Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 325949 Wyświetlenia
  • w benzynowych też się da ??
    jak to zrobić vag-iem ??

  • Z tego co się orientuję to w benzynie nie ma możliwości sprawdzenia.

  • Jestem na kupnie Skody Fabi 2 wersja Style z pakietem Joy. Mam dylemat, która lepsza. ta przed LF z silnikiem 1,4 16V/63 KW (85KM) czy po LF 1,2 TSI/63kw (85km) . Pokonuje nie duże odcinki drogi, głównie jezdze po miescie.Żadko zdarzaja się wypady poza miasto. Był bym wdzięczny za doradztwo:)

  • ja bym brał TSI

  • [quote="Ciacho"]ja bym brał TSI[/quote]
    Ale TSI/63 kw(85km) ?. Mam zamiar jezdzić nią do konca jej lub mojego;)
    Teraz jezdze Felicja z 98r i ma tylko przejechane 55tys.Potrzebuje w miare dobrego i nie zawodnego pojazdu;0

  • [b]tiron[/b], te silniki są nowe więc nie oczekuj, że ktoś ci powie, że jest awaryjny lub nie 🙂 <!-- s:) -->.
    1.4 Tsi, które jeżdżą w Passacie są już dłużej w eksploatacji więc można jedynie poszukać na forach, czy ludzie mają jakieś problemy z nimi.
    Za TSI przemawia większa ekonomika przy eksploatacji, lepsze osiągi od 1.4, a różnica w cenie znikoma.
    Ze swojej strony dodam, że silnikami TSi jeździ się bardzo przyjemnie.

  • [quote="wolfmk"][b]tiron[/b], te silniki są nowe więc nie oczekuj, że ktoś ci powie, że jest awaryjny lub nie 🙂 <!-- s:) -->.
    1.4 Tsi, które jeżdżą w Passacie są już dłużej w eksploatacji więc można jedynie poszukać na forach, czy ludzie mają jakieś problemy z nimi.
    Za TSI przemawia większa ekonomika przy eksploatacji, lepsze osiągi od 1.4, a różnica w cenie znikoma.
    Ze swojej strony dodam, że silnikami TSi jeździ się bardzo przyjemnie.[/quote]

    A to musze to przemysleć. W salonie oferuja mi Fabie 1,2 TSI 85km Style z Joy w metaliku z czujnikiem parkowania za 42700zł. A w innym 1,4 16v przed LF z takim samym pakietem za tyle samo. Na ta pierwsza musał bym tydzień czekac;0 Obie kuszace sa propozycje.
    Mam pytanko jakie sa lepsze z tyłu hamulce bembnowe czy tarczowe?

    I jak czujnikiem parkowania. Fabrycznie w tych egzemplazach nie jest zamontowana, chca mi na miejscu montować. Mówia o jakim monitorku, nie mam pojecia jak to bedzie wygladać. Czy bawic sie w to czy brać fabrycznie montowany?

  • ja bym bral 1.2 wiecej koni i nowsza konstrukcja .. chociaz mam 1.4 16V 75KM i nie narzekam .. co do hamulcow to nie sa potrzebne do tych 2och silnikow tarczowe z tylu ale napewno lepiej sie prezentuja no i sa lepsze od bebnowych

  • [quote="Wojtas"]ja bym bral 1.2 wiecej koni i nowsza konstrukcja .. chociaz mam 1.4 16V 75KM i nie narzekam .. co do hamulcow to nie sa potrzebne do tych 2och silnikow tarczowe z tylu ale napewno lepiej sie prezentuja no i sa lepsze od bebnowych[/quote]

    W Felicji mam teraz silnik 1,3. To 1,4 16V był by lepszy a 1,2 TSI o wiele bardziej od tego w Felicji ?;)

    Jak jest z zamontowanym nie orginalnym radiem.Czy jak takowe nie bedzie rozładowywało mi akumulatora. Pytam bo wsadzone mam w Felicji radio soniacza.Jak go nie używałem dwa trzy tygodnie to rozkodowywało mnie sie.Nie było tego problemu jak włanczałem je za dwa trzy tygodnie.W serwisie soniacza powiedzeli mi ze radio jest sprawne i mam cos z instalacją. Pojechałem do elektryka, powiedzał mi ze Felicje tak maja przy nie orginalnym radiu.Zrobił mi to tak ze radio dopiero sie załancza jak sie kontrolki na
    desce sie zaświecą.Troche mnie to irituje, przedtem radio mogłem właczyć bez wkładania kluczyka;(((

