Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] Pokrowce do Fabii

Topic created · 37 Posts · 22206 Views
  • Ale o ktore plastiki ci chodzi?? Te pod fotelem?? W czym one ci przeszkadzaja??

  • Ja moją fabkę kupiłem jako auto używane od księdza który użytkował ją 1,5 roku.
    Założone miał pokrowce które po pewnym czasie zdjąłem w celu wyprania.
    Po tej operacji już nigdy ne udało mi się założyć ich tak jak były założone poprzednio.Widocznie były montowane w czasie zakupu auta gdyż montaż był naprawdę profesjonalny.Miałem ten sam problem co "Gość". O ile fotel kierowcy jako tako "ubrałem" to na fotel pasażera nie miałem pomysłu. Chodzi właśnie o plastikową obudowę na dole fotela w której znajduje sie schowek.
    Dałem sobie spokuj gdyż dzieci i tak jeżdzą z tyłu więc tam jest najbardziej narażone na zabrudzenia miejsce.Jak jeszcze trochę podrosną to zwalę wszystkie pokrowce.

    Ktoś kiedyś napisał bardzo mądrą rzecz która mi utkwiła w pamięci i z którą zgadzam się w 100%. Sens był taki,że po co zakładać pokrowce? Nie nacieszymy się bądz co bądz ładnym ich wyglądem tylko będziemy je oszczędzać dla przyszłego właściciela jeśli dojdzie do sprzedaży autka. :mad: Czy jakoś tak. :evil: <!-- s:evil: -->

  • Ja rowniez zachaczam o te plastiki, ale ja mam tzw koszulki, a nie cale pokrowce.

    Ps. Zapraszam do rejestracji na forum

  • [quote="DAX"]Ktoś kiedyś napisał bardzo mądrą rzecz która mi utkwiła w pamięci i z którą zgadzam się w 100%. Sens był taki,że po co zakładać pokrowce? Nie nacieszymy się bądz co bądz ładnym ich wyglądem tylko będziemy je oszczędzać dla przyszłego właściciela jeśli dojdzie do sprzedaży autka. :mad: Czy jakoś tak. :evil: <!-- s:evil: --> [/quote]

    Ja to pisałem kiedyś i po dzień dzisiejszy pokrowców nie mam i nie założę.

  • a ja kupiłem na giełdzie szyte na miare pod fabie po liftingu i nie ma problemów

    nie ma w nich tych śmiesznych gumek co sie urywaja
    lecz "sztufka " z sznurkiem na dole całego siedziska i zwiążuje sie na z tyłu siedzenia
    i po sprawie
    plastiki sa na wierzchu i spokój :piwo: <!-- s:piwo: -->

  • Dobry patent. Do gumki ten mozna dowiazac jakas zylke albo sznurek i przywiazac z tylu lub pod fotelem

  • [quote="Zygus"]Dobry patent. Do gumki ten mozna dowiazac jakas zylke albo sznurek i przywiazac z tylu lub pod fotelem[/quote]

    :hyhy: to prawie jak łańcuchy na choince, no w końcu święta za pasem 🆗 <!-- s🆗 -->

    Żartowałem :zdrowko:

  • A ja odkręciłem cały fotel z szynami ( cztery śruby ), przeciągłem pokrowiec pomiędzy siedziskiem a plastikiem i wygląda ok. :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • Siema,

    Szukałem, szukałem... i niestety nie znalazłem. Chodzi o pokrowce przeznaczone tylko i wylacznie dla Fabii :cisza: <!-- s:cisza: --> Mam w samochodzie uniwersalne, ale ich sposob wykonania pozostawia wieeele do zyczenia.

    Znacie namiary na kogos kto ewentualnie moglby cos ruszyc w tym temacie? Ew. jakies sklepy internetowe?

    Pzdr.
    Kuba

  • Allegro twoim przyjacielem jest. Jest pare ofert które wlasnie robia pokrowce specjalnie dla danego modelu z roznych materialow i w roznej kolorystyce.

  • Dzieki serdecznie! O Allegro jakos nie pomyslalem, a tu jednak kupa ofert 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="vanhouse"]nawet był śrubokręt z klanu;[/quote]
    :rotfl: :rotfl: :rotfl: <!-- s:rotfl: -->
    ja obszywalem tapicerke wlasnorecznie czarno-bezowa skora zamieszcze fotki niebawem jest duzo mierzenia itd....ale efekt miodzio :super:

  • [quote="vanhouse"]Czekamy na fotki [/quote]
    jutro wrzuce dzis jeszcze tylna polke musze poskladac :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • [quote="vanhouse"]to półkę też obszywałeś ??[/quote]
    polke,fotele przod i tyl no i boczki jeszcze zostal mi tunel srodkowy ale to pewno po swietach

  • [quote="vanhouse"]e to zajebiście ile Cie to wyszło??[/quote]
    koszty to sam material reszta to praca u siebie w zakładzie i :piwo: <!-- s:piwo: -->

  • i duzo wolnego czasu....:
    [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c1d2bef68d2d1460][img]http://images34.fotosik.pl/77/c1d2bef68d2d1460m.jpg[/img][/url]

  • kurcze daj jeszcze jakies fotki
    normalnie talent z ciebie no chyba ze to twoj zawod 🙂 <!-- s:) -->

  • Krude SUPEROWO, ale miałbym z czarnym to po prostu ektra

  • Witam a więc tak jak w temacie , zastanawiam sie nad pokrowcami do Fabi, oczywiście dedykowanymi, żadne uniwersalne. Co byście polecali? Zastanawiam sie czy kupić :

    a) zwykłe- 120 zł
    b)welur - 130 http://www.e-autosklep.ovh.org/tuning welur.html<!-- m -->
    c)skóra - 185 http://www.e-autosklep.ovh.org/skora lux.html

    Osobiście kusi mnie ta skóra jednak zastanawiam sie czy taki pokrowiec nie bedzie sie delikatnie przemieszczał bo wiadomo skóra jest mało rozciągliwa 😄
    Pozdrawiam

  • Szczerze to skóra wygląda bardzo ładnie 🙂 ale czy będzie tak wyglądać podczas użytkowania hmm.... :zdegustowany: ja pewnie kupiłabym skórę ale praktyczniejszy jednak będzie welur 😉 <!-- s;) -->

Log in to reply