Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 265078 Views
  • super bylo pozdrowienia dla nowo poznanych osob i "smaków" ..... dla wtajemniczonych..."smak arbuza"....nie wiem czy to ktos przebije :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

  • Przyjemne spotkanie 🙂 Jeszcze tylu Fabek koło siebie nie widziałem 🙂 <!-- s:) -->

  • również dzięki wszystkim za przybycie. Może w końcu się odbudujemy z tymi spotami.
    Następny spocik w grudniu, kręgle itp.

  • No tego w grudniu to ja już przepuścić nie mogę.

    A dokumentacja foto z tego jakaś jest :?: <!-- s:?: -->

  • Myślę, że już trzeba coś ustalić wstępnie, przedewszystkim termin, bo z tym zawsze najgorzej. Proponuję 13 grudnia w sobotę - sądzę, iż w weekend więcej ludzi da radę. No i krak oczywiście 🙂 <!-- s:) --> .

  • NO Ja jestem za jeszcze nie wiem jak będę pracował ale jakby co to się zamienię i stawie się na pewno w wyznaczonym miejscu!!!!!

  • termin dobry mysle ze tez bedziemy 😉 <!-- s;) --> im wiecej nas tym lepiej

  • Mirku powtarzasz temat :cisza: <!-- s:cisza: -->
    dlaczego Kraków :?:

  • A może tak na gokartach się spotkać 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="MirekS"]No tego w grudniu to ja już przepuścić nie mogę.

    A dokumentacja foto z tego jakaś jest :?: <!-- s:?: -->[/quote]

    Plan na dokumentacje był, tylko w wykonaniem jakoś nie wyszło 😕

  • E tam powtarzam, po prostu w tym temacie co założyłeś odewały się tylko 2 osoby ( w tym jedna ja ) i cisza. Więc napisałem drugi w innej oprawie słownej i może będzie większy odzew. Poprzedni Zygusa jak się okazało doszedł do skutku, więc trza próbować. Zresztą czy to ważne kto zakłada.
    Czemu krak - bo jestem z kraka. Każdy ciągnie do swojego.

  • też jestem chętny 🙂 mam nadzieje że tym razem się uda 🙂 <!-- s:) -->

  • Szkoda w grudniu odrobimy 🙂 <!-- s:) -->

  • no trzeba się zastanawiać co będziemy robić. Propozycje były dwie. Gokarty lub kręgle. Na spociku raczej większość była za kręglami.
    Była mowa o klubie na ul Kamiennej, pod halą PK. Podobno jest fajnie 🙂 <!-- s:) -->
    tylko termin raczej niedziela, albo piątek popołudniu.

    Gokarty nie byłyby złe. Na ul. Makuszyńskiego są jakieś od nie dawna. Można by było zarezerwować tor wyłącznie dla nas, ale to raczej krótsza zabawa niż kręgle.

  • Może być zarówno kręgle jak i gokarty, tymi drugimi jeszcze nie jeździłem. Z niedzielą u mnie będzie problem bo mam dyżur, a w tygodniu odpadam.

  • Hej! pozdrawiam wszystkich, którzy byli na piątkowym zlocie w kraku 🙂 czekam na kolejny w grudniu 🙂 <!-- s:) --> wtedy może dłużej zabawimy 😛

  • u mnie popoludnia w tygodniu odpadaja najlepej tak jak ostatnio albo wieczorne weekendy

  • mi jest obojetnie kiedy byle bym wiedzial termin do 23 listopada. bo moge tak grafik ustalic zebym mial wtedy wolne. co do spotu to jeszcze nie jezdzilem na gokartach a zmila checia bym sprobowal:) pozniej mozna by bylo sie wybrac do jakiegos pubu gdzie by było juz zarezerwowane miejsce. kregle sa tez fajne ale nie siedzimy wszyscy razem i w sumie nie mozna pogadac w pubie bylo by lepiej moim zdaniem.

  • no gokarty tez byly by dla mnie dziewiczym... jeszcze nie mialem przyjemnosci... :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Jednym słowem wiemy jakie atrakcje będziemy mieć na kolejnym zlocie, może jeszcze jakieś propozycje... :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    Ze swojej strony zorientuję się co do wynajmu lub rezerwacji w Kamienna Jazz Club koło PK, jak dostanę jakieś info to podrzucę na forum...

    ... [b]Zygus[/b] będziesz miał możliwość aby dorwać jakieś konkretne info co do gokartów na Makuszyńskiego??

    Trzeba się zdecydować co do dnia tygodnia, przynajmniej tak wstępnie... 🙂

Log in to reply