  • Wiem ze jako forumowicz i to z doiść nie długim starzem nie powinienem, ale takie klęski zdarzają się nam wszystkim, pomóżmy mojemu znajomemu z Passat klubu

    Użytkownik: JACU6X6
    Region: Podkarpacki

    Oto co on sam pisze:

    Jednak doszło do tego że muszę o coś poprosić
    Że mam firmę pod wodą i nie wiem co zastanę jak w końcu tam dojadę nie myślę o tym jakoś sobie poradzę.
    Ale szwagier mieszka – mieszkał w Koćmierzowie tam gdzie uderzyła pierwsza fala jeszcze ma wodę po okna. Pisałem już że byliśmy u niego w domu w podziałek ale nie weszliśmy tyle wody jest jeszcze. Pomagamy mu jak się da ale i moje środki też bez dna nie są i się skończyły a obiecanej tak głośno pomocy finansowej nie widać i długo pewnie nikt nie zobaczy. Szwagier nie jest kawaler tylko ma na utrzymaniu żonę dwie dziewczynki 2 letnie i jedną 10 lat. Odzieży im nie brakuje bo tego z darów było sporo pralka u mnie nie stygła ale ta potrzeba zaspokojona. Ale woda zabrała i zniszczyła wszystko w domu i boję się co zastaniemy. Szykuję już sprzęt do mycia chemię i to dla wielu znajomych aby jak woda zejdzie zmywać, dmuchawy aby suszyć. Myślę że jak by ktoś zmieniał meble a stare nie były w rozkładzie to się przydadzą, co będzie potrzebne to będę pisał. Powklejam też fotki jego domu i temat będę uzupełniał.

    Podaję swoje dane i numer konta bo nie ukrywam że kasa też się przyda.

    51 9434 0002 3001 1004 3717 0001

    Jacek Nowak
    Konstytucji 3 Maja 2/5
    39-400 Tarnobrzeg

    27-05-2010 Relacja będzie jak zgram fotki byliśmy łudką w domu szwagra podtopiłem caddego ale przejechał 15 km bez paska ładowania i chłodzenia co vw to vw.

    28-05-2010 Caddy uruchomiony siedze w firmie gdzie pracują jako ksiegowy, do swojej firmy się nie dostałem jeszcze za dużo wody kolega był na pieszkę podobno jak po wojnie jest. Szwagier objeżdża instytuje które mają "pomagać". A teraz jak pomoc wygląda pani nazwijmy ją Krysia mieszka w Wielowsi która została zalana ale pani mieszka na górce wocy na podwórku nie miała idzie i dostaje kartę powodzianina. Idzie do ciężarówki z darami gdzie urzęduje jej znajoma pani Basia i bierze reklamówkę szczoteczek do zębów i wiele innych rzeczy. Ludzie których zalało czyszczą domy wynoszą sprzęty podłogi panele parkiety wszystko do wyrzucenia nie mają czasu stać w kolejkach i brać co dadzą.


    Pierwotny wątek o powodzi założony przez Jacka*:
    http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=80251<!-- m -->

    • dodane przez: jedrus

    co robie karcher-serwis

    a to moja firma fotka z 15

    te okienka za żółtym paskiem w tle o 17 było nad nimi 40 cm

    Każda pomoc jest na wage złota wiec prosze pomóżmy mu.
    Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki.

  • Mam pytanie czy ktoś od nas zajął sie handlem znaczkami na allegro czy to ten sam oszust który handluje znaczkami OCP http://www.allegro.pl/item989118214_989118214.html<!-- m -->
    http://www.allegro.pl/item989118182_989118182.html
    Nie kojarze użytkownika o takim nicku zwiazanego z klubemmoze należałoby by wyciągnać konsekwencje tak dla przykładuu jesli to nikt z naszych o ile dobrze kojarze jest to kradzież projektu oświeccie mnie jeśłi sie myle ale chyba wypadałoby sie dogadać z OCP i zrobić z nim porządek. Dodam tylko ze gosciu dopiero wczoraj sie dopisał na forum OCP a już zaczyna kombinować moze taki użytkownik jest też wśród nas?

