Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Chip do 1.4 TDI

Temat utworzony · 70 Posty · 41013 Wyświetlenia
  • Ja też się dużo zastanawiałem i na pewno nie żałuję 😄 <!-- s:D -->

    Dużo aut się zdziwiło na krzyżówkach i to nawet tych lepszych aut

  • [quote="jablonix"]Ja też się dużo zastanawiałem i na pewno nie żałuję 😄 <!-- s:D -->

    Dużo aut się zdziwiło na krzyżówkach i to nawet tych lepszych aut[/quote]

    to chyba u mnie coś jest nie tak z autem, bo aż takiego kopa nie dostałem 😛

    po instalacji chipu czuć różnicę, ale minimalną. moim zdaniem nie opłaca się.

  • może kupiłeś gotowca, a nie produkt robiony na hamowni z dedykacją dla Twojego autka 😉 <!-- s;) -->

  • Pierwsz podstawowa sprawa. Auto musi byc dokładnie zbadane czy nie ma problemów. Bo inaczwj mozna sobie narobic tylko problemów wiecej niz czerpać z tego korzyści.

  • a gdzie zbadać dobrze takiego tdika

  • w aso chłopie, a chipa do jakiegoś dobrego warsztatu


    zabezpiecz się przed [url=http://redgps.pl/Zabezpieczenie]kradzieże paliwa[/url]!

  • Aso no to i może zawias sprawdza ale silmik to dla nich magia. Wystarczy ze znajdziesz dobry warsztat ktory sie zajmuje profi strojeniem. Oni zawsze autko sprawdzaja na rolkach przed modyfikacja i badaja parametry silnika typu doladowanie przeplywka wtryski. Dopiero jak wszystko jest ok to zabieraja sie za pracę. Dobrym przykładem zdrowego auta jest po poerwszym pomiarze zerowym gdy auto w serii ma wiecej niz fabryka dawała. Kiepsko natomiast gdy z np 170 zostalo 100.

  • Ja już parę razy słyszałem historie o kupionym boxie z alledrogo, który miał ponoć dawać +30 koni. W rzeczywistości jednej osobie coś się na tyle poważnego porobiło że odwiedził warsztat, a druga w końcu box wyrzuciła bo nie dość że specjalnego efektu nie zauważyła to coś silnik nie równo chodził ( o ile to prawda oczywiście ).

    Pozdrawiam
    sid

  • Ja swoja Fabią po zmianie programu przejechałem około 4 tys, km. i faktycznie spełnia moje oczekiwania, na światłach jak mieszam między pasami to poezja, oczywiście spalanie nieznacznie wzrosło i przy załączonej klimie i pedale w podłodze zostaje małe zadymienie,
    muszę podjechać na hamownię i sprawdzić ile wyskoczy Nm.

  • mnie ten tuning nie wyszedł, auto pali tyle co stary 1.9 tdi:/