Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Pompa paliwa zwarcie

Topic created · 6 Posts · 3067 Views
 • Witam wszystkich. Fabia 1.4 MPI LPG +PB. Mam zwarcie prawdopodobnie w samej pompie paliwa. Objawia sie to tym ze pali mi sie bezpiecznik od pompy już w momencie przekręcenia kluczyka w stacyjce. Kiedy wyjmę wtyczke z pompy bezpiecznik sie nie pali. Próbowałem uruchomic pompe na krótko, ale pojawiło sie tylko iskrzenie na stykach wiec zrezygnowałem. Czy pompa do wymiany czy moze to byc jednak cos innego ?

 • możliwe że pompa jest zatarta.
  jak samochód jeździl z niskim poziomem PB ( rezerwa) na gazie, to tak właśnie się dzieje.

 • Paliwa jest cały czas grubo powyżej rezerwy. Wszystko zaczeło sie dziac wtedy kiedy włanczający sie samoczynnie alarm rozładował mi akumulator. Po podłączeniu naładowanego juz na PB nie odpaliłem. Czy palący sie bezpiecznik od pompy moze miec cos wspólnego z alarmem?

 • Przyjmują ze to pompa. Czy cięzko ją wymienić samemu. Wiem gdzie jest , wiem jak ja wyjąc z baku, tylko nie wiem jak wyjąć silnik z tego plastikowego kosza. Czy czeka mnie jakies lutowanie, klejenie czy cos jeszcze innego ?

 • Czy podłączając akumulator miałeś otwarte drzwi od strony kierowcy?

 • [quote="zlloty"]Czy podłączając akumulator miałeś otwarte drzwi od strony kierowcy?[/quote]

  Otwarte w sensie uchylone , czy otwarty zamek? Jesli zamek to napewno był otwarty, a czy uchylone? nie wiem. Jesli były uchylone co co sie mogło stac ?

  [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 17-06-2012, 13:49[/i] ][/size]
  Ktoś pomoże z rozbiorem tej pompy?

Log in to reply