Witaj na forum Fabia Club Polska

Wpisywac sie tylko podczas picia !!!!

Temat utworzony · 580 Posty · 99232 Wyświetlenia
  • aaa Mirus co do trzezwosci.... mialem 4 trzezwe dni w maju 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Hildek"]Ale obiecuje od czerwca detox i juz nie pije tyle 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    no nie mów tak - przecież człowiek ani wielbłąd, ani kaktus, więc pić musi!! :hyhy: :zdrowko: :piwo:

  • [quote="Hildek"]aaa Mirus co do trzezwosci.... mialem 4 trzezwe dni w maju 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    No to tak trzymaj, w ciągu 12 miechów zrobisz niezłą statystykę trzeźwości :hyhy: i odrobisz zaległości które ja mam w tym zakresie 😛

  • i po gbrilu.

  • a ja Wam powiem moje drogie Zulki ze i tak jest beka 🙂 (tzn smiesznie 😛 ) sie znowu najlenam ale jak obieckaelm to odo jutra detox i pierdole przez co najmnij tydzien nie pije 🙂 <!-- s:) -->

    Przynajmniej raki jest plan 🙂 ale co bedzie to bedzie w koncu P{olak nie katktus,ani nie wielbla d i pic musi 🙂 jak to powiredzil Lestek pare postow temu 🙂 ))

  • heh, podobno dziś obowiązuje w całym kraju prohibicja i nigdzie alkoholu kupić nie można - wszystko to z okazji dnia dziecka - WOW :zdziwko: <!-- s:zdziwko: -->

    w takim razie postanowiliśmy z ojcem uczcić dzień dziecka domową orzechówką 🙂

    tak więc zdrówko Wszystkich tu obecnych Dzieci 😄

  • Tez o tym slyszalem, ale tata byl w sklepie i normalnie browara mi kupil w prezencie na dzien dziecka 😄 <!-- s:D -->

  • [b]Wojtas[/b] to chyba miało około 85% i tak jakby podziałało (mam nadzieję, że wiesz, czemu akurat Tobie to mówię 😉 )... :szok: no przynajmniej czuje się trochę inaczej niż zwykle :cwaniak: :cwaniak: :cwaniak: <!-- s:cwaniak: -->

  • a ja jak znowu Wam pownio em tak m jest beak jak zwsze ale dzisija byla beka nieziemska.
    Ogolnie Wam powime ze kurwa nie lub ie golebi. bo one sttrasz nei sraja po moim dachu mojej kochanej fabci, wiec dzisij postanowilem je nakramic chpsiami i jak podeszly pod moje dogi to jeden golab mial turbo jak u Dudiego w silniku hahah probowalem nakrecic filmik podczas drugiego lotu w kosmos ale juz mi jakos nie ufaly... ddziemw potem wymyslilismy z kumplem opalanie sie na ulicy ... spieklem se ryjek hahahahha i prawie mnmie samochod przehcahal ... ogolnie byla beka i zniowu sie najebalem ale tym razem swiezo co pilem i dlatego nie trafiam w litreki hahah ostatnimi razy to ajk wracalem to juz bylem kilka godzin po piciu 😛 <!-- s:P -->

    Mimo to FCP rox i czekam na kolejny zlort 🙂 Za rok to dopoiero sie schelejy 🙂 )

    AA no cop do mojego detoxu na czerwiec ,... jakos nie dalem rady i na powrocie do domu dosta;lem zjeby od mamusi, ze znowu pije a obieckaem ze juz nie bede w czerwcu... ale co poczac ... Polak nie kaktus, ani wielbald pic musi 🙂 )

  • cze przyjechoł kumpel z rajchu i my sie z nim napili .

  • i zaś nad...po grilu.

  • no Moi Drodzy 🙂 SESJA, czyli System Eliminacji Studentów Jest Aktywny, się zaczęła 🙂 a pisanie pracy nie szło mi nigdy tak dobrze jak po połóweczce 😉 tak więc Wasze zdrówko i POWODZENIA we wszelkich zmaganiach :cwaniak: <!-- s:cwaniak: -->

  • A ja dziś po wielu wrażeniach m.in. po jeździe za sterami Suzuki GSXR-750 piję 5 browara i nadal jestem trzeźwiutki tyle wrażeń :hyhy: Ten motor musi być mój 😄 <!-- s:D -->

  • no otwprzyłem se Bolsa ,a to dlatego że mi sie udało filmiki na fora wgrać.

  • [quote="Dudi"]A ja dziś po wielu wrażeniach m.in. po jeździe za sterami Suzuki GSXR-750 piję 5 browara i nadal jestem trzeźwiutki tyle wrażeń :hyhy: Ten motor musi być mój 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Powodzenia w realizacji celu 🙂

  • nie ma to jak dobra szarloteczka 🙂 <!-- s:) -->

    żubróweczka + soczek jabłkowy = szarloteczka 😉

    Wasze zdrówko!!!!!

  • hmmmmmmmmmm czego to a juz nie pilem 😛 szarlotewczka poszla 😛 browary poszly a ja wlasnie zawitalem do domu.... a mial byc detox na czerwiec... ale jak zwykle powiem student nie kaktus nawet jak sesja to pic musi 😛 <!-- s:P -->

    btw KUUUUUUUURRRRRRRRRRRRWWWWWWWWAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak mozna dac se kurwa japierdole jego mac w 91 minucie wjebac gola?????????? Polak potrafi 😛 i tu sie to sprawdza ............

  • atderi fjo buda oił ca ly tydzień gbo kuzyn do mie pryjechol

  • i to znowu ja 🙂 hehe KURWA czy jestestem jeszcze studente mczy alkohoiem ? mam dyleamet . Mam nadzuejh ze jak nie dam rady w nastepnym roku dojechaac na zolt to mnie ekipa z FCP w AA odwiedzi 🙂 <!-- s:) -->

  • zaczyno sie impreza Urodzinki Teściowej,oj bydzie bal.