Witaj na forum Fabia Club Polska

Skoda Octavia II by rufus

Topic created · 47 Posts · 24422 Views
  • [b]mati190[/b], nie mówię "NIE" 😉 <!-- s;) -->

  • Fakt że przy rozstawie 5x112 wybór masz ograniczony do dość świeżych konstrukcji VAG ale coś znajdziesz a pewnie i tak sobie pomalujesz na indywidualny kolor

  • Skoda odebrana 🙂 <!-- s:) --> musieli zrobić jeszcze zbieżność, bo żeby wyjąć skrzynię musieli rozkręcić zawieszenie.
    Wrażenia z jazdy pozytywne - zniknęło kilka objawów zużytej dwumasy.
    Niepokoi mnie pewien dźwięk przy uruchamianiu silnika, którego wcześniej nie był 😞
    Dzwoniłem do gościa i jutro rano jadę do mechanika podzielić się z nim tą obserwacją. Mam nadzieję, że to jakaś pierdoła albo jestem przewrażliwiony 😛

  • Podejrzewam że po benzyniaku jesteś przewrażliwiony.
    Poza tym 4 cylindrowe 1,9 tdi musi wydawać inne dźwieki niż 3 cylindrowe 1,4 tdi, a dużo ciszej i przyjemniej pracuje poczciwe benzynowe 1,4 16V

  • To ze wydaje inny dzwiek kazdy wie.

  • Chyba na razie zignoruję swoje wrażenia słuchowe przy zapalaniu, bo jak się wsłuchałem ponownie, to zaczyna mi to brzmieć w miarę normalnie.. :zakrecony: <!-- s:zakrecony: -->

  • wiem, że się powtarzam, ale [b]DAWAJ TE DSG DO MNIE[/b] 😉 <!-- s;) --> - nie będziesz musiał oleju zmieniać hehe

  • Przyzwyczaisz sie. Zima tez zupelnie inaczej bedzie brzmiec.

  • [b]dr O.[/b], ale jak to???? szczegóły proszę 😉 <!-- s;) -->

  • nie wiem jak ale chciałbym DSG u siebie 😉 oddam Ci swojego manuala 🙂 <!-- s:) --> 6 biegów i wszystkie do przodu hehe

  • [b]dr O.[/b], przykro mi, ale.. nie da rady z tą zamianą 😉 ja już za bardzo polubiłem jazdę z DSG 😛 <!-- s:P -->

  • szkoda, ale z chęcią bym się dowiedział jak zbierała by się moja fabka z tą skrzynią, bo zabawka z niej zacna 🙂 <!-- s:) -->

  • Nie obraź się, ale coś mi ta O2 nie pasuje... Nie żałujesz, że sprzedałeś Fabkę?

  • [quote="Bartass"]Nie obraź się, ale coś mi ta O2 nie pasuje... Nie żałujesz, że sprzedałeś Fabkę?[/quote]

    Nie denerwuj kolegi [b]rufusa [/b]bo jeszcze gotów przyjechać i ci ją odbić.
    Podejrzewam ze żałuje sprzedaży ale z tego co wiem zmiana auta wymuszona wiec niestety jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma

  • Żałuję i nie.. bo fabia dobrze mi służyła i czasem dbałem o nią lepiej niż o kobietę 😛 <!-- s:P --> Ale.. jeździłem nią 3,5 roku i trochę mi się znudziła i dokuczał mi brak zapasu mocy. Druga sprawa, że potrzebowałem czegoś większego. I oto jest O2.

    [b]Bartass[/b], a co Ci w tym samochodzie nie pasuje? Pytam tylko z ciekawości, bo obrażać się na pewno nie będę 😉 Wysłucham opinie innych osób na temat mojego auta, ale liczy się dla mnie tylko to, że mi moja octavia bardzo się podoba i super mi się nią jeździ.

  • [b]rufus[/b] to i ja napisze co mi nie pasuje w Twojej O. :

    • koniecznie wywal skrzynie (tylko powiedz gdzie) i zastąp ją np moją hehe

    Nie mam więcej uwag :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • [b]dr O.[/b], :rotfl: :chytry: <!-- s:chytry: -->

  • [b]rufus[/b], a mówiłem ze TDI tylko z DSG .... i widzisz jak doktorek :slinka: <!-- s:slinka: -->

  • [b]kapi[/b], ja na auta w innej konfiguracji w ogóle nie patrzyłem 😉 <!-- s;) -->

  • Przy tych gabarytach słuszna konfiguracja, ja teraz troche żałuje ze nie brałem z DSG ale dopłata była spora.

Log in to reply