Witaj na forum Fabia Club Polska

Buczenie z tyłu

Temat utworzony · 4 Posty · 1100 Wyświetlenia
  • witam, od pewnego czasu w mojej fabii (hatchback, 1.4 mpi z 2002r.) słychać niepokojące i coraz głośniejsz buczenie z tyłu (jakby z prawej strony). buczenie pojawia się już przy niskich prędkościach, 20, 30 km/h i rośnie w miarę nabierania szybkości. samochód jest używany - 160 tys przbiegu, kupiony niedawno, dlatego nie bardzo wiem co dokładnie było już wymieniane. przed rejestracją był na przeglądzie i wszystko było niby ok. czy ktoś spotkał się z tego typu defektem? będę wdzięczny za sugestie, bo jak pojadę do mechanika, to może chociaż trochę będę wiedział o czym do mnie mówi;)

  • Chyba bedzie to łożysko

  • Rowniez obstawiam lozysko lub opone.. Trzeba by zweryfikowac..

  • [quote="kamil_S"]witam, od pewnego czasu w mojej fabii (hatchback, 1.4 mpi z 2002r.) słychać niepokojące i coraz głośniejsz buczenie z tyłu (jakby z prawej strony). buczenie pojawia się już przy niskich prędkościach, 20, 30 km/h i rośnie w miarę nabierania szybkości. samochód jest używany - 160 tys przbiegu, kupiony niedawno, dlatego nie bardzo wiem co dokładnie było już wymieniane. przed rejestracją był na przeglądzie i wszystko było niby ok. czy ktoś spotkał się z tego typu defektem? będę wdzięczny za sugestie, bo jak pojadę do mechanika, to może chociaż trochę będę wiedział o czym do mnie mówi;)[/quote]

    łOZYSKO LUB OPONA .żeby to sprawdzić zamień tylne opony z przednimi , jeśli dalej buczy to musisz wymieniać łożysko ( niestety razem z piastą ) pozdro mar04