Witaj na forum Fabia Club Polska

Anteny radiowe

Temat utworzony · 118 Posty · 53519 Wyświetlenia
  • Jak bym wiedzial to bym Ci od razu napisal 😢 Wiem jedynie ze poprawia odbior radia.
    Nie pamietam ile juz za to zaplacilem bo to bylo przy kupnie radia.
    Popytaj sie w sklepach audio o cos takiego..

  • heh ostatnio nawet Zygus zauwazyl ze mialem zlamana antenke i ku zaskoczeniu wiekszosci tutaj zgromadzonym powiem wam ze da sie ja sciagnac 😄 <!-- s:D -->
    fakt ze jest zabezpieczenie ale w zadnym wypadku ono niepomaga gdyz odrecilem antene iw pozycji 45° lekko szarpnalem i antenka wyskoczyla 😄 i teraz za kazdym razem jak ja wykrecam to stosuje ten sam chwyt 😄

    pozdro

  • [quote="piotrek"]heh ostatnio nawet Zygus zauwazyl ze mialem zlamana antenke i ku zaskoczeniu wiekszosci tutaj zgromadzonym powiem wam ze da sie ja sciagnac 😄 <!-- s:D -->
    fakt ze jest zabezpieczenie ale w zadnym wypadku ono niepomaga gdyz odrecilem antene iw pozycji 45° lekko szarpnalem i antenka wyskoczyla 😄 i teraz za kazdym razem jak ja wykrecam to stosuje ten sam chwyt 😄

    pozdro[/quote]
    Fajnie masz - moja nie chce wyjsc chociaz szarpie.. Dach mi sie podnosi.. Nie da rady 😞

  • hmm ja mam fabie z 2002 i wszytko ladnie pieknie sie odkreca i przykreca bez problemu 🙂

  • Ja tez juz sobie wymienilem. W aso mowili ze sie nie da, a jednak sie dalo
    😛 <!-- s:P -->

  • [quote="zygus"]Ja tez juz sobie wymienilem. W aso mowili ze sie nie da, a jednak sie dalo
    😛 <!-- s:P -->[/quote]

    a co ciekawego zamontowales ?? 🙂

  • A taka hipermarketowska antenke srebrna, krotka jakies 10cm. Pasowala by do ciebie tez 😛

  • Wlasnie chcialem ..tylko gadalem z Kaczorem i mowiel ze mial slaby odbior na tego typu antence 😞 ..myslalem nad antenka typu "shark" ..cos jak maja nowe BMW 5 :twisted: oczywiscie w chromie 😛 <!-- s:P -->

  • Ja mam zwykly precik chromowany krotki.
    Co do odbioru, to wczesniej, jak myslalem ze nie mozna zmienic antenki w fabce, to dalem tacie do jego auta, ta chromowana.
    Mowil ze miescie ok, ale poza miastem wczesniej gubil asygnal niz poprzednia

    Co do takiej pletwy rekina, to tez do kupienia w hipermarkecie, za ok 30zl bodajze

  • Ja rowniez zmienilem - srebrna matowa dlu. ok 18 cm, w srodku pare cm jest czarna 🙂 wiec ladnie to nawet wyglada bo wychodzi na to ze podstawa i srodka troche sa czarne a reszta srebrne 🙂 <!-- s:) -->
    Odbior - bez zmian 🙂

  • sciagal ktos moze podsufitke? chcialem kable od anteny przeciagnac,
    a z przedniego slupka ktos sciagal ten plastik??? ile ma zatrzaskow zebym czego nie polamal!
    thanx za info

  • chyba bedziesz pierwszy. To nie zapomnij porobic fotek, tak zebysmy sie mogli nauczyc na twoich bledach 😛 <!-- s:P -->

  • Ja właśnie wyrzuciłem separator, a założyłem nową antenkę ze wzmacniaczem, niestety nie zwróciłem uwagi na kolor kabla przy odłączaniu, zanim go wywaliłem skonsultowałem to z dwoma zakładami i jak narazie nie żałuję.
    [url=http://fcl.pl/forum/viewtopic.php?t=1479]Tu był mój problem[/url]

  • Przeniesione wedle zyczenia 😄 <!-- s:D -->

    A jaka Mirek kupiles antene?? Bo u mnie rowniez b. slabo radio odtwarza. Antene mam teraz orginalna. Wczesniej jak mialem Soniaka to nie narzekalem. Teraz mam inne radyjko i kiszka jest. Czy to moze byc wina radioodtwarzacza czy moze podczas montazu spece pomineli separator??
    Wczesniej moje radio montowali mi w ASO i bylo OK.

  • [b]Łukasz[/b] myślę, że u Ciebie przyczyna leży u gniazda anteny tak jak u mnie, za antenę dałem 40 zł na 29 listopada, jest tam taki sklep ukierunkowany na audio car, od razu też montują na miejscu jeśli chcesz, antena tą co kupiłem jest identyczna z wyglądu jak tą co miałem.

  • Witam!

    Za ok. 6 tygodni zostanę posiadaczem Fabii. Mam zamiar do tego czasu kupić radio (Pioneer DEH-2920MP lub Sony CDX-GT414U) i odpowiedni separator sygnału antenowego, jednak są trzy jego wersje:
    [url=http://www.allegro.pl/item175848279_vw_audi_skoda_seat_od_2005_r_separator_antenowy.html]wersja_1[/url]
    lub
    [url=http://www.allegro.pl/item175848305_vw_seat_opel_audi_bmw_skoda_04_separator_antenowy.html]wersja_2[/url]
    lub
    [url=http://www.allegro.pl/item175848475_vw_skoda_seat_separator_antenowy.html]wersja_3[/url]
    jaki będzie odpowiedni do mojego auta (chodzi oczywiście o rodzaj wejścia separatora) ?

    PS. Proszę o opinie nt. w/w radioodtwarzaczy.

    Z góry dziękuje za odpowiedź.

  • co do radia to poroponuje Pioneer zamiast Sony

  • Ja osobiscie mam separator nr 3.

  • [quote="wolfmk"]Ja osobiscie mam separator nr 3.[/quote]

    a jaki rocznik auta ?

  • Ja miałem zbliżony z linku nr 3 i go usunąłem za radą specjalisty i zastosowałem antenę z wbudowanym wzmacniaczem, efekt - mniej szumów i zakłóceń na trasie.