Witaj na forum Fabia Club Polska

Hej

Temat utworzony · 7 Posty · 1083 Wyświetlenia
  • Witam wszystkich maniaków Skody Fabii 😄 <!-- s:D -->

  • Witamy w społeczności FCP :super: <!-- s:super: -->

  • [quote="bmx93"]Witam wszystkich maniaków Skody Fabii 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Witam 🙂

    Może coś więcej napiszesz o sobie (jak się nazywasz , jaki region polski reprezentujesz ) 🙂 . Miło by było jakbyś to napisał 🙂

  • Witaj na forum FCP :zdrowko: <!-- s:zdrowko: --> .

  • [quote="TOMUŚ"][quote="bmx93"]Witam wszystkich maniaków Skody Fabii 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Witam 🙂

    Może coś więcej napiszesz o sobie (jak się nazywasz , jaki region polski reprezentujesz ) 🙂 . Miło by było jakbyś to napisał 🙂 [/quote]

    Czemu nie zwą mnie Michał i jestem z Olsztyna, mam niebieska fabie 1.4 44kw wersja Run lakier jest w opłakanym stanie dużo drobnych rys szykuje się polerka ale to pewnie wiosną. Jak będzie warta pokazania to założę temat na forumowych fabkach ;] najpierw ładna felga pozdrawiam.

  • [quote="bmx93"][quote="TOMUŚ"][quote="bmx93"]Witam wszystkich maniaków Skody Fabii 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Witam 🙂

    Może coś więcej napiszesz o sobie (jak się nazywasz , jaki region polski reprezentujesz ) 🙂 . Miło by było jakbyś to napisał 🙂 [/quote]

    Czemu nie zwą mnie Michał i jestem z Olsztyna, mam niebieska fabie 1.4 44kw wersja Run lakier jest w opłakanym stanie dużo drobnych rys szykuje się polerka ale to pewnie wiosną. Jak będzie warta pokazania to założę temat na forumowych fabkach ;] najpierw ładna felga pozdrawiam.[/quote]

    I już to ładnie wygląda 🆗

  • Witaj na forum 😉 <!-- s;) -->

    Zachęcam do zaglądnięcia [url=http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?p=73420][b][color=#0000FF]T[/color][color=#FF0000]U[/color][color=#FF00FF]T[/color][color=#408000]A[/color][color=#800000]J[/color][/b][/url]

    Pozdrawiam
    sid