Witaj na forum Fabia Club Polska

Zaufany i sprawdzony serwis we Wrocławiu

Topic created · 10 Posts · 18345 Views
 • Wychodzi na to, że nikt we wrocławiu nie jeździ do nie autoryzowanych mechaników 😕 <!-- s:/ --> . Też poszukuję jakiegoś "sprawdzonego" któremu mógłbym powierzyć moją fabię, w ASO wychodzi jednak trochę drogo.

 • Ja jeżdże do Edka. Niestety żeby do niego dojechać trzeba się wybrac do Wilczyc (za Psim Polem). Mimo to gorąc o go polecam, gość zna się na rzeczy, zawsze coś doradzi, albo podpowie.

  TOP-SERWIS
  Kom: 696 488 359
  51-361 Wilczyce Polna 12

  Mapka:
  http://goo.gl/maps/tqAgu<!-- m -->

 • [quote="emmjot"]Ja jeżdże do Edka. Niestety żeby do niego dojechać trzeba się wybrac do Wilczyc (za Psim Polem). Mimo to gorąc o go polecam, gość zna się na rzeczy, zawsze coś doradzi, albo podpowie.

  TOP-SERWIS
  Kom: 696 488 359
  51-361 Wilczyce Polna 12

  Mapka:
  http://goo.gl/maps/tqAgu<!-- m -->[/quote]

  Ja osobiście z jego usług nie korzystałem, ale mam dwójkę znajomych którzy korzystali z jego usług, bo mają do niego dość blisko. Nie narzekali, ceny w porządku także warto spróbować.

 • Od siebie polecam vagserwis na Tarnogajskiej (dawniej na Pięknej)
  http://vagserwis.pl/<!-- m -->
  Chłopaki specjalizują się głownie w VAGach jak nazwa sugeruje ale robią wszystko.

 • Byłem u Edka i muszę przyznać, że spoko koleś. Poza katalizatorem z którym do niego przyjechałem, posprawdzał auto tu i tam. Powiem , że warto. (Na przeglądzie za 1zł w ASO wyszło wszystko elegancko.) Po sprawdzeniu okazało się, że przewody hamulcowe nadają się do śmietnika i dziwił się, że na przeglądzie tego nie zauważyli :cenzura: <!-- s:cenzura: -->
  Dzięki koledzy za namiary :]

 • Cieszę się że jesteś zadowolony. Ja właśnie próbuje sie do niego umówic, tylko ciężko z wolnym terminem 😛 <!-- s:P -->

 • A ostatnio tez sie rozglądałem za jakim mechanikiem nieco blizej centrum Wrocławia do wykonania jakis prostych napraw, ale finalnie wylądowałem u Edka i dobrze sie stało bo przy okazji rzucił okiem pod auto i znalazł spękane przewody hamulcowe.

 • Szukam jakiegos specjalisty od układu wydechowego we Wro, możecie kogoś polecić?

 • Hej,
  Zna ktoś taki serwis Skody we Wrocławiu AUTO-SERWIS (Skoda ,Seat,...)na ul.Strzegomska 180 (http://www.autoserwis-wro.pl/<!-- m -->)? Moze ktoś cos tam naprawiał? Jakieś opinie?
  Właśnie zostawiłem tam auto do naprawy tylnych hamulców (niestety troche z przymusu) i nie wiem czego sie spodziewać.

 • Odświeże temat.

  Jaki warsztat polecacie we Wro?

  Chciałbym poddać silnik mojej Fabii do diagnozy i chciałbym oddać komuś, kto dobrze go zna.

Log in to reply