Witaj na forum Fabia Club Polska

Wpisywac sie tylko podczas picia !!!!

Temat utworzony · 580 Posty · 100859 Wyświetlenia
  • Tak tak Adaś to tylko rozpija to FCP, prawdziwa żyła, dobrze, że prezes nad wszystkim panował :] <!-- s:] -->

  • No ale cos z tym Adasiem to jest. W zeszlym roku tez najweselej bylo w pokoju Adasia :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

  • [quote="Adaś"]Ten ostatni text to akurat wolf 🙂 <!-- s:) -->
    A rzeczywiście coś wtym jest 😉 to zapewne dlatego że do pokoju 115 przywiozłem ziemie świętą 😉 z podnurza klasztoru :hyhy: [/quote]

    Świeta ziemia zakrapiana spirytusem.

    własnie terapija z MAXEM pożegnalną gożołke bo jutro rano cza wracać do normalności i do hanyslandu.

  • Ta Ania to taka drobna kobietka, ale WRC przy niej lagodny jak baranek 😄 <!-- s:D -->

  • Łoo kurrwa ale tu wiejeo !!

  • A ja dalej grilluje i piwkuje. Koncze dopiero w sobote :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • No w koncu mogę wpisać się w ten temacik :hyhy: <!-- s:hyhy: -->
    wiem że troszke pózno ale ...-"udało" mi się troszkę nabujać /oczywiście lekko/ pewniej śliczniej nocy -a był to II Zlocik FCP 😛 -więcej szczegółów nie zdradzę bo ... :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: 😉

  • [quote="Loni"]No w koncu mogę wpisać się w ten temacik :hyhy: <!-- s:hyhy: -->
    wiem że troszke pózno ale ...-"udało" mi się troszkę nabujać /oczywiście lekko/ pewniej śliczniej nocy -a był to II Zlocik FCP 😛 -więcej szczegółów nie zdradzę bo ... :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: 😉 [/quote]

    reszta szczegółów została udokumentowana na zdjęciach 😄 :hyhy:

  • [quote="Lestek"][quote="Loni"]No w koncu mogę wpisać się w ten temacik :hyhy: <!-- s:hyhy: -->
    wiem że troszke pózno ale ...-"udało" mi się troszkę nabujać /oczywiście lekko/ pewniej śliczniej nocy -a był to II Zlocik FCP 😛 -więcej szczegółów nie zdradzę bo ... :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: 😉 [/quote]

    reszta szczegółów została udokumentowana na zdjęciach 😄 :hyhy: [/quote]

    Upssssssssssss :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:

  • chuaj dupa pizda dziwka bla bel bleb lebleb leb ci ja jeszcze za przeklenstwa zna m:)

    Dzisiaj bylo dobrze i mam nadziene ze bedzie tak czesiej 🙂 <!-- s:) -->

    Pozdrawiam preniera lepera i ojca rydzyka
    3 slowa do nich : chuj im w dupe

    a tak pozatymmjuest fajnie ide daspac

    papa

    łłłłłłooooooo kuurrrrrrwa ale tu wieje 🙂

  • aha jutor i tak pewnie tu sie wpisze bo bede dochodzil do sibie 😜

  • dobra ide spac i juz nie pierdole hehe tylko nie wiem jak te wczesniejsze posty odpisalem ,,, bo teraz jakos mi ciezko

    milego sdnia , popoludnia, nocy i chuj wie czeg o:)

  • aaa i jeszcze jedno ... mozecie mnie uznac za FCP master sopamer 🙂 <!-- s:) -->

  • ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo i tak bym to widzaial 🙂 <!-- s:) -->)

  • hahah zgdanijcie co ja teraz robie ? 😛 <!-- s:P -->

  • to miedzy innymi 😛 <!-- s:P -->
    pilekm a teraz ide sobie spac 🙂

  • a ja najebabny ide ske spac 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Hildek"]a ja najebabny ide ske spac 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Adasia nie ma, to widze ze hildek godnie przejal jego obowiazki :rotfl:

  • a ja powwiem tka ... najebalem sie rtak ja k dawno sie nie najebalem.
    cuedem jest to ze jakos wlaczylem ta stronke beo ciezko byli. w grudziadzu tak sie nawet nie schalem jak dziejaj 😛 ale od czego sa juwenalia 🙂 <!-- s:) --> jutro powtora z rozrywki.
    Bylo dzisaj fajnie oprocz tego ze jak mnie brat zawizl na kebaba to mnie jebane szmaty dresiaryu oszukaly na 1 zl.
    niby smieszbe pieniadze ale sam fakt. widza pijaka to mysla ze swoich pieniedzy nie liczy.. zrobielm maly dym ale ciagnely tremat ze dalem im tyle ile on powiedzialy. za kare maja 1 solniczke mniej 😜

    chce ktos kupic solniczke za 1 zl ? hahahahahahahah (ladna srebrna i duza 🙂 ) hhehe chyba na allegor dam albo jutro pojade po cos nowego do tego lokalu. ( jak to mowila biblia a knoklretniej stray testament " oko zza oko, zab za zab" 🙂 kodes Hamurabiego, o ile dobrze to napisalem jak najbrafdzie mi odpowiada)

    aaa i jeszcze beka byka w sklepie jak poszedlem za wszyskich oddac butelki do sklwpu ( 35 butelek) i tez maly dym byl ale babka pryzjaela z lacha wielak heheh

    polska to spoecyficzny karj.......

    beeeka ide po browara boi mnbie lekko suszy 🙂

    do jutra zulki 😛

  • a tak wogle jako master psamer tochcialem jeszcze napisac ze brakujke mi picia ze zlotu i mama nadziej ze nbie dlugo znowu pocheljemu 🙂 <!-- s:) -->

    Chuj dupa pizda dziwka bel bel bel oide spac 😛

    do rana :OP