  • mati 190, proponuje własne brudy prać na swoim forum :zly: <!-- s:zly: -->

  • [b]mati190[/b], Fabia Club to nie jest nasz klub.

  • To ze to nie nasze forum wcale nie oznacza ze nie ejsteśmy kolejni na liście. To nie jest pranie brudów ja sie takimi rzeczami nie zajmuje, ale skoro tak uważacie to oki moge przestać wogóle sie przejmować takimi rzeczami na allegro poczekam jak zaczna sie pojawiać inne gadżety klubowe i zobacze kto nie wytrzyma. A tak pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie

  • [b]mati190[/b], odnosnie sprawy to masz racje ale [b]tomekkub[/b] dobrze napisal .. temat nie dotyczy FCP a innego klubu ale dobrze ze ktos ma takie rzeczy na uwadze .. 🙂 <!-- s:) -->

  • [b]mati190[/b], na wszystkich forach bedziesz wypisywał o FC. wejdź na FC i tam dyskutuj na ten temat.

  • Wypraszam sovbie nie wypisuje na wszystkich forach. Na FC sprawą sie nie rpzejmuja wiec wolałem was tutaj troche uczulić. Ale moge sie juz nie odzywać w tych tematach i poczekać aż cos samo wypłynie. Poczekamy popatrzymy. Wole teraz napisac tak niż później przypadkowo miałoby wylecieć ze jakis palant w auvcie któe kiedyś było czymć innym jeździ z logo fcp bo kupił na allegro i pokazuje czego to sie w klubie nie robi. Jedna taka sprawa juz był popytaj dobrze wśród znajomych z innych forów. I na szybko zmieniali znaczki byle sie tylko do goscie nia przyznawać momentalni wzmożona czujność naklejki i znaczki tylko po spełnieniu odpowiedznich warunków. Ale widze ze cieżko zrozumieć cos gdzy sie nie przekonało ot ym na własnej skórze.

  • [b]mati190[/b], chyba troszkę przesadzasz..fantazja czasem Cię nie poniosła?
    Wszystkie fora to znaczy FC i FCP. Logo dotyczy FC i to tam powinieneś pisać lub postulować do władz forum jeśli samo pisanie na ogólnym nie daje rezultatu. Seba miał się przyjrzeć sprawie na OCP 😜
    Wspomniałeś, ze OCP też ma jakieś problemy z logiem ale brak szczegółów (czyt. zakończenia sprawy) na FC ktoś dopisał bodajże że wystarczy drobna korekta w projekcie i już prawa do niego może mieć inna osoba-dokładnie nie wiem jak to ma być. Tak samo jak sam wykonawca ktoś ma prawa do loga lecz ktos inny to pracy wektorowej, nie zagłębiajmy się temacie bo troszkę można byłoby pisać.
    Fantazja poniosła Cię z tym szaleństwem osoby i zmianami naklejek/wlepek i innych, poprostu jest to paranaja (dla mnie) gdyż wystarczy, że napiszesz do takiej osoby, która robi wlepy (na allegro)na życzenie i zrobi Ci praktycznie to co chcesz (kwestia kaski). I co będziesz biegał i zmieniał barwy klubowe bo jednemu odbija i coś wyczynia lub obraża klub?! Są inne sposoby na takie osóbki.
    Ochłoń troszkę proszę Cię i pilnuj jakiego forum dotyczy temat. Tutaj nie zawiele admini mogą Ci/Nam pomóc w temacie....

    Ps. Poczytaj dokładnie temat tego gadżetu na grill na FC głębiej a dowiesz się, że wykonawca wykonał loga lecz jeszcze kaski za to nie dostał, sprawa idzie ku dobremu zakończeniu (kwestia kilku dni) wczytaj się w temat a zmienisz zdanie choć w kilku procentach

    Pozdro

  • [b]maju[/b], ma rację.
    [b]mati190[/b], trochę za bardzo wczułeś się w rolę.

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 04-06-2010, 20:37[/i] ][/size]
    [quote="Wojtas"].....tomekkub dobrze napisal .. temat nie dotyczy FCP [/quote]

  • Temat zostanie usuniety za 24 h