Witaj na forum Fabia Club Polska

Czujnik zmierzchowy do świateł dziennych.

Temat utworzony · 2 Posty · 712 Wyświetlenia
  • Witam. Koledzy mam zapytanie; z tego co do tej pory szukałem to na razie bez efektu i może jeżeli temat był poruszany proszę o przekierowanie mnie tam 🙂 Chodzi mi o zamontowanie w swojej fabce czujnika zmierzchowego do świateł. Mam fabryczne "dzienne" (którymi tak naprawdę są mijania) ostatnio założyłem też ledy podłączając je pod wspomniane dzienne. Jak wiecie polak jak nie kombinuje to nie żyje 😛 Zobaczyłem u znajomego dorabiany wspomniany wyżej czujnik niestety wyjechał i nie zdążyłem mu "prześwietlić" jak to ma zrobione. Pytanie do fachowców czy jest możliwy montaż takiego urządzonka do Fabii II 08 oczywiście przez fachowca i ile tak impreza mogła by pi razy oko kosztować 🙂 <!-- s:) --> Zapomniałem dodać, że chodzi mi o załączenie świateł mijania wyłączając ledy po zmroku rzecz jasna.
    Pozdrawiam

  • Temat podobny jest na ocp. Tam dokladali taki czujnik do OII i z tego co pamiętam koszt to ok. 200 zł. za części. Musialbys poszukać.
    A jak masz dostęp do schematów el to możesz poszaleć z ori czujnikiem od tourana. Tak do OII go dokładają. Ale nie wiem czy twoja elektronika go obsluzy.