Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] Lakierowanie plastikow

Topic created · 150 Posts · 40705 Views
  • :zabawa: oj Panowie / Panie nie podoba mi sie taka zagryfka :dobani: :dobani: :dobani: <!-- s:dobani: -->

  • Nie ja przenosilem, ale popieram decyzje. Tamten temat to bylo ogloszenie, a nie dyskusja na temat folii. W ogloszeniach nie komentujemy. Kto, co, i za ile chce kupic/sprzedac to jego sprawa.

  • [quote="Rolex"]...przeciez dyskusja byla na temat skutecznosci foli okleinowej?? :offtopic: <!-- s:offtopic: -->[/quote]

    wlasnie dlatego zostalo to przeniesione .. ogloszenie kupna/sprzedazy/zamiany jak sama nazwa wskazuje jest to ogloszenie :!: a nie dyskusja na temat co jest lepsze :offtopic:

  • spokój bo beda [shadow=green][color=yellow][b]BANANY[/b][/color][/shadow]

  • [quote="Rolex"] ...Ale nie zależy ci na zadowoleniu użytkownika który kupi towar ..?? Chbya chcecie pomagać Waszym / naszym uzytkownikom forum prawda??[/quote]

    RoleX z tego co wiem to nie posiadasz tej akurat folii .. a tym bardziej tamte ogloszenie w dziale gielda to nie jest pytanie co jest lepsze .. tylko jest to [b]ogloszenie[/b] .. zostal zalozony ten temat w ktorym mozesz wyrazic swoja opinie na temat co jest lepsze .. okleina czy malowanie..

  • [quote="Rolex"]Oczywiście że nie użuwam foli bo widziałem już mnóstwo tego typu rzeczy i nigdy nie spotkałem czegoś co by było w 100% git ale...nie twierdzę że Twoja folia jest zła może ona własnie jest tą która spełnia oczekiwania użytkowników. Ja tylko wraziłem swoje zdanie o foli ale bardzo ogólnie a nie tej konkretnie która proponujesz.... :!: <!-- s:!: -->[/quote]

    ja rowniez twierdze ze lepiej jest pomalowac jakas czesc niz ja okleic .. ale za tym ida wieksze koszta .. dluzszy czas realizacji i nie zawsze wiadomo jak taka czesc bedzie wygladac a folia jaka jest widac odrazu .. a za folia przemawia fakt ze w kazdej chwili mozna ja zerwac i wrocic do oryginalnego wygladu co w przypadku farby jest niemozliwe :!:

  • [quote="Rolex"]Wiesz ja nawet nie jestem zowllenikiem malowani tylko pokrycia tej powieszchni chromem...bo malowanie tymi zwykłymi sprayami tez nie jest esteteyczne ale to juz sprawa gustu a o gustach sie nie dyskutuje komus sie podoba innemu nie....[/quote]

    no i w takim temacie kazdy wyrazil swoja opinie co jest lepsze a co nie ... dzial Gielda do tego nie sluzy 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Rolex"]Wiesz ja nawet nie jestem zowllenikiem malowani tylko pokrycia tej powieszchni chromem.[/quote]

    Ale pomalowac mozna na inne kolory, co niektorym moze bardziej odpowiadac niz chrom.
    Co do okleiny to rowniez jestem na nie, choc ta co wojtek ma u siebie jeszcze sie trzyma.

  • i za to kocham to FORUM w karzdym temacie jest wszystko i nic 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="Zygus"][quote="Rolex"]Wiesz ja nawet nie jestem zowllenikiem malowani tylko pokrycia tej powieszchni chromem.[/quote]

    Ale pomalowac mozna na inne kolory, co niektorym moze bardziej odpowiadac niz chrom.
    Co do okleiny to rowniez jestem na nie, choc ta co wojtek ma u siebie jeszcze sie trzyma.[/quote]

    .... ja tez / i moj tata/ mamy ta sama okleine co [b]Wojtas[/b] i jak narazie sie trzyma wiec nie mam powodu zeby byc na "-" foli 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="MŁODY"]i za to kocham to FORUM w karzdym temacie jest wszystko i nic 🆗 <!-- s🆗 -->[/quote]

    Dlatego zostalo ogloszenie podzielone. Staramy sie jak mozemy walczyc z burdelem 🆗

  • Witam. jestem nowy na forum:) 🆗 <!-- s🆗 -->

    mam pytanie jak wyjac boczna kratke nawiewu od strony kierowcy w Fabii (chodzi o ta kratke z regulacjami i "zaluzjami")
    Przeszukalem forum ale nie moge znalesc nigdzie opisu.

  • [quote="Jimmy"]Witam. jestem nowy na forum:) 🆗 <!-- s🆗 -->

    mam pytanie jak wyjac boczna kratke nawiewu od strony kierowcy w Fabii (chodzi o ta kratke z regulacjami i "zaluzjami")
    Przeszukalem forum ale nie moge znalesc nigdzie opisu.[/quote]

    u góry i na dole sa po 2 zatrzaski na bokach
    rozgrzej samochód
    puść ciepłe powietrze przez ta kratke - niech wszystko sie nagrzeje
    delikatnie cieniutkim śrubokretem możesz podwazyc od spodu
    pozniej juz palcani detikatnie z 1 cm dół i pożniej z 1 cm góre i tak na zmiane i wyjdzie

    :ok

  • Dzieki. wyjalem. :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • mam pytanie do ludzi z poludnia .. kto byl by chetny na pochromowanie guzika od recznego .. moglibysmy dac taka wieksza partie guzikow .. moze ktos sie skusi 😛 <!-- s:P -->

    i od razu prosba do [b]Młodego[/b] ... jak mozesz to podaj namiary na ta firme w ktorej Ty robiles 🙂

  • Widzialem ten guzik chromowany i guzik orginalny, jak mlody wymienial wrc na spocie i powiem kolosalna roznica. Widac golym okiem roznice.
    Podobno te guziczki mozna w ASO kupic, nr katalogowy 1J0711323D 2ZZ. Jesli cena nie bedzie kosmiczna to lepiej nawet doplacic pare zetkow i miec orginal

  • Masz racje [b]Zygus[/b] 🆗 <!-- s🆗 -->
    Ja też poluje na ten guziczek ale jak nie uda mi się go zdobyć za przyzwoite pieniążki to może zamienie się z tatą z jego octy hehe 😛

  • [quote="Wojtas"]mam pytanie do ludzi z poludnia .. kto byl by chetny na pochromowanie guzika od recznego .. moglibysmy dac taka wieksza partie guzikow .. moze ktos sie skusi 😛 <!-- s:P -->

    i od razu prosba do [b]Młodego[/b] ... jak mozesz to podaj namiary na ta firme w ktorej Ty robiles 🙂 [/quote]

    prosze : http://www.metalizowanie.pl/metalizowanie.html

    Zygus nie chszań mam przeciesz kratki nawiewów i nie jest tak żle oczywiście co orginał to orginał ale metalizowanie nie jest złe
    polecam jeszcze po metalizowaniu połozyc lakier bezbarwny to dopiero bedzie bajaera wyglądało 🆗

  • jutro jade do ASO rozejrzec sie za chromowanymi guziakami 🙂 pochwale sie jak cos 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Wojtas"]jutro jade do ASO rozejrzec sie za chromowanymi guziakami 🙂 pochwale sie jak cos 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    w rybniku jest tylkow komplecie z wajchom od ręcznego.

Log in to reply