Witaj na forum Fabia Club Polska

CIEKNĄCE DRZWI

Topic created · 8 Posts · 6036 Views
 • Pozagladaj dobrze - moze widac golym okiem miejsce, przez ktore cieknie.. Jesli przyciemniales w jakims zakladzie to jedz do nich i powiedz jaki masz problem, a jesli sam to rozbierz drzwi jeszcze raz i posprawdzaj dobrze wszystkie uszczelki itd. Moze sie zdarzyc, ze po rozebraniu drzwi, nie wszystkie elementy dokladnie przylegaja.

 • A SPRAWDZALES CZY OTWORY W DOLNEJ CZĘSCI ZNAJDUJĄCE SIĘ OD SPODU DRZWI NIE SĄ ZATKANE? U MNIE TO BYŁO POWODEM. PEACE!

 • Tak jak mowi dax, jak otwory odplywowe sie zatkaly to woda probuje sie wydostac innymi szczelinami, i pewnie to jest powodem.
  U mojego taty tak bylo w octavii, wzial weza i woda pod cisnieniem przeplukal, i jest dobrze teraz

 • Niedługo serwisy będą żyć tylko z samochodów które mają gwarancję i z autek firmowych. Reszta ludzi odejdzie do poleconych warsztatów i zamienników części orginalnych.

 • [quote="csw1"]Tylko pamiętaj że po 12 lub 24 miesięcznej gwarancji na podzespoły mechaniczne chcąc mieć uznawane ewentulane reklamacje na części karoseryjne powinieneś robić wszystkie przeglądy przez okres obowiązywania gwarancji na karoserje tj. 10 lat. :evil: <!-- s:evil: --> . Tak wynika z warunków gwarancji. Fajnie nie 😢[/quote]

  Zgadzam się 🙂 tylko, że po tych 10 latach to zapłacisz serwisom tyle, że zrobiłbyś kapitalny remont blachy, wymalował i jeszcze by Ci została niezła sumka. Dlatego ja ich gwarancje na blachę mam w nosie 😛 .

 • U mnie ciekną tylko tylne drzwi lewe i prawe. Nie zauważyłem jeszcze tego problemu z przodu.
  [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c121a31f039d227a][img]http://images36.fotosik.pl/40/c121a31f039d227am.jpg[/img][/url]
  Na zdjęciu widać zacieki na tapicerce po myjni. Dodatkowo widać je też na dywanikach na podłodze.
  Czy to problem z uszczelką czy otworami, o których pisaliście. Jeśli uszczelki to której dokładnie?

 • [b]rufus[/b] Poczytaj sobie dokładnie ten temacik a wszystko ci się rozjaśni. 😉 <!-- s;) -->

  http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=1748

 • [quote="koko"]http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=1748[/quote]

  Dzięki. Czytałem już wcześniej ten temat 🙂 <!-- s:) --> Jak zrobi się ciepło (w sensie po zimie) będę musiał skorzystać z tego manuala.

Log in to reply