Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2] Spawanie plastików/lakiernik Gdynia

Temat utworzony · 9 Posty · 21120 Wyświetlenia
  • Czy ktoś może mi polecic sprawdzony warsztat spawania plastików i warsztat lakierniczy w Gdyni lub bliskich okolicach? Optymalnie byłoby, gdyby jeden warsztat pokleił i pomalował zderzak.

    Pzdr.

    M

  • W Gdyni ponoć najlepszym fachowcem od plastików jest gość na Karwinach ( Na przeciwko przychodni Zródła Marii ) wielu blacharzy mu zawozi robotę. Ale lakierni tam chyba nie ma.
    Znam też fachowców na Babich Dołach, robili mi to i to 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="Piotr F1"]W Gdyni ponoć najlepszym fachowcem od plastików jest gość na Karwinach ( Na przeciwko przychodni Zródła Marii ) wielu blacharzy mu zawozi robotę. Ale lakierni tam chyba nie ma.
    Znam też fachowców na Babich Dołach, robili mi to i to 🆗 <!-- s🆗 -->[/quote]

    Dzięki, zupełnie nie przyszło mi to miejsce na myśl. Wybiorę się pewnie na Karwiny po weekendzie. A namiary na tych fachowców z Babich Dołów mogę poprosić?

    Pzdr.

    M

  • 793566483 gość spawa owiewki motocyklowe, ale w Lublewie koło Gdańska. Towarzystwo motocyklowe go bardzo poleca.

  • Mam adres meil: <a href="mailto:autooskar@wp.pl">autooskar@wp.pl</a><!-- e -->

  • Dziękuję za podpowiedzi. Dziś odebrałem Fabię od fachowca na Karwinach. Zdjął zderzak, pokleił i sam odesłał do lakiernika, a potem zamontował. Wszystko trwało od wtorku do piątku (tyle, że wczoraj nie miałem czasu odebrać samochodu).

    Namiary na warsztat spawania plastików: Gdynia, ul.Chwaszczyńska 7 (na przeciwko przychodni na Karwinach), tel. 58 660-00-78 , http://www.plastikag.pl<!-- w --> . Telefon do lakiernika: 608-427-701 (nazwisko Kwiatkowski, ale nie wiem, gdzie ma warsztat, bo nie musiałem do niego jeździć). Kosztowało to wszystko (montaż i demontaż zderzaka, spawanie trzech pęknięć i wszystkie prace lakiernicze z materiałami) 550 PLN, ale zrobione jest super. Można polecić.

    M

  • [quote="maciekmpl"]Zdjął zderzak, pokleił [/quote]
    [quote="maciekmpl"]montaż i demontaż zderzaka, spawanie trzech pęknięć[/quote]

    Dla jasności potomnych, kleił, czy spawał?

  • [quote="zbyhoo"] Dla jasności potomnych, kleił, czy spawał?[/quote]

    Nie pytałem. Na stronie internetowej jest napisane o spawaniu (gorącym powietrzem i ekstruderem), ale po zapachach w warsztacie sądząc odbywa się tam też jakieś klejenie/laminowanie. Najważniejsze, ze dobrze zrobione.

    M

  • Kiedyś korzystałem z Plastik AG robota była wykonana porządnie ale później postanowiłem samemu się tym zając korzystając z materiałów w internecie https://www.youtube.com/user/ataszek<!-- m --> nie okazało się to takie ciężkie a satysfakcja jednak pozostaje.