Witaj na forum Fabia Club Polska

Czujnik ciśnienia oleju/ brak oleju

Topic created · 3 Posts · 1900 Views
 • Mam taki problem co jakiś czas prawie regularnie świecić kontrolka ciśnienia oleju, oraz kontrolka EPC (ta od elektroniki silnika.) po skasowaniu ją vagiem na jakiś czas znika. Ale kontrolka oleju dalej co jakiś czas się pojawia.
  Przejadę z 1.5km zapali się, potem zgaśnie (razem oczywiście z piknięciem) i za jakiś czas już się na jakiś czas zapali.
  Olej jest (za dużo trochę ale jest)
  Ale co znów najdziwniejsze :wstyd: 2 dni temu zapaliła się, zatrzymałem się dolałem 300ml (bo było sucho :przestraszony: ) przejechałem z 200m. i znów się zapaliła. dolałem z 200ml i dojechałem do domu a ta ......... znów się zapaliła (w sensie kontrolka oleju) :niepewny: <!-- s:niepewny: --> ale olej był... Sprawdzając poziom oleju na bagnecie były takie dziwne bąbelki.... (tylko przy pierwszym sprawdzeniu oleju po zgaszeniu oleju) Wody nie ubywa co to do diabła może być
  Kurde wycieku niema co się może dziać.
  Kurczak, mam nadzieje, ze mniej więcej złapiecie o co mi chodzi :oczami:

 • mam tez takie same objawy. Silnik pelny oleju i kontorlka oleju swiruje podejrzewam ze to czujnik Ale jedno pytanie Gdzie znajduje sie ten czujnik oleju?? Pomozcie

 • [url=http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=3174&postdays=0&postorder=asc&start=0]Tutaj[/url] masz odpowiedz z tym, że wygląda na to, że ta sama kontrolka jest odpowiedzialna za dwa czujniki.

Log in to reply