Witaj na forum Fabia Club Polska

Częstochowa i okolice

Temat utworzony · 3 Posty · 12507 Wyświetlenia
  • [quote="Adas - FCP"]M&M Marszałek - ul. Makuszyńskiego; Częstochowa
    Oporócz jeżdzenia samochodami klientów i pomalowania mi drzwi innym kolorem niż reszta samochodu to brak większych zastrzeżen 🙂 <!-- s:) --> no może oporócz tego, że nie uznają reklamacji pomimo ich ewidentnej winy.
    Ostatnio musiałem skorzystać z ich usług przy wymianie czujnika skrętu, ponieważ miałem jechac do innego miasta na drugi dzień i nie miałem czasu jeździć i szukać p miście części i warsztatu.
    Nawet nie umyli mi auta pomimo, że pisało to na rachunku, ale pewnie wynikało to z tego, że zarządałem swojej obecności przy wymianie na warsztacie 😉
    Gerhard Smoll w Tarnowskich Górach 🙂
    Teraz zmienili nazwę, nie potrafią ustawić zbieżności bez palenia gumy na prakingu samochodami klientów 😕 czego apdłem ofiarą.[/quote]

    Chyba nie dałeś fabki katować. Gdybym ja jeździł do ASO, a nie jeżdżę i zobaczył co z moim autkiem robią chyba bym ich tam rozniósł z nerwów i jeszcze policzył za nowe gumy, sprzęgło, przeguby mało tego do dyrekcji uderzył i załatwił zwolnienie za niszczenie cudzej własności.

  • Witam, to mój pierwszy post na tym forum, więc chciałbym się przywitać i jednocześnie zapytać o miejsce poza marszałkiem gdzie można oddać spokojnie skodę i nie martwić się o samochód 🙂 <!-- s:) -->

    z góry dzięki.

  • Witam. Jest taki warsztat na Stradomiu na ul. Chełmońskiego. Skręcasz z ul. Piastowskiej i zaraz jest. Jeźdżę tam od dwóch lat i na razie jest ok. Facet robi Skody, Audi, Ww, Seaty. Musisz się wcześniej umówić.

    AUTO-SPORT SPECJALIZACJA SKODA, Volkswagen 42-200 Częstochowa Chełmońskiego 2 tel. (0602)379-141, (0600)081-836 Czynne : pon. - pt. od 8.00 do 19.00, w sob. od 8.00 do 14.00. Skoda. Elektronika. Diagnostyka. Mechanika pojazdowa. Pełny zakres