Witaj na forum Fabia Club Polska

Instalacje LPG, która generacja.

Topic created · 6 Posts · 1521 Views
 • Jaką instalacją (koszty)można doposażyć następującą skodę [url=http://sprzedajemy.pl/skoda-fabia-clasic,130172]ogłoszenie sprzedam skodę[/url] .Cena jest dość wysoka, samochód od lipca w ogłoszeniach może na instalacje uda się utargować. Proszę o komentarze.

 • Od IV generacji w górę, koszt zależy od warsztatu i firmy produkującej instalację.

 • Czwarta generacja to sekwencyjny wtrysk fazy lotnej gazu...To prawda ,że taka instalacja w samochodzie zapewnia komfort użytkowania samochodu tak jak na benzynie?
  A może jednak kupić od razu z LPG tak jak w [url=http://sprzedajemy.pl/skoda-fabia-kombi-klima-lpg,231165]ogłoszeniu sprzedam skodę[/url]

 • W zasadzie [u]przy dobrze zmapowanej czwartej generacji[/u] poza droższymi badaniami technicznymi, innej dziurze do tankowania i dodatkowymi przeglądami samego gazu zapominasz, że masz gaz. Silniki pracują tak samo, a nieraz lepiej na LPG niż na Pb, Instalacja jest bezobsługowa - przełącza się sama w zależności od potrzeb. Trzeba mieć tylko dobrego gaziarza.

 • [b]Hose[/b], ona ma nastukane 244 tys. km nie kupiłbym bym jej.

 • [quote="MirekS"][b]Hose[/b], ona ma nastukane 244 tys. km nie kupiłbym bym jej.[/quote]

  Zgadza się :zdrowko: jest na fotce cała deska z zegarami, w opisie nie podał 🆗 <!-- s🆗 -->

  A tę [url=http://sprzedajemy.pl/skoda-fabia-clasic,130172]skodę[/url] jednak ktoś kupił.Z tych ogłoszeń pozostaje jeszcze jedna [url=http://sprzedajemy.pl/skoda-fabia-fresh-sprzedam,211571]skoda fabia[/url] fresh benzyna + gaz :kwasny:

Log in to reply