Witaj na forum Fabia Club Polska

Sprzedawca magik?

Temat utworzony · 6 Posty · 2218 Wyświetlenia
  • W mojej pięknej czarnej Fabce to lato zima lusterka grzeją na okrągło obawiam się że jak by było +40 to też by grzały
    Natomiast szyba nigdy mi się sama nie wyłączyła jedzie na okrągło aż się dymni. Pozdro
    :padam: chyba zadwonie do ojca dyrektora może on coś pomoże :przestraszony: <!-- s:przestraszony: -->

  • Pewnie, że przekombinował. Lusterka zawsze grzeją gdy są włączone. Nie zależnie od temperatury na zewnątrz. Zawsze jak włączasz to słychać klik przekaźnika. A szyba owszem sama się wyłącza po 20 min.

  • No z tym że się wyłącza po 20 min no to osobiście się nie zgodzę fabke mam od 2002 r
    Nigdy mi się nie zdarzyło by sterownik wył. sam no chyba że mój typ tak ma
    Co może być prawda on wszystko łapie
    :zly: <!-- s:zly: -->

  • Z lusterkami to nie wiem bo nie mam ogrzewanych, ale z szybą potwierdzam wyłącza się sama 🙂 <!-- s:) -->

  • Lusterka póki co u mnie grzeją cały czas, no ale nie miałem okazji tego sprawdzić, bo jeszcze nie zrobiło się wystarczająco ciepło - co do szyby to u mnie wyłącza się po okolo 40 minutach, choć w instrukcji jest napisane, że po 20 się wyłącza...

  • [quote="MirekS"]Z lusterkami to nie wiem bo nie mam ogrzewanych, ale z szybą potwierdzam wyłącza się sama 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Jak odbierałem fabkę z salonu pani mnie uprzedzała, że należy wyłączać ogrzewanie lusterek, bo same tego nie zrobią i można coś przepalić. Jeśli chodzi o szybę, to nawet w największe mrozy wszystko puszczało znacznie szybciej niż 20min.