Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2] Spawanie plastików/lakiernik Gdynia

Topic created · 9 Posts · 21047 Views
 • Czy ktoś może mi polecic sprawdzony warsztat spawania plastików i warsztat lakierniczy w Gdyni lub bliskich okolicach? Optymalnie byłoby, gdyby jeden warsztat pokleił i pomalował zderzak.

  Pzdr.

  M

 • W Gdyni ponoć najlepszym fachowcem od plastików jest gość na Karwinach ( Na przeciwko przychodni Zródła Marii ) wielu blacharzy mu zawozi robotę. Ale lakierni tam chyba nie ma.
  Znam też fachowców na Babich Dołach, robili mi to i to 🆗 <!-- s🆗 -->

 • [quote="Piotr F1"]W Gdyni ponoć najlepszym fachowcem od plastików jest gość na Karwinach ( Na przeciwko przychodni Zródła Marii ) wielu blacharzy mu zawozi robotę. Ale lakierni tam chyba nie ma.
  Znam też fachowców na Babich Dołach, robili mi to i to 🆗 <!-- s🆗 -->[/quote]

  Dzięki, zupełnie nie przyszło mi to miejsce na myśl. Wybiorę się pewnie na Karwiny po weekendzie. A namiary na tych fachowców z Babich Dołów mogę poprosić?

  Pzdr.

  M

 • 793566483 gość spawa owiewki motocyklowe, ale w Lublewie koło Gdańska. Towarzystwo motocyklowe go bardzo poleca.

 • Mam adres meil: <a href="mailto:autooskar@wp.pl">autooskar@wp.pl</a><!-- e -->

 • Dziękuję za podpowiedzi. Dziś odebrałem Fabię od fachowca na Karwinach. Zdjął zderzak, pokleił i sam odesłał do lakiernika, a potem zamontował. Wszystko trwało od wtorku do piątku (tyle, że wczoraj nie miałem czasu odebrać samochodu).

  Namiary na warsztat spawania plastików: Gdynia, ul.Chwaszczyńska 7 (na przeciwko przychodni na Karwinach), tel. 58 660-00-78 , http://www.plastikag.pl<!-- w --> . Telefon do lakiernika: 608-427-701 (nazwisko Kwiatkowski, ale nie wiem, gdzie ma warsztat, bo nie musiałem do niego jeździć). Kosztowało to wszystko (montaż i demontaż zderzaka, spawanie trzech pęknięć i wszystkie prace lakiernicze z materiałami) 550 PLN, ale zrobione jest super. Można polecić.

  M

 • [quote="maciekmpl"]Zdjął zderzak, pokleił [/quote]
  [quote="maciekmpl"]montaż i demontaż zderzaka, spawanie trzech pęknięć[/quote]

  Dla jasności potomnych, kleił, czy spawał?

 • [quote="zbyhoo"] Dla jasności potomnych, kleił, czy spawał?[/quote]

  Nie pytałem. Na stronie internetowej jest napisane o spawaniu (gorącym powietrzem i ekstruderem), ale po zapachach w warsztacie sądząc odbywa się tam też jakieś klejenie/laminowanie. Najważniejsze, ze dobrze zrobione.

  M

 • Kiedyś korzystałem z Plastik AG robota była wykonana porządnie ale później postanowiłem samemu się tym zając korzystając z materiałów w internecie https://www.youtube.com/user/ataszek<!-- m --> nie okazało się to takie ciężkie a satysfakcja jednak pozostaje.

Log in to reply