Witaj na forum Fabia Club Polska

Rusza ŠKODA TestShow.

Temat utworzony · 5 Posty · 5976 Wyświetlenia
    1. września ruszył kanał YouTube Škoda Auto Polska, na którym znaleźć można wiele ciekawych filmów oraz prezentacji modeli. Startowi kanału towarzyszy rozpoczęcie programu ŠKODA TestShow.
      Dzięki ŠKODA TestShow, internauci mogą testować samochody marki ŠKODA. Wystarczy, że zgłoszą się do programu za pośrednictwem strony http://www.youtube.com/skodaautopolska<!-- m --> . Jeśli zostaną wybrani, wezmą udział w testowaniu samochodu z udziałem kamer. W ten sposób powstawać będą kolejne odcinki ŠKODA TestShow.
      Gwiazdą pierwszego odcinka został Adam Małysz, rozpoczynający karierę rajdową. Miał on okazję poznać sportową duszę Fabii RS.
      Uruchomienie kanału YouTube Škoda Auto Polska ogłoszono na specjalnej konferencji prasowej, zorganizowanej na torze ADAC pod Berlinem. Na konferencji obecny był Adam Małysz, który wraz z zaproszonymi gośćmi świętował 110-lecie obecności marki ŠKODA w motorsporcie. Ponadto, w szczególny sposób obchodzono dziesięciolecie pojawienia się w gamie ŠKODY pierwszego modelu oznaczonego symbolem RS.
  • Link nie działa

  • [quote="MARKO"]Link nie działa[/quote]
    Marko , przepraszam najmocniej , juz poprawione ( kropka za blisko sie zbliżyła do linku)

  • Udało mi sie znaleśc bez linku i już sie zarejestrowałem.

  • [quote="MARKO"]....i już sie zarejestrowałem.[/quote]

    Ja też 🙂

    Pozdrawiam
    sid