Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2FL] Akcja serwisowa

Temat utworzony · 4 Posty · 7323 Wyświetlenia
  • Cześć wszystkim.

    Panie i Panowie , upewnijcie się czy wasz wóz jest objęty akcją serwisową o numerze 97Z8099001 - mocowanie wiązki przewodów (instalacja elektryczna).
    W Czechach już niektórzy byli w aso na tym . Podobno auta wyprodukowane w 2012 r. i niektóre z 2011 r. są objęte.
    Także dowiedzcie się jak sprawa wygląda w waszym przypadku.

  • mi to zrobili przy reklamacji lała mi się woda prawym bokiem od kierowcy podczas deszczu na dywanik (podobno przez głośnik - w każdym razie usunęli), przy okazji załatwili mi ta akcję.

  • [quote="pietrass"]mi to zrobili przy reklamacji lała mi się woda prawym bokiem od kierowcy podczas deszczu na dywanik (podobno przez głośnik - w każdym razie usunęli), przy okazji załatwili mi ta akcję.[/quote]

    Też miałem tą przypadłość 😞 . W moim przypadku musiałem za naprawę zapłacić . Leciało mi z obu drzwi 😞 <!-- s:( --> . Nawet mi mechanik z aso pokazał gdzie lało bo był ślad (stróżka).

  • Ja przyuważyłem, (chyba jakiś czas po 2 przeglądzie i naprawie gwarancyjnej (wymiana uszczelki drzwi od kierwowcy)), że na chodniku gumowym zbiera mi się kałuża. Na początku myślałem,
    że to z butów (był okres jesienny a potem zimowy a do tego autko stało w garażu, więc nie często miałem okazję doświadczyć podlewania). Ale zima minęła, a kałuże sie nadal robiły więc zrobiłem fotki i pojechałem do ASO - zrobili mi na gwarancji (mam przedłużoną).

    Chociaż w sumie to dziwna sprawa z tym zalewaniem wodą przez boczek, bo rozmawiałem z kilkoma osobami i każdy stwierdzał, że jeżeli boczek nie był zdejmowany to nie powinno sie to nagle dziać. Tym bardziej, że przez 2 lata był spokój, a w 3 roku nagle takie coś, jak ktoś byłby zainteresowany to chyba mam jeszcze fotki tego zjawiska.

    [b]Sory za off-topa.[/b]