Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1 i F2] Kontrolka paliwa/poziomu

Temat utworzony · 22 Posty · 3131 Wyświetlenia
  • [quote="comfort"]Czy jest taka opcja, żeby zdeaktywować dźwięk właczającej się rezerwy?
    Już kilka razy mało zawału nie dostałem jak to się włączyło 😞 <!-- s:( -->[/quote]

    No tak, zwłaszcza jak się w nocy jedzie:P Trzeba mieć audio troszkę głośniej, wtedy nie jest to aż tak przeraźliwe.

    A buzzer jak wylutujesz, to nie będzie sygnalizował już niczego, także to nie najlepszy pomysł raczej.

    O a tak przy okazji, wie ktoś może cóż się mogło u mnie stać? Ostatnio zapaliła mi się rezerwa, na komputerze wyświetliło mi, że mogę przejechać jakieś 40km, zajechałem na stacje zatankowałem za 20PLN (więcej gotówki akurat przy sobie nie posiadałem) poszedłem zapłaciłem, wracam, odpalam, a na wyświetlaczu widzę, że dalej mogę przejechać 40km... -.- Pływak się przywiesił? Czy co się mogło stać?

    Pożyczyłem od znajomego 50PLN i dotankowałem, i na wyświetlaczu pokazało mi, że mogę przejechać 250km...

  • [b]comfort[/b], tankuj przed rezerwa i nie bedzie piszczal 🙂 <!-- s:) --> .. buzzer sie przydaje to bez sensu go wylutowywac, w koncu zostal wymyslony aby ostrzegac nas o czyms ...