Witaj na forum Fabia Club Polska

Zaparowany reflektor

Topic created · 3 Posts · 640 Views
  • Witam

    Mam następujący problem. Fabka II ma dopiero nie całe cztery miesiące a wczoraj zauważyłem, że tylny lewy reflektor jest zaparowany od środka i jest w nim sporo kropel wody. Pojechałem z tym do ASO Śliwki w Sosnowcu, ale tam powiedział mi człowiek z serwisu, że reflektor nie jest hermetyczny, i że z powodu wilgoci tak może być. Tylko, że drugi reflektor tylny jest w porządku. Posłuchałem jego wyjaśnień i wróciłem do domu. Jednak tak jest już parę dni i stąd moje pytanie moi drodzy. Czy Waszym zdaniem jeśli samochód jest jeszcze na gwarancji powinienem upierać się przy wymianie tylnej zaparowanej lampy na nową? Wydaje mi się, że sprzedawca próbuje mnie zwodzić 😞 <!-- s:( -->.

  • Miałem to samo, lecz uparłem się i mi wymienili w ramach gwarancji. Oczywiście najpierw bawili się silikonem przy lampie, ale jak to nie pomogło musieli wymienić. Od tamtej pory nie miałem więcej wody w reflektorach. W instrukcji jest zapis, że dopuszcza się lekkie zaparowanie reflektora (tzw. szronienie), ale nie aż takie by stała w nim woda.

    Pozdrawiam

  • [quote="Jokl"]Miałem to samo, lecz uparłem się i mi wymienili w ramach gwarancji.[/quote]

    Właśnie mam zamiar pojechać z tym reflektorem do serwisu. Zobaczymy, co mi powiedzą, kiedy sie uprę i będę domagał sie wymiany na nowy 😉 <!-- s;) -->?

Log in to reply