Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2FL] Akcja serwisowa

Topic created · 4 Posts · 7321 Views
 • Cześć wszystkim.

  Panie i Panowie , upewnijcie się czy wasz wóz jest objęty akcją serwisową o numerze 97Z8099001 - mocowanie wiązki przewodów (instalacja elektryczna).
  W Czechach już niektórzy byli w aso na tym . Podobno auta wyprodukowane w 2012 r. i niektóre z 2011 r. są objęte.
  Także dowiedzcie się jak sprawa wygląda w waszym przypadku.

 • mi to zrobili przy reklamacji lała mi się woda prawym bokiem od kierowcy podczas deszczu na dywanik (podobno przez głośnik - w każdym razie usunęli), przy okazji załatwili mi ta akcję.

 • [quote="pietrass"]mi to zrobili przy reklamacji lała mi się woda prawym bokiem od kierowcy podczas deszczu na dywanik (podobno przez głośnik - w każdym razie usunęli), przy okazji załatwili mi ta akcję.[/quote]

  Też miałem tą przypadłość 😞 . W moim przypadku musiałem za naprawę zapłacić . Leciało mi z obu drzwi 😞 <!-- s:( --> . Nawet mi mechanik z aso pokazał gdzie lało bo był ślad (stróżka).

 • Ja przyuważyłem, (chyba jakiś czas po 2 przeglądzie i naprawie gwarancyjnej (wymiana uszczelki drzwi od kierwowcy)), że na chodniku gumowym zbiera mi się kałuża. Na początku myślałem,
  że to z butów (był okres jesienny a potem zimowy a do tego autko stało w garażu, więc nie często miałem okazję doświadczyć podlewania). Ale zima minęła, a kałuże sie nadal robiły więc zrobiłem fotki i pojechałem do ASO - zrobili mi na gwarancji (mam przedłużoną).

  Chociaż w sumie to dziwna sprawa z tym zalewaniem wodą przez boczek, bo rozmawiałem z kilkoma osobami i każdy stwierdzał, że jeżeli boczek nie był zdejmowany to nie powinno sie to nagle dziać. Tym bardziej, że przez 2 lata był spokój, a w 3 roku nagle takie coś, jak ktoś byłby zainteresowany to chyba mam jeszcze fotki tego zjawiska.

  [b]Sory za off-topa.[/b]

Log in to reply