Witaj na forum Fabia Club Polska

Skoda Obsession - temat zbiorczy

Topic created · 108 Posts · 40060 Views
  • no ja napewno odpadam .. jakby bylo w piotrkowie tryb jak zawsze to bym ojechal .. niestety u meni tez ciezko z funduszami .. za tydzien mam kurs na slask + jechac do wawy to nie jestem teraz w stanie ..

  • No, a jak reszta panów z listy :?: <!-- s:?: -->

  • ja tez prawdopodobnie sie zjawie 🙂 <!-- s:) -->

  • Ja z dniem dzisiejszym odpadam z wyjazdu, mój tato właśnie trafił do szpitala i wkrótce pójdzie na stół operacyjny, także mnie nie bierzcie pod uwagę na [b]SO[/b], jak wsio będzie oki zjawię się 9 września w katowicach.

  • [b]Mirus[/b], zyczymy zdrowka Tacie .. mam nadzieje ze uda nam sie zobaczyc 9 wrzesnia w Katowicach ...

  • ja odpadam zdecydowanie. Szkoda, bo myslalem ze chociaz jeden zlot zalicze w sezonie, a tu lipa.

  • [quote]To będzie ktoś czy tylko ja z Młynqiem ?:)[/quote]
    ja bede na 100 % 🙂 <!-- s:) -->

  • Czyli nie mamy czego zalowac?? Chyba ze waszych wyglupow 😄 <!-- s:D -->
    Byly jakies Fabki??

  • byly wsomie chyba 6 fabii .................. nie popisaliscie sie 😞 <!-- s:( -->

  • No widzę, że zabawa była przednia :hurra: , żałuję, że nie byłem, ale niestety zatrzymały mnie ważne sprawy ( pisałem wyżej ) tak to bym się zameldował. Cóż odrobimy za tydzień w nieco mniejszym gronie 🙂 <!-- s:) -->

  • we wrześniu jest organizowany kolejny Ogólnopolski Zlot Skodovki , z tego co mi wiadomo kilku klubowiczow z FCP ( z OCP zresztą również ) jest zerejestrowanych w Skodovka -Club. przeglądam forum ale nie widze info na ten temat, wiec pozwole sobie podac link http://forum.skodovka.pl/viewforum.php?f=36<!-- m -->
    jak pamietam z poprzednich Zlotów pare fabii z FCP uczestniczylo w Skoda Obsession w latach poprzednich .
    korzystajac z okazji powiem tylko ze w sobotnie rywalizacje nie nalezy brać całkiem serio , bo wązne jest spotkanie i wspólne spedzenie czasu niż rywalizacja na serio kto lepszy i szybszy

  • Zadam pytanie: Bo nie znalazłem odpowiedzi w podanym linku.
    Czy mozna uczestniczyć w SO2008 na wyrywki? tzn przyjechać do Modlina , potem do domku i następnego dnia na zwiedzanie Twierdzy. Chodzi o żonę i dziecię ..w domu to w domu a z wawy mam blisko. :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • no Panie / Panowie najwyższy czas zrobić wielkie ruszenie

    szczególnie zanowne grono starych wyjadaczy

    może w tym roku udeżymy wiekszym gronem ----- [size=150][color=red][b]co wy na to ?!!![/b][/color][/size]

  • Jestem jak najbardziej za Mlody, z tym, że nie mogę mojej zostawić z maleństwami, aż na dwa dni samej także ja bym się pisał, ale tylko na jeden dzień.

  • Chętnie bym się wybrał, ale jeszcze nie wiem jak to będzie we wrześniu ze mną 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="koko"]Czy mozna uczestniczyć w SO2008 na wyrywki?[/quote]
    nie ma przeciwwskazań , choc moim zdaniem najprzyjemniejsza częśc zlotu to częśc na campingu 😜
    [quote="koko"]przyjechać do Modlina , potem do domku i następnego dnia na zwiedzanie Twierdzy.[/quote]
    jeslibedziesz na 10 w Modlinie to ok, co do zwiedzania twierdzy to mysle że godzina zostanie ustalona w sobote na "placu zabaw"
    [quote="koko"]Chodzi o żonę i dziecię [/quote]
    [quote="MirekS"] nie mogę mojej zostawić z maleństwami, aż na dwa dni samej także ja bym się pisał[/quote]
    koledzy na SO ludzie przyjeżdzają całymi rodzinami , bo chodzi o wspólne spoedzenie czasu a nie jakąs powazna rywalizacje choc za udział w róznych konkurencjach sa nagrody
    a oto przyklady
    syn DeMontera bierze udział w konkurencji przeciągania samochodu
    [url=http://img363.imageshack.us/my.php?image=sobotastrongbabyqg1.jpg][img]http://img363.imageshack.us/img363/2905/sobotastrongbabyqg1.th.jpg[/img][/url]
    córka Pilota77 odbiera nagrode za najladniejszy rysunek o tematyce "Skoda"
    [url=http://img392.imageshack.us/my.php?image=sobotanaplacunajladniejnh1.jpg][img]http://img392.imageshack.us/img392/6398/sobotanaplacunajladniejnh1.th.jpg[/img][/url]

  • [quote="and61"]
    [quote="MirekS"] nie mogę mojej zostawić z maleństwami, aż na dwa dni samej także ja bym się pisał[/quote]
    koledzy na SO ludzie przyjeżdzają całymi rodzinami , bo chodzi o wspólne spoedzenie czasu a nie jakąs powazna rywalizacje [/quote]

    Wiem ale ja mam za malego maluszka, do pol roku nie zaleca sie wozic dziecka dluzej niz około półtorej godziny na dobę w foteliku, ponieważ ma miękki kręgosłup podatny na trwałe odkształcanie się. Jak podrośnie będzie jeździć tak jak starszy brat.

  • [quote="MirekS"]mam za malego maluszka, do pol roku nie zaleca sie wozic dziecka dluzej niz około półtorej godziny na dobę w foteliku, ponieważ ma miękki kręgosłup podatny na trwałe odkształcanie się.[/quote]
    i tu całkiem Cię rozumię , troska o dzieci jest najwazniejszym obowiązkiem jaki MY Ojcowie mamy do wypełnienia 🙂 <!-- s:) -->

  • Mój szkodnik ma 7 lat więc jest już dość stary. Ale jesteśmy dziećmi betonu więc wygody i jeszcze raz wygody. Zobaczymy jak przekonam połowicę to może zostaniemy na campingu. Namiot mi nie straszny ( było się harcerzem). 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="koko"]Ale jesteśmy dziećmi betonu więc wygody i jeszcze raz wygody[/quote]
    to jak Ela ( moja żonka ktora poznaleś w ostatnia sobote) oraz syn dlatego zarezerwowalem domek , ale prawdopodobnie odstąpie go pilotowi77 a dlaczego to zobaczycie na SO jak dojdzie do tej zamiany
    prawdopodobnie i w sobote i w niedziele bedę kursował miedzy swoją wioską a Modlinem.

Log in to reply