Witaj na forum Fabia Club Polska

(F2) Problem z Immo

Temat utworzony · 4 Posty · 1031 Wyświetlenia
  • Witam
    Zabrałem się za zmianę licznika w mojej Fabce 1.2 HTP 70KM 2008r ze standardowego na komputer.
    Po przepięciu licznika wyświetlił się problem z Immobilaizerem zaczęła mrugać kontrolka i fabka nie odpaliła.
    Czy jest jakaś możliwość wyłączenia Immo przez jakiś program (zakupiłem już VAG k-can commander i niestety nie da się nic zrobić)
    Albo jak przekodować Immo.

    A drugie pytanie mam odnośnie drzwi od strony kierowcy, gdy miesiąc temu je zamknąłem to do dziś się nie chcą otworzyć, jaka może być przyczyna a najważniejsze jak otworzyć te drzwi próbowałem już na wszystkie sposoby i nic. :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

  • trzeba uzyc programu vag tacho obsługuje immo oraz liczniki - fejs pozostaje ten sam

  • Jesli myslisz o kablu vag tacho we wtyczce jak vag-com to on nie da rady, bo jak widac kolega ma 08r.
    Dziwne ze can commander nie pomogl, bo w nim jest opcja wylaczyc immo. No ale te can 1.4 czesto nie potrafi nic zrobic:(
    Co do drzwi jesli od srodka i z zewnątrz nie idzie ich otworzyć, to myślę że tylko wyjecie fotela pozostalo i sciaganie tapicerki przy zamknietych drzwiach, a potem kombinacja z dostaniem się do zamka od wewnatrz.

  • no tak nie zauwazyłem w tym roczniku łacze po canie jest