tak i ze gosc powie no to sprobujmy, zobaczymy jak wyjdzie.

  • [quote="mp cossy"]Czy znalazl ktos w koncu jakis zaklad w krakowie co bylby w stanie to wykonac.....
    Tylko nie tak i ze gosc powie no to sprobujmy, zobaczymy jak wyjdzie.[/quote]

    Przyznam bez bicia, ze nie mialem glowy nawet szukac.

  • Zobaczcie jak to robią w Częstochowie:
    http://www.metalizowanie.pl/oferta.html :szok: <!-- s:szok: -->

  • Znalazłem w Panoramie Firm kilka Zakładów w Krakowie które zajmóją się metalizowaniem nie dzwoniłem nie pytałem ale podaję:
    1.
    Batko Jerzy Pracownia Artystyczna
    31-044 Kraków, ul. Grodzka 42 - woj. małopolskie
    tel. 012 422 65 50
    2.
    "Elbit" Anna Łastowska
    Kraków, ul. Lentza 6 /14, tel. 012 637 01 92
    3.
    "Elbud" Przedsiębiorstwo Stalowych Konstrukcji
    Kraków, ul. Wadowicka 12, tel. 012 266 43 94
    4.
    Kubik Jan Warsztat Galwaniczno-Techniczny
    Kraków, ul. Zakopiańska 133 a

Log in to reply