Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 484 Posty · 74165 Wyświetlenia
  • No ok, a jak wrazie czego nie będe wiedział co i jak, to jak odinstaluje tego "Firefox'a" to powrót do IE będzie możliwy:?:


    edit nie czekając na odpowiedź zainstalowałem tego diabła "ognistegolisa 1.5.2" i narazie sie go ucze, powiem wam że nawet całkiem, całkiem. Ale ikonek jak nie widze tak nie widze.

  • A jak z logowaniem automatycznym??
    Jesli firefoxa masz i dalej nie mas zikonek i autologowania, to musi byc wina twojego neta. Jesli masz do kogo to przedzwon powiedz, ze nie masz tego i moze czlek od netu ci cos poradzi, moze cos odblokuje. Bo sam juz nie wiem.

  • Automatyczne logowanie mam 🙂

  • [quote="Łukasz"]Automatyczne logowanie mam 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Hurra :hurra:

  • A ja dalej nie mam :rozpacz: <!-- s:rozpacz: --> w IE

  • [quote="Zygus"][quote="Łukasz"]Automatyczne logowanie mam 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Hurra :hurra: [/quote]

    ooo i widac moje ikonki w cytatach 🙂

    edit: tzn. w waszych :hurra:

  • [quote="Łukasz"][quote="Zygus"][quote="Łukasz"]Automatyczne logowanie mam 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Hurra :hurra: [/quote]

    ooo i widac moje ikonki w cytatach 🙂

    edit: tzn. w waszych :hurra: [/quote]

    Lipa bo ja twoich ikonek niestety nie widzę.

    A reszty tak. :rozpacz:

  • no i naprawilem twoj problem z emotkami :super: <!-- s:super: -->
    Jakos tak mnie naszlo i zerknalem w twoj profil. Tam zaznaczylem opcje zawsze wlaczaj usmieszki i po problemie. Nie wiem czemu akurat ty miales tak ustawione, moze przez przypadek przestawiles sobie. Podobnie bylo z BBCode, ktos mial problem, i wystarczylo zmienic opcje w profilu. Choc standartowo one sa ustawione tak jak powinny.

  • Kuźwa właśnie pisac miałem że mam ikonki, uradowałem sie jak cholera 🙂 <!-- s:) -->
    Wsumie to ja kiedyś tam patrzyłem w profil swój, może kuźwa :zglupkiem: :lamer: już sam nie wiem... Zyg na zlocie :zdrowko: porozmawiamy 😉

  • Mam propozycje utworzenia dzialu, gdzie kazdy z klubowiczow bedzie mogl utworzyc jeden post, w ktorym bedzie zamieszcza, aktualizowal, dopisywal itd. wszelkie informacje o zmianach w swojej fabi:) Teraz mamy wiele postow ze swoimi nickami, ale co z tego skoro nie da sie ich samemu zmienic tylko 3ba prosic Zygusia 😞 Ponadto te posty stoja puste :zakrecony: <!-- s:zakrecony: -->
    Dzial taki funkcjonuje i naszych kolegow Polo Klub Polska (http://www.vwpolo-squad.pl/index.php) i moim zdaniem jest to najlepszy pomysl. Po wejsciu na forum moge sobei poogladac wszystkie ich furki 🆗
    Co Wy na to? :kijemgo:

  • Tak dla ścisłości Polo Klub Polska ma forum pod adresem : http://vwpolo-klub.pl/forum/<!-- m -->
    a http://www.vwpolo-squad.pl/ jest to inne forum użytkowników polo.Zmieniłem już w dziale "Witamy" bo trochę żle to sprecyzowałem :ups:
    Myśle że jest to dobry pomysł.Na jednym i drugim forum istnieją takie działy .

  • OK, jestem za. Musze sie tylko dowiedziec jak zrobic by jeden drugiemu nie mieszal, albo nie komentowal w jego temacie. W tygodniu zerkne na forum polo i obczaje co i jak.

  • Zrobilem 🙂 <!-- s:) --> co trzeba to jest poblokowane i jest specjalny temat zeby mozna bylo komentowac i nie pisac pod postami z fotkami i opisami.. i kazdy moze sam sobie zalozyc temat ..

  • [quote="Wojtas"]Zrobilem 🙂 <!-- s:) --> co trzeba to jest poblokowane i jest specjalny temat zeby mozna bylo komentowac i nie pisac pod postami z fotkami i opisami.....[/quote]

    ...hehe [b]Wojtas[/b] sam zrobiłeś? :hyhy: 😉

  • [quote="Loni"] ...hehe [b]Wojtas[/b] sam zrobiłeś? :hyhy: 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    z malutka pomoca moderatorki 😉

  • Wiecie co, ale mi sie wlasnie to podobalo ze ludzie wyrazali tam swoja opinie w jednym poscie ze zdjeciami i opisem 😛 <!-- s:P --> No ale osobny dzial do komentarzy tez sie moze sprawdzi..
    Wasz wybor 😉

  • Ale w jednym poscie to ciezko cos znalesc. A jak kazdy ma swoj temat, to wszytsko jest bardziej przejrzyste. Takei moje zdanie

  • ale chodzi o to zeby nie smiecic postow .. zeby kazdy mial swoj temat gdzie jest opis fabki ... rozumiem Was ze byloby przejrzysciej ..sam tak twierdze .. ale wole chociaz w tym dziale uniknac OT 😞 <!-- s:( -->

  • [quote="Wojtas"]...ale wole chociaz w tym dziale uniknac OT 😞 <!-- s:( -->[/quote]

    Ja też proponuje zrobić tak żeby każdy miał swój temat, a co do OT to w każdym dziale trzeba będzie zrobić z tym porzadek...

  • Drodzy Admini, Moderatorzy.. Przepraszam ale musze wyrazic swoje niezadowolenie z nowo utworzonego dzialu :dobani: <!-- s:dobani: -->
    Po pierwsze - chce Wam sie "ozdabiac" ten caly tekst, ktory napisalem o swojej fabii? Mi, jak pisalem, kompletnie sie nie chcialo bo chyba wiecie jaki balagan sie pozniej robi. Strasznie to niewygodne :dobani: Tu pochylona, tam kolorowa.. i wogole na czerwono nie moglem napisac..
    Druga sprawa - co z tego, ze napisalem "fotki wkrotce" jak bede sie musial prosic o zamieszczenie fotek? Bo juz opcji "edit" nie mam :dobani: Niby mam swoj poscik, ale juz go nie mam.. tyle 😞
    aaa.. i jescze trzecia rzecz - "OCZEKUJE NA AKCEPTACJE" ?? rowniez jak dla mnie dziwne - zwlaszca w poscie KOMENTARZE :dobani: