Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264584 Views
  • Więc jak spotykamy się w niedzielę, miejsce tradycyjnie ikea, godzina jaka :?: , myślę, że 15 byłaby oki, ja przynajmniej wcześniej nie dam rady bo dyżur mam. Może jakby była pogoda to jakiś grillek :?: <!-- s:?: -->

  • Mysle ze 15 jest oki. JAk bedzie ladnie to mozna na grilla, a jak nie bardzo to do plazy, mozna bedzi epograc w kulki i posiedziec i pogadac

  • Więc jest wybór plaza lub grill jeśli chodzi o to drugie proponuję piaskową skałę gdzie byłem już z [b]Młodym i Zygusem[/b]

  • jezeli juz mamy sie spotkać w Krakowie to proponuje gdzies na dolnym parkingu Super Marketu gdy nie bedzie pogody , poogladamy autka , póżniej gdzieś do knajpki coś ciepłego lub zimnego ....................... a z reszta wszystko mi jedno i

    przestancie juz BIADOLIĆ !!!

  • [quote="MŁODY"]jezeli juz mamy sie spotkać w Krakowie to proponuje gdzies na dolnym parkingu Super Marketu gdy nie bedzie pogody , poogladamy autka , póżniej gdzieś do knajpki coś ciepłego lub zimnego ....................... a z reszta wszystko mi jedno i

    przestancie juz BIADOLIĆ !!![/quote]

    racja

  • No wlasnie wszystko zalezy od pogody. Jesli bedzi eladnie to spotkamy sie przy grillu, jesli nie ladnie lub nie pewnie to posiedzimy gdzies w knajpce. Wszystko sie okaze blizej terminu spotu

  • Czy ktoś się melduje z maleństwem :?: <!-- s:?: -->

  • w takim razie spotykamy sie 8.10(niedziela) w Krakowie .. proponuje niezaleznie od pogody spotkac sie w podziemiach Plazy i pojsc na kregle .. z racji tego ze nawet jesli pogoda bedzie ladna to szybko juz zapada zmrok a co gorsza robi sie zimno 😞 a partyjka w kregle byla by sam raz .. teraz tylko dogadac godzine .. 🙂 <!-- s:) -->

  • oczywiście wstępnie również zgłaszam swą obecność:)

  • Myślę ze uda mi sie w tym dniu zaszczycic klubowe zacne grono swoja skromna osoba :luka: <!-- s:luka: -->

  • [quote="mackom1"]Witam wszystkich klubowiczow, na forum jestem nowy mam nadzieje ze bedzie mozna sie jakos spotkac.Pozdrawiam wszystkich narqa[/quote]

    ... oczywiscie witamy serdecznie na forum a co do spociku moze uda sie cos zorganizowac 🙂 <!-- s:) -->

  • Dzieki za info ale niestety i tak nie bede mogl wpas 😞 prawdopodobnie przez 3 najblizesze miesiace nie bedzie mnie wogole w polsce mam nadzieje tylko ze jak przyjade to cos bedzie 😉 <!-- s;) --> pozdrawiam

  • Tydzien do spociku juz tylko zostal. Odkladac panie i panowie kaske na paliwo i przyjezdzac 🆗 <!-- s🆗 -->

  • znalazł sie mądrala z KR .......

  • [quote="Zygus"]Odkladac panie i panowie kaske na paliwo i przyjezdzac 🆗 <!-- s🆗 -->[/quote]

    Ja już odkładam [b]Zyguś[/b] :rotfl:

  • Ja tez w zasadzie mam juz odlozone. Na paliwo wystarczy, teraz odkladam na partie kregli. 😄 <!-- s:D -->

  • ja juz mam odlozone na piwko 🙂 <!-- s:) -->

  • Moj wyjazd stanal pod znakiem zapytania 😞 <!-- s:( --> Jak zwykle brakuje zdrowia i drugiej osoby.. eh zalamka..

  • [quote="wolfmk"]Moj wyjazd stanal pod znakiem zapytania 😞 <!-- s:( --> Jak zwykle brakuje zdrowia i drugiej osoby.. eh zalamka..[/quote]

    [b]Wolfik[/b] wierzymy w Ciebie napewno Ci sie uda :super: 3mamy kciuki 🆗

    Ps. [b]Wojtas[/b] Ty z tym :zdrowko: to chyba masz za dobrze 😛 🆒 jeden 😉

  • moze spota zrobic w katosach co wy nato na targach

Log in to reply