Witaj na forum Fabia Club Polska

Od patrzenia na kobiece piersi będziesz zdrowszy!

Topic created · 8 Posts · 2832 Views
 • Nie, to nie żarty tylko poważne badania opublikowane niedawno na łamach "New England Journal of Medicine". Niemieccy lekarze udowodnili, że widok kobiecych piersi pozytywnie wpływa na męskie zdrowie i w konsekwencji zwiększa długość męskiego życia o pięć lat!

  Wydawałoby się, że to prawda znana od wieków, wszak każdy wie, jak takie atrakcje działają na męskie ciało. Zwiększona pojemność płuc? Wyostrzona spostrzegawczość? Szybsza praca mózgu? Nic z tego.

  Patrzenie na kobiecy biust sprawia, że się uspokajamy, nasze ciśnienie krwi obniża się, tętno staje się wolniejsze, a nasze arterie czystsze i bardziej przepustowe. Wielu z Was przeciera pewnie teraz oczy ze zdumienia: przecież powinno być odwrotnie - nerwowe podniecenie, skok ciśnienia i przyspieszenie tętna.

  Doktor Karen Weatherby udowadnia, że owszem, te symptomy mogą się pojawić, jednak tylko na początku. Bowiem patrzenie na atrakcyjny biust działa niczym... poranna gimnastyka. Chociaż podczas wykonywania ćwiczeń ciśnienie krwi rośnie, a serce zaczyna bić szybciej, jednak już po kilku minutach dotleniony organizm ogarnia błogi spokój. Najważniejsze jednak, podobnie jak ma to miejsce w przypadku gimnastyki, jest regularne uprawianie "obserwacji" kobiecego biustu.

  Dr Weatherby przekonuje, że wystarczy 10 minut dziennie, aby uzyskać zadowalający efekt. Zadowalający, tzn. taki na jaki potrzeba aż 30 minut ćwiczeń gimnastycznych. Wpatrywanie się w kobiece atuty jest szczególnie ważne dla mężczyzn po 40-stce, u których zwiększa się ryzyko choroby wieńcowej. Badanie zostało przeprowadzone na grupie pięciuset czterdziestokilkuletnich pacjentów z trzech szpitali we Frankfurcie nad Menem, u których zdiagnozowano problemy z układem krwionośnym. Obserwacje pacjentów prowadzono przez pięć lat.

  Nie ukrywamy, że wyniki badań wyjątkowo nas ucieszyły. Na zarzuty naszych partnerek, że ciągle zaglądamy im w dekolt, albo idąc ulicą, mijając kobiety o walorach Igi Wyrwał nagminnie kierujemy wzrok w wiadome miejsce, zawsze możemy się wytłumaczyć, że to wszystko w trosce o nasze zdrowie. Jeśli będzie Wam za mało zawsze możecie poprosić Wasze towarzyszki życia o indywidualną terapię.

  Od dzisiaj z czystym sumieniem gapie się w każdy napotkany biust - wszak to w trosce o zdrowie 😄 😄 <!-- s:D -->

  Źródło: [url]http://facet.wp.pl/kat,1007819,wid,13210966,wiadomosc.html[/url]

 • Bardzo ciekawe 😄 W sumie nie ma się co dziwić 😉 <!-- s;) -->

 • Ale przepraszam czy dotyczy to również biustu nieeksponowanego czy tylko tego obnażonego? Bo to dwie różne sprawy - jeśli ma być obnażony to tylko w domu się napatrzę 😛 <!-- s:P -->

 • W ruskach wymyślili ciekawą walkę z kierowcami co nadmiernie przekraczają prędkość. Mianowicie zamiast fotoradarów postawili bilbordy z panienkami co dało częściową poprawę.
  Kierowcy zwalniają przed bilbordem żeby zobaczyć jaka ta piękna tam jest i jak wygląda. Widać że płeć piękna ma też inne zalety niż nasze zdrowie.

  A jakby to u nas wprowadzić ? Co by to dało ? pewnie nic; tylko wielkie oburzenie społeczne. Także póki co fotoradary górą ale patrzenie na babeczki z pod drzewka też nie odbiega od tego .

 • No to trzeba wybrać się na Rosję i państwa skandynawskie. Tam podobno mają też największe.

 • To kiedyś trzeba będzie się wybrać;)


  Tylko tu, profesjonalna reklama [url=http://www.linkisponsorowane.net/co-to-sa-linki-sponsorowane.html]http://www.linkisponsorowane.net/co-to-sa-linki-sponsorowane.html[/url] Sprawdź już dziś!

 • [quote="Krawc"]Ale przepraszam czy dotyczy to również biustu nieeksponowanego czy tylko tego obnażonego? Bo to dwie różne sprawy - jeśli ma być obnażony to tylko w domu się napatrzę 😛 <!-- s:P -->[/quote]

  Jak w zakryty to musisz więcej czasu poświęcić dla zdrowia. Ubranie działa jak dozownik, im więcej warstw tym mniej zdrowia będzie z tego ;D

 • Doooobre! muszę to pokazać swojej lasce.

Log in to reply