Witaj na forum Fabia Club Polska

Monte Carlo 1,6 CR 105 PS by Havier

Topic created · 219 Posts · 39809 Views
  • [b]Havier[/b] ja to mam włączone i po kilku dniach przestałem na to zwracać uwagę 😉 Ale funkcja jest fajna bo wskazówki zapalają się na czas "przelotu". Do tej pory uśmiechne się czasem pod nosem jak zobacze takie coś przed sobą odpalając samochód w nocy 😄 <!-- s:D -->
    Polecam 😉
    U mnie.. http://youtu.be/NqBV0BnN_io

  • [b]M.I.[/b], a co to za kontrolka niebieska pod wskaźnikiem prędkościomierza :?: <!-- s:?: -->

    [b]Havier[/b], bardzo fajna sprawa z tymi "patykami". I raz robaczyłem bodajże w Bugatti czy w jakimś ekskluzywnym Rolls Royce'ie, mniejsza z tym. Tak mnie to zaciekawiło, że myślę, czy by też takich nie zrobić do swojej Skodziary 😛

  • [b]Tofik[/b] kupisz nową Fabie i nie zamówisz dużego wyświetlacza zwanego maxi-dot to będziesz miał taka kontrolke zamiast wskazówki informującej o temperaturze cieczy chłodzącej 😛 <!-- s:P -->

    Hehe.. Bugatti.. nie no masa aut ma takie cuda wianki ze wskazówkami włączone w standardzie. W Fabia to dopiero w najnowszym CANie MY2011 można włączyć więc nic nie wymyślisz 😆

  • Z tego co pamiętam to się da zrobić w każdym zegarze z silniczkiem krokowym.

  • a mi z tego co wiadomo wystarczty 10 minut kodowania^^ tyle wiem na ten temat, wiem jeszcze ze w subaru jest to standart.

  • [quote="Havier"]a mi z tego co wiadomo wystarczty 10 minut kodowania^^ tyle wiem na ten temat, wiem jeszcze ze w subaru jest to standart.[/quote]

    Fordy tez to miały. Tzw diagnostyka silników krokowych zegarów.

  • nie wazne ze brudno, wazne ze Nisko^^ aczkolwiek jakies gwinty by sie jeszcze przydaly:D

    [img]http://img442.imageshack.us/img442/5122/img0540y.jpg[/img]

  • [quote="Havier"]nie wazne ze brudno, wazne ze Nisko^^ aczkolwiek jakies gwinty by sie jeszcze przydaly:D
    [/quote]

    Gwint gwintem, ale jak jeździsz do Polski tym autem to pamietaj ze tu stan dróg jest nieco inny niż za Odrą

  • [quote="mati190"]

    Gwint gwintem, ale jak jeździsz do Polski tym autem to pamietaj ze tu stan dróg jest nieco inny niż za Odrą[/quote]

    wiem, wiem^^ w Polsce jak bylem to raczej troche wolniej niz tu 🙂 z tym, ze nie wiem do klonca jak sie zachowac, jak felgi 17'' zaloze na lato 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Havier"][quote="mati190"]

    Gwint gwintem, ale jak jeździsz do Polski tym autem to pamietaj ze tu stan dróg jest nieco inny niż za Odrą[/quote]

    wiem, wiem^^ w Polsce jak bylem to raczej troche wolniej niz tu 🙂 z tym, ze nie wiem do klonca jak sie zachowac, jak felgi 17'' zaloze na lato 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Ja najpierw założyłbym 17 i zobaczył jak zmieni sie prześwit pod autem a później dopiero kombinował coś żeby ją obniżyć jeśli będzie taka potrzeba

  • [quote="mati190"]
    Ja najpierw założyłbym 17 i zobaczył jak zmieni sie prześwit pod autem a później dopiero kombinował coś żeby ją obniżyć jeśli będzie taka potrzeba[/quote]

    dokladnie tak chce zrobic 🙂 nie chce wymieniac nowego zawieszenia bo to bez sensu troche 🙂 <!-- s:) --> zawsze moge poczekac ze 2-3 latka i zmienic wtedy.

  • [quote="Havier"][quote="mati190"]
    Ja najpierw założyłbym 17 i zobaczył jak zmieni sie prześwit pod autem a później dopiero kombinował coś żeby ją obniżyć jeśli będzie taka potrzeba[/quote]

    dokladnie tak chce zrobic 🙂 nie chce wymieniac nowego zawieszenia bo to bez sensu troche 🙂 <!-- s:) --> zawsze moge poczekac ze 2-3 latka i zmienic wtedy.[/quote]

    Dokładnie tak

  • Mam pytanie, czy listwy czarne jakie masz nad nadkolami i wzdłuż samochodu były w standardzie? Jak przy zakupie pytałem w ASO o coś takiego robiono maślane oczy, że takiego czegoś nie ma do kupienia.

  • [quote="pietrass"]Mam pytanie, czy listwy czarne jakie masz nad nadkolami i wzdłuż samochodu były w standardzie? Jak przy zakupie pytałem w ASO o coś takiego robiono maślane oczy, że takiego czegoś nie ma do kupienia.[/quote]

    Jest do kupienia w ramach pakietu Monte Carlo, tylko otrzegam że cena przeraża

  • szkoda, że nie można tego kupić jako osobne elementy :dobani: <!-- s:dobani: -->

  • [quote="pietrass"]szkoda, że nie można tego kupić jako osobne elementy :dobani: <!-- s:dobani: -->[/quote]

    Można kupić pojedyńcze elementy, ale fachowo to elementy zestawu Monte Carlo

  • to jest "stylling-kit" i kosztuje po za wersja monte Carlo duzo kasy 🙂 w RS-ce masz podobne dokladni, tylko, ze w kolorze nadwozia 🙂 <!-- s:) -->

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 23-02-2012, 20:30[/i] ][/size]
    [img]http://img220.imageshack.us/img220/7498/img0541rb.jpg[/img]

    Chcialem zrobic foto przy 6666km ale ku*** przegapilem na autostradzie^^

  • Przegapiłeś o 20 km? no fajne tam macie autostrady 😛 <!-- s:P -->

  • przy predkosci 170-180 nawet nie wiesz kiedy mija te 20km 😜

  • [quote="Havier"]przy predkosci 170-180 nawet nie wiesz kiedy mija te 20km ;P[/quote]

    Może kiedyś będzie mi dane... odwiedzić Reich, bo u nas się takich dróg nie spodziewam 😛 <!-- s:P -->

Log in to reply