Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Błąd 16825 błędny przepływ odpowietrzania zbiornika pal

Topic created · 3 Posts · 1658 Views
  • Czy ktoś borykał się z takim problemem ? Miałem wymieniany 3 x zaworek na nadkolu i wiele to nie pomogło . Baku nie zalewam pod korek nigdy więc nie to jest problemem . Błąd może się pojawić tylko gdy auto jest rozgrzane i pracuje dłuższą chwilę na wolnych obrotach . Interesuje mnie czy ktoś wie jak ECU stwierdza ten błędny przepływ odpowietrzania ? Już mi pomysłów brakuje na ten problem . Skodzina z błędem czy bez niego jeździ normalnie więc na razie wykluczam jakąś inną awarię , która miała by wpływ na ten błąd. Jak ktoś miał podobne problemy lub ma podobne problemy to pisać . A jedyne co zauważyłem to to , że jak ruszam w upalne dni zaraz po odpaleniu to autko przez parę razy przymula na samym początku .

  • na forum Autokącik.pl piszą.:
    [quote]Wyjaśniło się :nawalony zawór N80(60zł) i do wymiany pompa paliwa (73zł) już sobie wymieniłem i na razie nie ma problemów [/quote]
    [url=http://autokacik.pl/showflat.php?Number=282213858]>klik<[/url]

    [url=http://www.google.com/search?hl=pl&q=16825+vag]> klik 2-gi <[/url]

  • Z tę pompą paliwa może być coś na rzeczy Kapi bo w serwisie skody mi powiedzieli , że te przymulanie na zimnym silniku w upalne dni może mieć związek z pompą paliwa , która daje za mało paliwa ( na powiedzmy ssaniu ) . Natomiast ten błąd 16825 tam gościu zlikwidował wymieniając zawór n80 a ja już miałem 3 razy wymieniany i dalej tak jak opisałem powyżej zdarzy się , że się wyświetli chyba , że te dwie rzeczy mają ze sobą coś wspólnego .

Log in to reply