Witaj na forum Fabia Club Polska

Subwoofery

Topic created · 139 Posts · 33712 Views
  • piecyk to monoblock JBL 601.1 takze jakos idzie 😛 przod narazie seria ale juz przygotowany przodek rowniez JBL 🙂 <!-- s:) -->

    [quote="MŁODY"]widziałem i słyszałem - orkiestra :super: [/quote]

    ale to jeszce nie wszytko co to potrafi 😜 jeszcze czeka go strojenie po zalozeniu przodu 🙂

  • slyszalem rowniez jak to gra co tu powiedziec jakos bombi 😄 <!-- s:D -->

  • [b]maniek[/b] wygląda super :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • [quote="Kaparri"]hmm 300 zł za to można już dorwac dobry sprzecik 🙂 <!-- s:) -->
    [/quote]

    To jest post sprzed pół roku były wtedy inne ceny

  • Witam przesyłam obiecane fotki mojej zabudowy bagażnika wszystkie prace wykonałem sam wyrzynarką za 39 zł z castoramy 🙂 <!-- s:) -->

  • Wyglada na profi robote. Nie wiem czy to tylko zdjecie tak przeklamuje czy nie udalo ci sie dobrac takiej samej wykladziny. Nie jest to ciezkie ani uciazliwe wyciagniecie tego w razie potrzeby miejsca w bagazniku

  • No niezła robota 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Teoretycznie z głośnikami powinna być ulotka gdzie jest podany litraż obudowy i jeszcze lepiej dodatkowo długość br jak np.Orion podaje.

  • niezle to wyglada ale chyba za male skrzynki ja u siebie mam prawie na pol bagarznika a jest to minimum dla mojego glosnika

  • [quote="pizdo_grzmot"]Ciekawi mnie tylko jedno, na jakiej podstawie zrobiłeś taką zabudowę??
    Obliczałeś skrzynię ?? bo widać na fotach że raczej mało litrażowe one są więc efekt raczej niezupełny.[/quote]

    no wlansie bo widc ze to BR czyli powinien byc wiekszy litraz niz na zamknieta ale ogolnie fajnie

  • Mam dokładnie 3 litry za durzą skrzynkę według zalecen producenta. Co do wielkości to z góry jest takie wrażenie ale podstawa jest bardzo szeroka i w brew pozorom w srodku skrzynki jest naprawde obszernie noi do tych głośników skrzynka zamknieta jest wieksza od otwartej kolor tapicerki jest niestety troszeczkę ciemniejszy ale za to wszystkie elementy pozostałe pasują do siebie kolorystycznie na zdieciu nie jest włączony akurat kondensator .Co do wyciągania skrzynki to wychodzi bez problemu przodem bagażnika niestety jest troche ciężka wiec w pojedynkę nie jest to łatwe ale niestety cos za cos 🙂 <!-- s:) --> co do grania to cieszko powiedziec po 4 min słuchania testera basu zbiera na wymioty:) ale trzeba to usłyszec

  • no jestem ciekawy jak to chodzi a ile wazy ta skrzynia 😆 moja wazy jakies 50 kilo 😜

  • Jak dla mnie piękna robota, nie znam sie na audio, ale wykonanie naprawdę bardzo mi sie podoba. A nie zrobiłbyś kolumn do wierzy :?: 🙂 <!-- s:) -->

  • Przerost formy nad treścią jak dla mnie.Co tak wszyscy w db draga uderzają.Przecież na tak małą budę spokojnie jedna 30 starczy a w hatchbacku 25.To ma być tylko dodatek do dobrego przodu a nie odwrotnie . Zamknięta obudowa,szybki precyzyjny basik to jest to 😉 <!-- s;) -->

  • jak w temacie 🙂 <!-- s:) -->

  • Sam to robiles?? Slupki wygladaja rewelacyjnie. Pokazalbys jeszcze zdjecie z podniesiona podloga w bagazniku. Miesci sie jeszcze kolo zapasowe??

  • no no 😄 ladnie to wyglada 🙂 widac ze wszystko dokladnie spasowane :hyhy: jesli mozna wiedziec to jaka masz jednostke sterujaca :?: :luka: <!-- s:luka: -->

  • deh 4700 mpb calą zabudowe zrobilem ja 🆗 <!-- s🆗 --> slupki po mojej rzeźbie wyslane byly do obszycia. Tu mam pytanko gdzie moge nabyc okładzine ala podsufitka??

    fotki trzasne jutro 🆗 pod spodem jest dajazdowka , podnosnik.

  • tak to dziala 🙂 <!-- s:) -->

  • no no bardzofajnie zrobione tylko ta dziura w polce byla potrzebna ??

Log in to reply