Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 330513 Wyświetlenia
  • [quote="Zygus"]Naszczescie angielska policja dziala o niebo lepiej i szybciej niz polska.
    Przedmioty skradzione Dudkowi, zostaly odnalezione

    http://pilka.interia.pl/news?inf=763582<!-- m -->[/quote]

    Wielkie :hurra: :hurra: :hurra: dla angielskiej policji, jakby to było w polsce strata pamiątek byłaby bezpowrotna, a autko już dawno na wschodzie.

  • Niech sie nasze chopaki uczą 🙂 <!-- s:) -->

  • piękna brama w dogrywca strzelona na 2-1 dla Argentyny

  • [quote="WRC"]piękna brama w dogrywca strzelona na 2-1 dla Argentyny[/quote]

    Majstersztyk 😄 <!-- s:D -->
    Ale troche zawiodlem sie postawa argentyny. Liczylem na lepsza gre.

  • Holandia odpadła :rozpacz: po niechlubnym meczu - bez komentarza 😞 <!-- s:( -->

  • Ojjj szkoda holendrów 😞 nie ma co ...[b]Miruś[/b] to za kim teraz jesteś? :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Hmm teraz to już chyba mi obojętne 😞 , może niemcy, niech mają nagrodę za dobrą organizację 🙂 <!-- s:) -->

  • a mi sie ten mecz zajebiście podobał, szkoda że sie nie bili... sędzia kiszka, mogło by być ciekawie 🙂 <!-- s:) -->

    Mirku ogarnij sie... 😛

  • moi faworyci (Niemcy) przechodza "leciutko" coraz dalej :hyhy: licze na taki sam final jak 4 lata temu .. Niemcy - Brazylia .. tylko ze tym razem sasiedzi musza wygrac 😄 <!-- s:D --> ..

    Podolski (jeden z lepszych polskich graczy na mundialu) powiedzial w wywiadzie, ze jezeli Niemcy zostana mistrzami zalozy polska koszulke i zrobi runde honorowa .. 🙂

  • [quote="Wojtas"]moi faworyci (Niemcy) przechodza "leciutko" coraz dalej :hyhy: licze na taki sam final jak 4 lata temu .. Niemcy - Brazylia .. tylko ze tym razem sasiedzi musza wygrac 😄 <!-- s:D --> ..

    Podolski (jeden z lepszych polskich graczy na mundialu) powiedzial w wywiadzie, ze jezeli Niemcy zostana mistrzami zalozy polska koszulke i zrobi runde honorowa .. 🙂 [/quote]

    Zobaczymy zobaczymy 😛 😛 😛

  • i dzisiaj kolejny zespol ktory chcialem aby zaszedel jak najdalej rozgromil Hiszpanow 3 -1 .. mowa oczywscie o Francji 😄 <!-- s:D --> Niestety to co pokazala dzisiaj druzyna Brazyli w meczu z Ghana to nie ta sama Brazylia co kilka lat temu ...

    Teraz czekam na mecze Niemcy - Argentyna (oczywscie maja wygrac Niemcy 😛 ) oraz na mecz Brazylia - Francja (czyli powtorka finalu z 98 roku .. wtedy kibicowalem Francji i teraz tez tak bedzie 🙂 )

  • Z dniem dzisiejszym (27.06) zakonczylem semestr letni 4ego roku :cwaniak: wszystko zaliczone w terminie :hyhy: teraz przede mna 3 miesiace zasluzonego lenistwa :piwo: :evil: <!-- s:evil: -->

  • Ja pierdziele ze tez poszlem na polibude. U mnie w grupie w tym semestrze, to jeszcze nei ma chyba ani jednej osoby ktora mialaby spokoj 😄 <!-- s:D -->

    Mi na wrzesien przechodza chyba 3 egzaminy, ale ja sie nie garne do nauki, wiec u mnie to normalka 😄

  • No ciekawe jak wypadnie mecz Argentyna - Niemcy może jednak Niemcy przegrają :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    Tak jak było w 98: mecz pomiędzy Francja- Brazylia wygra Brazylia 😛 /jej właśnie będę kibicować 😛 / 😄

  • A ja dalej kibicuje Wlochom, chociaz ich styl gry nie jest oszalamiajacy, to przeszli dalej. Zobaczymy co teraz pokaza 😄 <!-- s:D -->

  • Wlosi powinni dostac zbiorowego oscara za symulacje fauli .. przeszli tylko dlatego ze dostali w prezencie karnego od sedziego ... co mozna zrobic innego w ostaniej akcji na polu karnym przeciwnika ... poprostu dobrze i ladnie upasc i karny gwarantowany jak sedziuje slepak :zdegustowany: <!-- s:zdegustowany: -->

  • Ogolnie sedziowanie jest na bardzo niskim poziomie. Duzo bledow jesli chodzi o spalone, o karne, ktorych nie powinno byc, a byly i na odwrot.

    Niestety bledy sie zdarzaja, teraz wlosi mieli szczescie, ale 4 lata temu w Korei bledy sedziego wyeliminowaly ich. Takze nie mozna mowic ze ktos wygral przez blad sedziego.

  • [quote="Wojtas"]Z dniem dzisiejszym (27.06) zakonczylem semestr letni 4ego roku :cwaniak: wszystko zaliczone w terminie :hyhy: teraz przede mna 3 miesiace zasluzonego lenistwa :piwo: :evil: <!-- s:evil: -->[/quote]

    :super: [b]Wojtuś[/b], gratulacje 🙂

  • [quote="MirekS"][quote="Wojtas"]Z dniem dzisiejszym (27.06) zakonczylem semestr letni 4ego roku :cwaniak: wszystko zaliczone w terminie :hyhy: teraz przede mna 3 miesiace zasluzonego lenistwa :piwo: :evil: <!-- s:evil: -->[/quote]

    :super: [b]Wojtuś[/b], gratulacje 🙂 [/quote]

    dziekuje dziekuje :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zdrowko:

  • No i moi faworyci (Niemcy) przechodza dalej do polfinalu :hyhy: .. nie podobalo mi zachowanie Argentynczykow na koniec meczu :kwasny: :chytry: :zdegustowany: .. niestety na duuuzego minusa zasluguja takze niektorzy kibicie niemieccy : rzucali butelkami plastkowymi w znoszonego na noszach bramkarza argentynskiego :zdegustowany: <!-- s:zdegustowany: -->

    Teraz czekam na replay finalu z 2002 r. (Brazylia-Francja) .. oczywscie dopinguje trojkolorowych 🙂